Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eklentiler

• IMG_20220722_084637.jpg
    IMG_20220722_084637.jpg
    63,4 KB · Görüntüleme: 21
Ben de cok özledim hepinizi.♥️
Nasıl olduğum belli değil. Siz nasılsınız?
Maalesef olumsuz konusuyorlar salı günü operasyon olacak. Bugün başka veterinerlere göstereceğiz.
Geçmiş olsun kaptanım. Ne rahatsızlığı var?
Günaydınlar hanımlar kızım covid oldu gene,eşide test verdi dün bugün belli olacak bakalım .
Boğazları kızarmıştı sadece 1 hafta evde artık,ufaklıkta var nasıl olacak şimdi.
Geçmiş olsun kolayca atlatır inşallah☘️
Kilo bildirimi yapayım hemen,
Cuma :85,5
Bugün: 83,8
Fark :1,7
Yüzde:1,98 Zipzip- Zipzip- Kinoalihatun Kinoalihatun
Eki Görüntüle 3100793

Pazartesi: 67.3
Güncel: 66.3
Fark: 1.0
Yüzde: %1.49 (Çok uzun zaman oldu hesaplamayalı. İnş doğru yapmışımdır. 🙈)

Gunaydin kizlar
Bugunku kilom: 73,30
Gecen hafta: 72,85
Fark: 0,45
Yuzde: 0,61%
Zipzip- Zipzip- Kinoalihatun Kinoalihatun

Günaydınlaarr

Geçen hafta 81.6
Bu hafta 79.8
Fark - 1,8
Yüzde %2,205

Zipzip- Zipzip- Kinoalihatun Kinoalihatun Tutku44 Tutku44 pastelfit pastelfit
Tebrikler:halay::halay::halay:

Gunaydin kizlar
Bugunku kilom: 73,30
Gecen hafta: 72,85
Fark: 0,45
Yuzde: 0,61%
Zipzip- Zipzip- Kinoalihatun Kinoalihatun
Tebrikler canım benim 😍😍
Afiyet olsun canim.
Teşekkürler tatlım 🤗
Günaydınlaarr

Geçen hafta 81.6
Bu hafta 79.8
Fark - 1,8
Yüzde %2,205

Zipzip- Zipzip- Kinoalihatun Kinoalihatun Tutku44 Tutku44 pastelfit pastelfit
🧿🧿🧿tebrikler canım 🤗🤗
Geçen hafta aynı kiloda olduğum için
Geçen cuma:110.8
Bu cuma:107.3
Fark:3.5

Ama yüzde nasıl hesaplanıyor kaptanım yardımcı olursan sevinirim 😂😂♥️🙂🌹Eki Görüntüle 3100809
🧿🧿🧿maşallah tebrikler canım

Yeni başladım birden bırakılmıyor ve 1 ay dayanicam eğer devam ettirebilirsem hedefim 40 gün yapmak
canım bak burda cokca tecrubeli arkadas var ve hepimiz diyetle ilgili cokca yazi okumusuzdur.. inan burda kimse kotu niyetle birsey birbirine demez..🌿. sen 40 gun bu diyeti yaparsan bagirsaklarını mahvedeceksin .😶. vucudumuzun bir dengesi var ona gore yemeye calisiyoruz💝 ... vucut inanilmaz bir makina .. Dr. Aysegul Coruhlu nun kitaplarini okuyabilirsin.. inan hepimiz bir an once vermek istiyoruz💚 ... ama sen vucudumu cezalandirmak istiyorsun .. 2 3 gundur arkadaslar nazikce birseyler soyluyor bunun dogru olamayagina dair.. bugun kaptanda soyledi .. bizde detokslar yapiyoruz .. ama destekleyici oluyor veya daha lifli proteinli falan .. tartidaki rakam istedigin sayiya geldiginde gercekten saglikli bir birey olmak istiyor musun ? baska yine vereceginden suphem yok burda hep beraberiz :KK73: :KK5: :KK68: :KK68: :KK68:

canım bak burda cokca tecrubeli arkadas var ve hepimiz diyetle ilgili cokca yazi okumusuzdur.. inan burda kimse kotu niyetle birsey birbirine demez..🌿. sen 40 gun bu diyeti yaparsan bagirsaklarını mahvedeceksin .😶. vucudumuzun bir dengesi var ona gore yemeye calisiyoruz💝 ... vucut inanilmaz bir makina .. Dr. Aysegul Coruhlu nun kitaplarini okuyabilirsin.. inan hepimiz bir an once vermek istiyoruz💚 ... ama sen vucudumu cezalandirmak istiyorsun .. 2 3 gundur arkadaslar nazikce birseyler soyluyor bunun dogru olamayagina dair.. bugun kaptanda soyledi .. bizde detokslar yapiyoruz .. ama destekleyici oluyor veya daha lifli proteinli falan .. tartidaki rakam istedigin sayiya geldiginde gercekten saglikli bir birey olmak istiyor musun ? baska yine vereceginden suphem yok burda hep beraberiz :KK73: :KK5: :KK68: :KK68: :KK68:
Ben de yazıp yazıp siliyordum. Umarım sağlıklı bir düzene geçer☘️

X