Popüler Konu LenaG ile MasterFit

22.07.2022 Adımım 13188 icinde 30 dk leslie boosted vardı
menüm
Sabah:2 dilim kızarmış ekmek 1 yumurta peynir domates salatalık 5 zeytin
Öğlen:1 salatalik 1 avuç leblebi
Aksam 4 köfte yarım pide salata
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia

Eklentiler

• Screenshot_20220722-093152_Samsung Health.jpg
    Screenshot_20220722-093152_Samsung Health.jpg
    47,3 KB · Görüntüleme: 20
Günaydınlaarr

Geçen hafta 81.6
Bu hafta 79.8
Fark - 1,8
Yüzde %2,205

Zipzip- Zipzip- Kinoalihatun Kinoalihatun Tutku44 Tutku44 @pastelfit
Günaydın canim eksin cok guzel tebrik ederim 🤩🤩
Geçen hafta aynı kiloda olduğum için
Geçen cuma:110.8
Bu cuma:107.3
Fark:3.5

Ama yüzde nasıl hesaplanıyor kaptanım yardımcı olursan sevinirim 😂😂♥️🙂🌹Eki Görüntüle 3100809
Eksin cok guzel tebrik ederim canim 🤩🤩
Yuzde hesabi
((Gecen cuma -bu cuma)×100)/gecen cuma
Zipzip- Zipzip- @hllgkchl
Kilo bildirimi
Geçen cuma: 72.3
Bugün:71
Fark:1.3
Eki Görüntüle 3100813
Eksin cok guzel tebrik ederim canim ♥️
Günaydın kızlar cok guzel eksılerın geldıgı bır gun olsun💓💓
Günaydın canim ♥️

Bi tanesi kapıya, sıkıştı günlerdir hastanedeyim. Röntgen ve mr sonuçlarına göre çok olumsuz konuşuyorlar. Felç kalacakmış. Salı operasyon yapılacak rahatlaması için ama yine umitli değiller. 😔
Canım geçmiş olsun sen elinden geleni yapıyorsun Rabbım de şifa versin insallah

Ben de cok özledim hepinizi.♥️
Nasıl olduğum belli değil. Siz nasılsınız?
Maalesef olumsuz konusuyorlar salı günü operasyon olacak. Bugün başka veterinerlere göstereceğiz.
Cok uzuldum canim :KK43:
Günaydınlar hanımlar kızım covid oldu gene,eşide test verdi dün bugün belli olacak bakalım .
Boğazları kızarmıştı sadece 1 hafta evde artık,ufaklıkta var nasıl olacak şimdi.
Gcemis olsun abla cok artti bu ara yine
Pazartesi: 67.3
Güncel: 66.3
Fark: 1.0
Yüzde: %1.49 (Çok uzun zaman oldu hesaplamayalı. İnş doğru yapmışımdır. 🙈)
Super eksi
Gunaydin kizlar
Bugunku kilom: 73,30
Gecen hafta: 72,85
Fark: 0,45
Yuzde: 0,61%
Zipzip- Zipzip- Kinoalihatun Kinoalihatun
Bu hafta toparlarsin canim hadi pes etmke yok
Günaydınlaarr

Geçen hafta 81.6
Bu hafta 79.8
Fark - 1,8
Yüzde %2,205

Zipzip- Zipzip- Kinoalihatun Kinoalihatun Tutku44 Tutku44 @pastelfit
Cok iyi canim
Zipzip- Zipzip- @hllgkchl
Kilo bildirimi
Geçen cuma: 72.3
Bugün:71
Fark:1.3
Eki Görüntüle 3100813
Oo hemen 6lara geleceksin supersin
Ben de yazıp yazıp siliyordum. Umarım sağlıklı bir düzene geçer☘️
Kesinlikle bende ayni durumdayim
İnanın haklısınız hemde sonuna kadar tabiki kimsenin kötü niyeti yok ama benim başka çarem yok ben yiyerek zayiflayamiyorum en azından yedikçe yiyesi gelenlerdenimm ve sonunca binpisman olanlardan ben vitamin takviyesi ile dengeliyorum ama inanın artık oturup ağlıyorum çünkü yok başka çare ameliyat olmayı çok istiyorum ama fiyatlar ortada
Motiveni bozmak istemiyorum ama tup mide ameliyati sonrasi bile protein tozlari ile destekleniyor, bir hafta (yanlisim yoksa) sonra pure corbaya geciliyor. En azindan bu sekilde yap oyle aldigin vitamjnlerle ayakta duramazsin. Dislerin cekilir, dis etlerin siser, saclarin dokulur , titnaklarin kirilir. Bunlar disardan gorececeklerin . Icerdeki tahribati dusunemiyorum bile. Mide ameliyati olup geri alan cok onemlisi kafada bitirmek bu kadar caresiz hissediyorsan nolur piskolojik destek al cunku yeme bozuklugu baska sekilde ortadan kalkmaz

Ben de burayı sizleri çok özledim 😍😍😍😍
Bizde seni ozledik canim♥️
Perşembe
Sabah
Yulaf lapası üzerine 1 küçük şeftali 1 tk fıstık ezmesi
Ara
Tb lavaş ekmeği içine salatalık biber ve 1 tk labne peyniri sürdüm yanında domates yedim
Akşam
1 tabak taze fasulye yemeği yanında yogurt ve söğüş vardı
Doymadım üzerine biraz patlamış mısır yedim 🤫😅
Cuma 63.8
Bu cuma 63.0
Fark -800 gr ama tatilde aldığım kiloyu tam olarak veremedim 😥
Afiyet olsun canim guzel eksi tebrik ederim♥️
22.07.2022 Adımım 13188 icinde 30 dk leslie boosted vardı
menüm
Sabah:2 dilim kızarmış ekmek 1 yumurta peynir domates salatalık 5 zeytin
Öğlen:1 salatalik 1 avuç leblebi
Aksam 4 köfte yarım pide salata
Afiyet olsun canim ♥️

Kilo bildirimini bekliyorum:KK37:
Şimdi yapıyorum canım 😍
Günaydın canlarım 😘🥰
Hoşgeldin günaydın tatlım 😍😍😍
Perşembe
Sabah
Yulaf lapası üzerine 1 küçük şeftali 1 tk fıstık ezmesi
Ara
Tb lavaş ekmeği içine salatalık biber ve 1 tk labne peyniri sürdüm yanında domates yedim
Akşam
1 tabak taze fasulye yemeği yanında yogurt ve söğüş vardı
Doymadım üzerine biraz patlamış mısır yedim 🤫😅
Cuma 63.8
Bu cuma 63.0
Fark -800 gr ama tatilde aldığım kiloyu tam olarak veremedim 😥
Tebrikler canım 🤗
Bi tanesi kapıya, sıkıştı günlerdir hastanedeyim. Röntgen ve mr sonuçlarına göre çok olumsuz konuşuyorlar. Felç kalacakmış. Salı operasyon yapılacak rahatlaması için ama yine umitli değiller. 😔
Geçmiş olsun canım inşallah kolayca atlatır 😘🤲🤲🤲

Geçmiş olsun kaptanım. Ne rahatsızlığı var?

Geçmiş olsun kolayca atlatır inşallah☘️

Tebrikler:halay::halay::halay:

Tebrikler canım benim 😍😍

Teşekkürler tatlım 🤗

🧿🧿🧿tebrikler canım 🤗🤗

🧿🧿🧿maşallah tebrikler canım

Günaydın canim eksin cok guzel tebrik ederim 🤩🤩

Eksin cok guzel tebrik ederim canim 🤩🤩
Yuzde hesabi
((Gecen cuma -bu cuma)×100)/gecen cuma

Eksin cok guzel tebrik ederim canim ♥️

Günaydın canim ♥️

Super eksi

Cok iyi canim

Motiveni bozmak istemiyorum ama tup mide ameliyati sonrasi bile protein tozlari ile destekleniyor, bir hafta (yanlisim yoksa) sonra pure corbaya geciliyor. En azindan bu sekilde yap oyle aldigin vitamjnlerle ayakta duramazsin. Dislerin cekilir, dis etlerin siser, saclarin dokulur , titnaklarin kirilir. Bunlar disardan gorececeklerin . Icerdeki tahribati dusunemiyorum bile. Mide ameliyati olup geri alan cok onemlisi kafada bitirmek bu kadar caresiz hissediyorsan nolur piskolojik destek al cunku yeme bozuklugu baska sekilde ortadan kalkmaz
Teşekkür ederim canlar 🥰🥰❤️

Super eksi

Cok iyi canim

Çok sağol canısı,şimdi konuştumda gecede hiç uyumamış soğuk ter atmış hep,neyseki ateşide yok,ufaklılta evde zaten

Tebrik ederiim. İki hafta arasındaki farkı hafta başındaki kilona bölüp 100 ile çarpıyorsun. 😅

3.5/110,8x100’den %3.158.

Virgülden sonraki 3. Basamak 5 ve 5ten fazlaysa, ikinciyi bi yukarı yuvarlıy

Tebrik ederiim. İki hafta arasındaki farkı hafta başındaki kilona bölüp 100 ile çarpıyorsun. 😅

3.5/110,8x100’den %3.158.

Virgülden sonraki 3. Basamak 5 ve 5ten fazlaysa, ikinciyi bi yukarı yuvarlıyoruz. Sonuç: %3.16 🤪🤪
İnan eror verdi beynim açlıktan zaar,😂😂😂

İnanın haklısınız hemde sonuna kadar tabiki kimsenin kötü niyeti yok ama benim başka çarem yok ben yiyerek zayiflayamiyorum en azından yedikçe yiyesi gelenlerdenimm ve sonunca binpisman olanlardan ben vitamin takviyesi ile dengeliyorum ama inanın artık oturup ağlıyorum çünkü yok başka çare ameliyat olmayı çok istiyorum ama fiyatlar ortada
bizimde baska caremiz yok arkadaşım 😔 ama saglikli olmak icin saglıklı olarak kilolari vermemiz gerekiyor 😇 bende oyleyim benimde yedikce yiyesim geliyor .Dun gece misafirim icin dereotlu pogaca yaptim simdi yeni firindan kiymali boregim cikti herye sardi kokusu ama benim onumde maydonozlu limonlu suyum var belki wc ye cikabilirim diye .. sonra tartilicam .. benimde su an bu pogacadan borekten delice yiyesim var ama kendime daha cekici en sevdigim kiymali yumurta yapicam kahvaltiya ... sor burdaki herkese hatta kilosu olan herkese sorabilirsin .. ama o yedikce yiyesi geldigi anlarimizda ne bileyim bir tarcinli sut ,soyle bir turk kahvesi yanina guzelce hurma findik bizi durduruyor.yemek oncesi icilen detoks suyu bizi onluyor.. yine aksama otur mis gibi sebze yemegini ye.😘 ohh rahat .. aksam 5 ten sonra yediklerimiz ve buyuk porsiyonlarimiz bizi bu hale getiren.. vitaminler seni ayakta tutacak bir gida degildir 🌿 vitamin herkes aliyor yediklerimizde yeterli vitamin degeri kalmadi su zamanda ...🌿sen yeter ki azimli ol istekli ol devam et .. amelyata gerek kalmadan musmutlu saglikli istedigin kiloya inebilirsin 🌿
IMG_20220722_085452.jpg
IMG_20220722_085412.jpg IMG_20220722_085350.jpg

yalnız degilsin bizde ayni duygulardayiz 🌿

Günaydın,kendinizi bırakmayın bu kadarsu diyeti yapıyormuşsunuz belki kilo vermede destek olur ama bunun zararlarıda var maalesef.
Vücut bir noktadan sonra iflas etmesin sakın,vitaminlerlebir yere kadar destek olurda kendinize bu kadar yüklenmeyin ne olur.Bakın şöyle br yazı buldum hatta.

Su Diyeti Nasıl Yapılır?​

Vücutta detoks etkisi yaratan ve kalori yakılmasını da hızlandıran su diyeti günlük hayatta en az 2-2,5 litre su tüketilmesi sonucunda uygulanmaktadır. Su tokluk hissi vererek daha geç acıkmanızı sağlar. Kan basıncınızın düşmemesi için gerekli besin tüketiminin de önüne geçmek gerekir.

Su diyeti her ne kadar sıvı tüketilmesine yönelik bir diyet de olsa doktorlar çok fazla sıvı tüketilmesinin zararlı olduğunu söyler. Bu nedenle mutlaka yanında gıdalar da yenilmesi gerekir. Kısa süreli bir şekilde uygulanması gereken su diyeti sabah kalktığınız zaman su içmekler birlikte başlar. Bir bardak limonlu su içmek içerdiği c vitamini sayesinde kalp ve damar hastalığından korur. Kilo alımını da azaltarak form da kalmanızı sağlar. Doktor eşliğinde su diyeti listesi yapmak gerekir.

• Kahvaltı da 1 bardak taze sıkılmış portakal suyu ve çilek tüketmek gerekir.
  • Ara öğün olarak taze zencefil ve bitki çayı tüketilebilir.
  • Öğlen 2 bardak su ve sebze çorbası ile birlikte salata
  • Ara öğünler de meyve yenilebilir.
  • Akşam 2 bardak su, sebze çorbası, yoğurt tüketmek gerekir.

X