Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Arkadaşlar ben bi hafta burda olamıcam, babam rahatsızlandı hastanede şu an. Başka şehirde olduğumuz için eşimle yoldayız. Bu haftayı da bitirdik arkadaşların hakkına girmeyeyim dedim ben bu sabah tartıldım tabi foto yok maalesef elimde, 73,5 kiloydum. Yarın sabahki kilomu bu sayabilirseniz bu haftayı böyle kapatmış olurum
Bugün sabah bişi yemedim öğle yulaf muz süt karışımı içtim akşm da çorba ve köfte yedim.
Babama dua edebilirseniz çok sevinirim, şu süreci sağlıkla inşallah atlatınca görüşürüz yeniden.
Sevgiler
zeyneppk Kinoalihatun Zipzip- Tutku44

çok geçmiş olsun rabbim şifa versin inşallah

çok geçmiş olsun rabbim şifa versin inşallah
Amin inşallah canım kalp krizi geçirmiş babam anjiyo yapmışlar stent takmışlar şimdi iyiymiş, yoğun bakımdaymış 2 gündür bugün bana haber verdiler uzaktayım üzülmeyeyim diye dememişler şimdi iyiymiş canlı da görüştüm normal odaya almışlar

Sabah
Yumurta domates salatalık zeytin bes diyet bisküvi
Öğle
Kayisi 8-10 tane ayran dort diyet bisküvi
Aksam
Corba bir kase y.fasulye 6 yk, pilav 4 yk,

Bir fincan kahve bir tane acili mısır patlağı yedm
yeterli sanirim bol su icecem

ay kiyamam neyi vardı canım cook gecmis olsun

ahhh şukür iyiymis ayy uzakta olan boyle hep kuzum neyse gidip sarilinca rahatlarsin insa yolumuz acik olsun

Çok geçmiş olsun canım

çok şükür gyzel haberler almışsın canım dualarımız babanla çok daha iyi olsun Allah'ın izniyle

Afiyet olsun canim
Cook gecmis olsun canim Allah sifa versin
Afiyet olsun canim
kaptanım bugun hic gelemedim biraz yogundum misafirlerim var yarına hazırlik falan ugrasiyorum kusuruma bakmayın kizlar
Kolay gelsin canim
Sabah
2 çemenli yumurta
Zeytin peynir
1 dilim Kepekli ekmek

Ara
1 fincan Türk kahvesi

Akşam
Kabaklı yumurta

Su 2.5 lt
Spor
4200 adım
Zipzip- Tutku44
Afiyet olsun canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…