Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hepsini toplu yazabiliyorsan olur tabi öbür türlü menünü ayrı ayrı yazarsan bakacaklar için zorlaşır :) . Unutuyorsan telefonun notlar kısmına yaz yedikten sonra, ekran görüntüsünü buraya atarsın <3
Gün içinde hergun aynı seyleri yapacağım için ekstra bişey olmayacak ondan dolayı gün içinde toplu yazayım en iyisi 😍

YAŞINIZ:28

BOYUNUZ:174

KİLONUZ:85.2

HEDEF KİLONUZ:68

MEDENİ DURUMUNUZ: evli

MESLEGINIZ:saglikci

ÇOCUK SAYISI:2

KİLO ALMA NEDENİNİZ:dogum

SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: tiroid

KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ eski kiloma donmek 😊

Merhabalar ancak doldurabildim🙂
Aramıza hoşgeldin canim
çok yoruldum bu bolgeselleri yaparken halıda kalabilrimmm
Bayildim enerjine
Yola çıktık kızlar Allah izin verirse öğleye doğru evimde olacağım 🥰 iyi geceler hepinize
Hayırlı yolculuklar canım
kalmamak için muzik buldu simay bide spor yapan kizlarla dolu
:KK53:

✅300 tane bolgesel yaptim bacaklar toto yandı gitti

💚19 temmuz salı menüsü 💚
🌟10.30 1 kase icinde 3 yk lor,reyhan, domates slatalik karısımı
🌟13.00 ceyrek muz
🌟15.00 1 kupa sutlu kahve ,2 hurma 3 ceviz 1 kuru kayisi 3 badem 1 kare bitter
🌟18.00 4 yk susuz kabak yemegi,3 catl et,bolca salata ,2 dlm kavun 5 tane kucuk uzum tanesi
💧su 2 lt
1 lt sodalı yesilcay ohh bol limonlu (zor iciyom he 😶
🐰spor🥰
✅adim 8181 adım ...818 puan
✅chole video 352 hareket ...352 puan
✅5 dk plank 300 sn ...300 puan
✅300 bolgesel bacak ..300 puan
✅10 dk zumba ... 100 puan
✅130 karin har....130 puan
toplammm 2000 puannn :KK71:

git yat uyu kuzum :anne:cumaya hersey guzel olacak 🌟

Zipzip- Zipzip-
@diyetcigeldihanim
@pastelfit
@DeryaOnDiet
Süpersin tatlım
Günaydın hayırlı sabahlar bayanlar♥️ben güne çok mutlu uyandım ve sonuçlarım süper

canım 11254 adim 1125 puan
450 puan leslie
toplam puanin 1575 puan 🔥🔥🔥

harika bir sayi 🔥🔥🔥🔥🔥

👏👏👏👏👏

haydi bakalım cumaya bence super sayi gelecek 😘😘😘

kuzum sporun var mi yada gormemis olabilirim

hosgeldiniz 💓

anladım hic sorun degil once yeterki iyi olalım spor sonra

afiyet olsun ❤️
Balım atarim adimlarimi az sonra çok değil malesef ;(
Günaydınlar hanımlar :KK200::KK200:

💚Sevgili kızlar dun aksam bir eşlestirme yaptık ve spor kaptanimızin yukunu burda paylaştirdik . ama menulerinde spor yazmayan masterfit yarişmaciları var 🥺bu konuda istekli ve azimli birbirinin yakasina yapısan çıftler olmalıyız :KK11::KK11::KK11::KK11:spor puanlarimiz hesaplayıp rakibimizle gun sonu kritigi yapicaz hepimiz ..🔥 eger boyle olursa bi faydasıni görmeyiz bu eşleştirmenin .. spor yapmadan bu kilolar gitmeyecek malesef haydi bakalımm bugun dunden daha iyi olsun:KK68::KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:
@Kinoalihatun 🔁 North River North River
@DombiliKus 🔁 @Ayyulduz
@60kiloyum 🔁 @UcurtmaAvcisii
@diyetcigeldihanim 🔁 Tutku44 Tutku44 🔁 @pastelfit
bestnur bestnur 🔁 @zeynepkk
@DeryaOnDiet 🔁 erenmothers erenmothers 🔁 @_ASTRAL_

Günaydın kızlar
Herkese günaydınnnnnn 💖💖💖

Dünkü menum
Sabah 12.00
Yumurta
1 dilim peynir
Domates salatalık
1 tb ekmeği
3 zeytin

Ara:1sb süt
2 kare bitter

Akşam 19.00
3 yk firinda patlıcan yemeği
2 yk yoğurt
Su 1lt
Adım 3304 adım modum düşüktü yuruyemedim
Zipzip- Zipzip- hllgkchl hllgkchl Tutku44 Tutku44 bestnur bestnur

Eklentiler

• Screenshot_20220720-095500_Zepp Life.jpg
    Screenshot_20220720-095500_Zepp Life.jpg
    35 KB · Görüntüleme: 22
Dünkü menum
Sabah 12.00
Yumurta
1 dilim peynir
Domates salatalık
1 tb ekmeği
3 zeytin

Ara:1sb süt
2 kare bitter

Akşam 19.00
3 yk firinda patlıcan yemeği
2 yk yoğurt
Su 1lt
Adım 3304 adım modum düşüktü yuruyemedim
Zipzip- Zipzip- hllgkchl hllgkchl Tutku44 Tutku44 bestnur bestnur
Canım rakibem menün çok güzel süt-bitter ikilisi şeker dengesi açısından ara öğünde efso <3 Az su artsaydı çok iyiydiiii <3 Modumuz maalesef her zaman yüksek olmuyor ama spor insana içsel bir enerji sağlıyor, öyle düşün, at kendini sokaklara pıtı pıtı yürü<3 modunun yükselmesini dilerim :)

Ve unuttum yazmayi vitaminlerimi de almayı unutmuyorum bı ara diyetisyenim vitamin eksikliğinde kilo vermene engel olur demişti ben kiloma bakarak hocam bende vitamin eksikliği yoktur demiştim ve sonuçlarım b 12 demir cinko ve d vitamini yerlerde şok olmuştum takviye olarak bunları kullanıyorum aldırmak yerine verdirmeyi kolaylastiriyor

Bugün menüm;
10:00 şekersiz türk kahvesi

12:00:yeşilçay

14:00: sütlü kahve

15:KK30:1salatalik

16:KK30:kayısılı çay
18:KK30:2erik
2
21:00:sadec türk kahvesi

22:KK30:sodalı ayran.

Gün içinde bol su Zipzip- Zipzip-
Afiyet olsun canım 🤗
Canım Sıvı besleniyorsun sanırım nasıl gidiyor acıkmıyor musun biraz zor bir menü gibi geldi bana ☺️

Afiyet olsun canım 🤗
Canım Sıvı besleniyorsun sanırım nasıl gidiyor acıkmıyor musun biraz zor bir menü gibi geldi bana ☺️
Evet canım sıvı besleniyorum tabiki özellikle saat ¹5:00 16:00 arası baş dönmesi halsizlik oluyor ama hallediyorum dinleniyorum sütlü kahve içiyorum bı sekilde bastırıyorum ama kendime dünden beri hayranım ya yemek yemeden durabildim mutfakta gizlide olsa bile yemedim ve sonuçlar çok güzel olacak inşallah inanıyorum çünkü her ama her yolu denemiş biri olarak son çare bunu buldum güzel gidiyor şimdilik ♥️

Ve unuttum yazmayi vitaminlerimi de almayı unutmuyorum bı ara diyetisyenim vitamin eksikliğinde kilo vermene engel olur demişti ben kiloma bakarak hocam bende vitamin eksikliği yoktur demiştim ve sonuçlarım b 12 demir cinko ve d vitamini yerlerde şok olmuştum takviye olarak bunları kullanıyorum aldırmak yerine verdirmeyi kolaylastiriyor
kesinlikle özellikle d vitamini eksikliği çok etkiliyor süreci. Bu sebeple diyetisyenle çalışamasak bile gidip bi kan tahlili yaptırmak lazım bence :) bütün tombişlerde genelde zaten kolestroller yüksek, şeker de bazen yüksek, bazen insülin direnci var :) ama onları zaten diyetle kontrol edebiliyoruz, diğerlerine bakmak gerek <3

Evet canım sıvı besleniyorum tabiki özellikle saat ¹5:00 16:00 arası baş dönmesi halsizlik oluyor ama hallediyorum dinleniyorum sütlü kahve içiyorum bı sekilde bastırıyorum ama kendime dünden beri hayranım ya yemek yemeden durabildim mutfakta gizlide olsa bile yemedim ve sonuçlar çok güzel olacak inşallah inanıyorum çünkü her ama her yolu denemiş biri olarak son çare bunu buldum güzel gidiyor şimdilik ♥️
Azmin hep böyle devam etsin canım inşallah istediğine ulaşacağız hep birlikte 🥰🥰🥰aman dikkat et kendini çok halsiz bırakma sağlıktan önemli değil kuzum🤗🤗

kesinlikle özellikle d vitamini eksikliği çok etkiliyor süreci. Bu sebeple diyetisyenle çalışamasak bile gidip bi kan tahlili yaptırmak lazım bence :) bütün tombişlerde genelde zaten kolestroller yüksek, şeker de bazen yüksek, bazen insülin direnci var :) ama onları zaten diyetle kontrol edebiliyoruz, diğerlerine bakmak gerek <3
Benim insülin direncim de var ilerisi şeker hastalığı Allah korusun ondan dolayı hemen dur demem gerekirdi ben çikolata hastası aşığı müptelasıyim ve ben dünden beri ağzıma lokma çikolata koymadım ya muhteşem bişey bu kendime dur dedim yiyecekler değil ben galip geldim

Azmin hep böyle devam etsin canım inşallah istediğine ulaşacağız hep birlikte 🥰🥰🥰aman dikkat et kendini çok halsiz bırakma sağlıktan önemli değil kuzum🤗🤗
Cok teşekkür ederim aynen öyle inşallah ya dün akşam cocuklarim eşim sofraya oturdu anam adam nasıl iştahlı yiyor yinede yemedim ayran içtim kalktım yemem için beni teşvik etti ama pes etmem ben yedikçe beni sinir ediyor resmen nispet yapar gibi 😂😂😍♥️

Hayal kuruyorum istediğim kıyafetleri giyebilmek için ve en önemlisi merdiven çıkarken nefesnefese kalmamayi hayal ediyorum sigara icmedigim halde merdiven çıkarken ölüyorum resmen
Olacak inşallah tatlım 🥰🥰🥰biraz geçmişe gidersem 95 kg olan bir ben vardım 😌yavaş yavaş gitti Mart ayında 79 kilo ile buraya geldim ve şu an 68 kilolardayım 🤗 inşallah sende istediğin kiloya ulaşacaksın istediğin kıyafetleri giyebileceksin 🤗merdivenler zor gelmeyecek 😍😍hepbirlikte başaracağız 💪💪💪

X