Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kolay gelsin canim♥️

Ben mi profesyonelim 🤣🤣
Sende gayet iyisin canim🧿🧿🧿

Günaydın canim ♥️
tabiki profesyonelsin walla aradigını buluyorsun cok hizlısın💓 herkese hakimsin💓 listeleri super hazirliyorsun 💓daha ne olsun ki Cordelia Cordelia yine oyle sporlari toparliyor puanlari hesaplamayanlarin ouanlarini hesapliyor 💓ve bunlarin hepsi koca bir zaman koca bir emek 👏👏👏👏👏👏👏👏👏

19 Temmuz Menüm
09.00: 1 kase yoğurtlu meyveli yulaf
13.00: 1 kase tarhana çorbası
19.00: 1 kase mercimek çorbası
2 yk et sote
2 dilim ekmek
1 tabak karpuz
Adım: 10613 (1061 puan)
15 dk eliptik bisiklet (105 puan)
5 dk pilates (50 puan)

Toplam 1216 puan

Zipzip- Zipzip- hllgkchl hllgkchl 60kiloyum 60kiloyum

Eklentiler

• IMG_20220720_092806.jpg
    IMG_20220720_092806.jpg
    36,1 KB · Görüntüleme: 19
tabiki profesyonelsin walla aradigını buluyorsun cok hizlısın💓 herkese hakimsin💓 listeleri super hazirliyorsun 💓daha ne olsun ki Cordelia Cordelia yine oyle sporlari toparliyor puanlari hesaplamayanlarin ouanlarini hesapliyor 💓ve bunlarin hepsi koca bir zaman koca bir emek 👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Kesinlikle ben menüyü paylaşıp adım yazarken bile diyorum gerçekten vakit alıyor. Bi de herkesi takip etmek nasıldır 🙈🧿🧿 Maşallah 🧿

💚Sevgili kızlar dun aksam bir eşlestirme yaptık ve spor kaptanimızin yukunu burda paylaştirdik . ama menulerinde spor yazmayan masterfit yarişmaciları var 🥺bu konuda istekli ve azimli birbirinin yakasina yapısan çıftler olmalıyız :KK11::KK11::KK11::KK11:spor puanlarimiz hesaplayıp rakibimizle gun sonu kritigi yapicaz hepimiz ..🔥 eger boyle olursa bi faydasıni görmeyiz bu eşleştirmenin .. spor yapmadan bu kilolar gitmeyecek malesef haydi bakalımm bugun dunden daha iyi olsun:KK68::KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:
@Kinoalihatun 🔁 @North River
@DombiliKus 🔁 @Ayyulduz
60kiloyum 60kiloyum 🔁 YaparsinMinii YaparsinMinii
@diyetcigeldihanim 🔁 Tutku44 Tutku44 🔁 @pastelfit
bestnur bestnur 🔁 @zeynepkk
@DeryaOnDiet 🔁 @erenmothers 🔁 @_ASTRAL_
Benim rakibem nerde 🥲 profiline baktım yok gibi ama 😔 burlardadır umarım 🙏

🥰🥰🥰🥰
19 Temmuz Menüm
09.00: 1 kase yoğurtlu meyveli yulaf
13.00: 1 kase tarhana çorbası
19.00: 1 kase mercimek çorbası
2 yk et sote
2 dilim ekmek
1 tabak karpuz
Adım: 10613 (1061 puan)
15 dk eliptik bisiklet (105 puan)
5 dk pilates (50 puan)

Toplam 1216 puan

Zipzip- Zipzip- hllgkchl hllgkchl 60kiloyum 60kiloyum
Afiyet olsun canim ♥️
Günaydın kaptan
Günaydın canim💕

Benim rakibem nerde 🥲 profiline baktım yok gibi ama 😔 burlardadır umarım 🙏
zeyneppk zeyneppk evet buralarda🥰 ben asagida yanliş kisiyi etiketlemisim🤭 aslinda telefonumun notlar bolumunde baktim dogru yazmisim ama burda degismis anlayamadim 😶💚
💚Sevgili kızlar dun aksam bir eşlestirme yaptık ve spor kaptanimızin yukunu burda paylaştirdik . ama menulerinde spor yazmayan masterfit yarişmaciları var 🥺bu konuda istekli ve azimli birbirinin yakasina yapısan çıftler olmalıyız :KK11::KK11::KK11::KK11:spor puanlarimiz hesaplayıp rakibimizle gun sonu kritigi yapicaz hepimiz ..🔥 eger boyle olursa bi faydasıni görmeyiz bu eşleştirmenin .. spor yapmadan bu kilolar gitmeyecek malesef haydi bakalımm bugun dunden daha iyi olsun:KK68::KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:
@Kinoalihatun 🔁 @North River
@DombiliKus 🔁 @Ayyulduz
60kiloyum 60kiloyum 🔁 YaparsinMinii YaparsinMinii
@diyetcigeldihanim 🔁 Tutku44 Tutku44 🔁 @pastelfit
bestnur bestnur 🔁 @zeynepkk
@DeryaOnDiet 🔁 @erenmothers 🔁 @_ASTRAL_

Ben dün başladım bu diyete dünden yediklerimi yazmaya baslayim:
09:00:Sabah şekersiz türk kahvesi

12:00:ananasli yeşilçay

14:00:2 erik

16:00:sütlü kahve

18:00:2 küçük ayran