Popüler Konu LenaG ile MasterFit

25 Temmuz Cuma
Sabah: Patates kızartması
2 dilim peynir
1 dilim ekmek
2 dilim kek
Akşam: 1 tabak makarna
1 tabak mantarlı tavuk sote
1 brd meyve suyu
2,5 lt su
Zipzip- Zipzip- @Cordelia hllgkchl hllgkchl
canımmm 25 temmuza daha gelmedik ama :KK60: dünün menusu tabiki takıliyorum ama menudekk kizartma kek meyve suyu seni baya rahatsiz eder sonra canım coook acıktırirr 🤗😘😘 bugun neler planladın ne yemek yaptın 💕😘

merhaba kızlarrr :halay: :halay: :halay:

FQiKN1PWUAATO0L.jpg

Hosgeldin canim aramiza
Ilk sayfadaki kurallari okuyarak formu doldurabilir misin
Bizde 6.takimin devami olarak devam ediyoruz genelde ama 5.takim ve diger takimlardan da katilanlar oldu aramiza🥰🥰🥰
Hoşbulduum. Tabii ki doldurayım ama tam kilomu bilmiyorum. Şimdilik en son ölçtüğümü yazayım. Yarın sabah en güncelini yazarım. Olur değil mi? 😌

ADINIZ: Paco 😻
YAŞINIZ: 25
BOYUNUZ: 156
KİLONUZ: 68(?) (Yarın en güncel halini yazacağım.)
HEDEF KİLONUZ: 55
MEDENİ DURUMUNUZ: Bekar
MESLEGINIZ: Öğrenci
ÇOCUK SAYISI: 0
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Çok yemek. 😂
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: Hayır
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Sağlıklı olmak ve fit gözükmek 😌

Diyet Salata Diyet Salata Beni hatırladın mıı? 🥹 Çook uzun zaman oldu girmeyeli. Bir gireyim dedim. Bir baktım ki her şey değişmiş. Çok üzüldüm. 😞 Senin de nick değişmiş ama hala burada olmana sevindim. Artık işler nasıl yürüyor buralarda? 🤓
Canım nasıl unuturum hoşgeldin 😍 long time no see 😘
Takımlar arası yarışlar bitti ama en aktif bu sayfa kuzum 😍
Evet 2 kere değiştirdim 😂
Sen nasılsın 💙

@DeryaOnDiet Aa sen de buradaymışsın. 😍 En azından bir kısmınızı burada bulabildiğime çok sevindim. Nasıl gidiyor sağlıklı yaşam? 😅
Canım daha çoğuz aslında ama kaçaklar var 🤭

Merhaba canim 🥰
Hoşbulduum. Tabii ki doldurayım ama tam kilomu bilmiyorum. Şimdilik en son ölçtüğümü yazayım. Yarın sabah en güncelini yazarım. Olur değil mi? 😌
Olur tabi ki canim 🥰
ADINIZ: Paco 😻
YAŞINIZ: 25
BOYUNUZ: 156
KİLONUZ: 68(?) (Yarın en güncel halini yazacağım.)
HEDEF KİLONUZ: 55
MEDENİ DURUMUNUZ: Bekar
MESLEGINIZ: Öğrenci
ÇOCUK SAYISI: 0
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Çok yemek. 😂
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: Hayır
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Sağlıklı olmak ve fit gözükmek 😌
Hosgeldin tekrardan aramiza🥰🥰

Tatlım geldin mi Antalya'ya :rolleyes: Az önce misafirleri yolcu ettik. Evin kumunu taşını temizleyeyim geldiysen beklerim...:KK60:
Biricikim bu sabah Antalya'ya geldik lakin dayımın sağlık sorunundan dolayı yarın öğlen Manavgat'a geçeceğiz 😔 salı akşamı da İstanbul'a dönüyoruz bir daha bu tarafa geçmeye fırsatım olur mu bilmiyorum. Dayımın durumuna göre erken gelirsem seni arayacağım

Biricikim bu sabah Antalya'ya geldik lakin dayımın sağlık sorunundan dolayı yarın öğlen Manavgat'a geçeceğiz 😔 salı akşamı da İstanbul'a dönüyoruz bir daha bu tarafa geçmeye fırsatım olur mu bilmiyorum. Dayımın durumuna göre erken gelirsem seni arayacağım
geçmiş olsun canım. neyi var dayının?

@Ayyulduz
pastelfit pastelfit
@DeryaOnDiet
@DombiliKus
erenmothers erenmothers
@diyetcigeldihanim
bestnur bestnur
Zipzip- Zipzip-💛
Diyet Salata Diyet Salata💛

Kırmızı hatunlar
Günaydın ,yürüyüşlerimizi yapalım.sağlıklı beslenelim.menüleri yazmayı unutmayalım.yeni baslayan güne bismillah diyelim.❤❤❤❤
Tamam kaptanım😍
Almak için elimden geleni yaptım desem kimse inanmaz :KK48: hatta beli lastikli ketenimsi pantalon aldım :bicak:
Sakın haa aşofman tarzı kıyafetlere çok yanaşmıyoruz:KK48:
Geçmiş olsun canım 🙏

Bu arada ben de takımınızın bir parçası olmak istiyorum. Eski 5. Takımın bir parçasıydım. Yenilenme olmuş belli ki. Nereye müracaat edebilirim katılmak için? 🤪😻
Hoşgeldiniz 🤗
Geçmiş olsun kuzum rabbim şifa versin 🙏
Nasılsınız hanımlar 🥰 azcık iş yapayım dedim ama sıcakta çok zor oluyor. Biraz dinlenip ara ara yatana kadar yapayım dedim ama🙈pazartesi görümcemler gelecek kalmaya:deli:
Selammmm kuzum iyiyizz çok şükür sıcakta çekilmiyor valla temizlik kolay gelsin canooomm🥰🥰🥰

Afiyet olsun canim ♥️

Selam canim♥️

Ben alabilirim🤣🤣🤣🤣

Hosgeldin canim aramiza
Ilk sayfadaki kurallari okuyarak formu doldurabilir misin
Bizde 6.takimin devami olarak devam ediyoruz genelde ama 5.takim ve diger takimlardan da katilanlar oldu aramiza🥰🥰🥰
Al canim al . Cocuklar markette bir suru ondan bundan secti sonuc bayramda kapiyi calan cocuk yok hep kendimiz zikkimlandik :KK43:
ayyyy ayyyy bas belası :KK70::KK70::KK70::KK70:
Hicc sorma kiz kim bulmussa bu sekeri
Gecmis olsun tatlim
Nasılsınız hanımlar 🥰 azcık iş yapayım dedim ama sıcakta çok zor oluyor. Biraz dinlenip ara ara yatana kadar yapayım dedim ama🙈pazartesi görümcemler gelecek kalmaya:deli:
Buralar henuz cok sicak degil mutfaga giristim bende .

X