Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tutku44 bacım menu paylaşmiyormusun
Dünkü menüm
Kahvaltı aynı benim yazmasam tek tek

Ara limonlu soda 1 avuç fıstık

Akşam 2 kepçe yarmalı yoğurt çorbası
1 tabak sebzeli tavuk yemeği
Salata cacık

3lt su 17,25o adim

Teşekkür ederim canım Fazla yürümekten oldu diye düşünüyorum
aman dikkat et kendine canımm
gec bir alınti cevaplama oldu
Evet canim ne yazık ki eşimden biliyorum, evlendigimiz senelerde az çekmedi İzmir'e geldiğimizde.Simdi getirmiyorumama kendimi düşündüğümden

Birden yuklendiysen demek ki
ay demek o yuzden ben oyle perisan oluyorum ay allah razi olsun eşler yaz tatilinde 1 hafta ailemizle kaldi mi yeterli oluyor ya zaten
Yanıyor hemde nasıl
aboowww
çok teşekkür ederim kaç yıl oldu evleneli
tam 9 yıl oldu
Nick i değiştirme talebi gönderdim
Bakalım seviceğiniz mi
ay ben seni nickni gorunce pastane gozumde canlanıyor ama allahtan resmin harika
Aslında çok da sevinmedim çünkü demekki yemeseydin bu eksinin 2 katını görür yuzde iki milyon yenerdim seni
beeen bugun guzell seyler gordümmmmmm
allah yardımcilari olsun
Tutkucum ninemin bı lafı vardı "götü terletmeden o götü eritemezsin" derdi rahmetli
oyle valla allah rahmet eylesin
Günaydın güzellikler azimli sıçan arkadaşınız Tutku44 en dişli rakibesi olarak kalktım yuruyuse çıktım hedef 1o.ooo
bende simdi yollardayim sabah 1 kuru kayisi yedim ciktimmm
Tutku44 -100 Gr sarma falan yemiştim bunada şükür
olsun yinede eksi
Tutku icim acildi resmen burnuma geldi kokusu. Ben dun yuruyus yaptim ama leslie yapamadim canim bugun insallah . Kalabalik olunca zor oldu
demi insan yurudukce yuruyesi geliyor bugun lesli yapalim bacımm
Kilo bildirimim +300 aslinda bozmadim ama inisler cikislar olabilir vazgecmeyecegim.
ben inaniyorum o gecici odemm

eveett bayrama kadat hem dikkat edicez hem islerimizi halledicez dun benimde baya isim vardi butun alintilar bugune kaldi
mükeeemmmmeeelll
Devammm çok iyi
tesekkur ederimm bugun daha guzel seyler gordum tartimda
tesekkur ederimm
Kolay gelsin canim

Guzel eksi tebrik ederim canim

Guzel eksi tebrik ederim canim

Afiyet olsun Burcum
sagol kaptanim
Tebrik ederim kizlar . Alintilardan gordum, gecmis yapamiyorum. İse basladim da
hayırli olsun canımm
hedefiafiyet olsun kuzu da ben leslie listesi tutmuyorum sadece North River ile yapalım dedik ya oda liste tutkuyor amacimiz hergun yapmak

kız gün olmuş salı hedeflr cuma alindı ne yapalim simdi yazayım cuma kactın listeden bakarim
Hedefleri tuttursak yeter
belki hedefe belki hedeften fazlasi
bizim seni le yuzdelerimiz kapışacak

dur kız bir dünya alıntım vardi anca onlari cevapladim menulerimi notlara yazmıstım adim fotolarini alayim atarim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…