Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canim....
Günaydın kızlar bugun diyete başlıyalı 1 hafta oldu ne yürüyüşümü aksattım ne de diyetimi deldim kafa da bitirince oluyor kesinlikle
Maşallah maşallah

kendimi yenilemek istiyorum boş zihnim.. boş ruhumm boş beden.. sifir.. tertemiz... bunun için bişey ariyorum... nerden başlayabilirim nasıl yapabilirim... sağdan salaaa üstten alttaaaa önden arkayaa donattt
Kendine okunacaklar dinlenecek ler listesi yap....

Tefsir meal siyer baslayabilirsin mesela...

Sabah 9
2 haşlanmış yumurta
Salatalık biber 10 zeytin
Peynir
1 dilim TB ekmeği

Ara 13
Bir avuç leblebi 2 hurma

Akşam 15.30
1 kase mercimek çorbası içine kıtır ekmek koydum yarım dilim kadar
Kabak kavurma yoğurtlu
10-15 arası yaprak sarması

Su 2 litre
spor 30 dk eva

Zipzip-

Yaz temizliği bayram temizliği telaşına girmiş bulunmaktayım koridoru resım defterıne cevırdı benim kızlar babalarından yüz bularakheveslerını aldıklarına duşunerek boyamaya karar verdik bayrama pırıl pırıl gırelım
Boyama almaya gıtmışken koltuk takımı da aldık, köşeli takımdı şuan kullandığım hem yıprandı hemde acılmıuor kullanışlı degıldı ne zamandır istiyordum nasıp buguneymiş ..
Salonuda boyuyup güzel bir temizlik yapmayı düşünüyorum olmuşken tam olsun

Afiyet olsun. İyi gayet

Afiyet olsun canım 3 buçukta yemeği birakmissin biraz erken değilmi gerçi sarmalar ancak erir
Oh mis ne güzel koltuklarını da mutlu günlerde kullan canım eşya evin çehresini değiştiriyor iyi oluyor değişiklik

Hayirli olsun, güle güle oturun

Afiyet olsun kaptanim
Kolay gelsin kaptanim
Güle güle kullan

Bide bunu deniyim dedim...tartıda eksi görebilmek için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…