Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bayram sonrası gelicim tabi ki...haberlesiriz canım. Köyde olmasa Ankara'da yakalarım ben seni :KK60:
Ankarada bulusursaniz mesai saatlerim dışında bende tanışmak isterim kızlar
Yaz temizliği bayram temizliği telaşına girmiş bulunmaktayım🙄 koridoru resım defterıne cevırdı benim kızlar babalarından yüz bularak🤦🏻‍♀️heveslerını aldıklarına duşunerek boyamaya karar verdik bayrama pırıl pırıl gırelım
Boyama almaya gıtmışken koltuk takımı da aldık,😬 köşeli takımdı şuan kullandığım hem yıprandı hemde acılmıuor kullanışlı degıldı ne zamandır istiyordum nasıp buguneymiş ..
Salonuda boyuyup güzel bir temizlik yapmayı düşünüyorum olmuşken tam olsun 😏
Hayırlı olsun canım güle güle oturun temizle kolay gelsin ayrıca
kızlar selamlar bende bu gruba dahil olmak istiyorum 😊😊
Biz burdayız canım o grup aktif değil şuan Zipzip- Zipzip- ve Cordelia Cordelia Kaptanliginda burdan devam

Ankarada bulusursaniz mesai saatlerim dışında bende tanışmak isterim kızlar

Hayırlı olsun canım güle güle oturun temizle kolay gelsin ayrıca

Biz burdayız canım o grup aktif değil şuan Zipzip- Zipzip- ve Cordelia Cordelia Kaptanliginda burdan devam
Teşekkür ederim canim benim daha iyisi sizlerin olsun 😍

Kahvaltı 12.oo
Bir haşlanmış yumurta bir yağda yumurta ( kız haşlanmış yumurtasını yemeyince onu da yemek zorunda kaldım😬)
Bir dilim süzme peynir 5 zeytin salata domates salatalık
Bir avuç fıstık
Birkaç biber 1 tatlı kaşığı kayısı reçeli
4-5 dilim karpuz 10 tane kiraz

Akşam 18.00
Tavuklu salata ayran
2,5 lt su
Screenshot_20220628-195238.jpg
@Zipzip- Cordelia Cordelia

kendimi yenilemek istiyorum boş zihnim.. boş ruhumm boş beden.. sifir.. tertemiz... bunun için bişey ariyorum... nerden başlayabilirim nasıl yapabilirim... sağdan salaaa üstten alttaaaa önden arkayaa donattt:KK70:
Canım YouTube Tuncay Yeşilpınar var bi bak istersen çok faydalı meditasyonlar fln paylaşıyor 10 dakikalık fln harika etkili

X