Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım❤
Afiyet olsun canım❤
Ah cnm başkanım kadınlar kulübü bana diyet yapmam gerektıgını hatırlattığı ıcın tartıdan ve buraya gırmekten kactım bu surecte hep
Nasılsın iyi misin gittinmi köye bu yazda
Hoşgeldin canım ❤
Daha Ankaradayım ama cuma ya da cumartesi gidecegım
Onun dışında iyiyim sen nasılsın canım ❤

Ben de yeğenlerim var. Elimden geldiğince yazacağım.
Yegenlerınle güzel vakıt geçir canım sonra bakarsın buraya❤
Afiyet olsun canım❤
Afiyet olsun canım❤
Afiyet olsun canım❤

B Bmsh ve @sandriyon kızlaaarrr napiyonuzzz ben geeldimmm surda kac gun kaldi cumaya enejimizi verelim raporlasalim ... kac adimdayiz 9000 oldum simdieve gecincede suyu icicem kabak yemegimi yapicam detoks suyu yaptiniz mi

Isten Eve daha yeni geldim maalesef

Sabah sade kahve
Kahvalti
Omlet zeytin 2 dilim ekmek

Saat 3de tavuklu patatesli yemek
Bulgur pilavi ayran
Gunu kapattim bucuk gbi

2 litreden fazla su
2 sade soda spor yapmaya vaktim kalmadi bugun malesef

Afiyet olsun canım❤

Afiyet olsun canım❤

Hoşgeldin canım ❤
Daha Ankaradayım ama cuma ya da cumartesi gidecegım
Onun dışında iyiyim sen nasılsın canım ❤
Kılo derdınde bi sıkıntım yok cnm cok şukur
Yerınız varsa beni de zatıflatıp sevaba gırmek ıstersenız tekrar gunluge yarısmalara baslamak isterim kaptanım

Erhan ablacığım sendekı bu azim istikrar olduktan sonra istediğin kiloya çok rahat ulaşırsın
Diyetı hayatımdan cıkarınca ne yazıkkı cok pis bogaz oluyorum ben korumayı bir turlu basaramadım inşallah sizin desteğinizle bu sefer verıp almıycam bu kadar yüksek rakamlar en azından

Ah cnm ablam benım nasıl ıyı geldi bu şiir suan bana bır bılsen Hoşbuldum ablam Hoşbuldum

Başlamak bitirmenın yarısı dıyıp önumuze bakalım cnm artık verorız Allah'ın izniyle
Valla var işte 100 200 kılo bende
Yarın tartılacam 90 bekliyorum

Ben de onu öperim. İnşallah ben de yavru kedileri sahiplendiririm.
Allah'ım ya şu güzelliğe bak
Ben çok korkardım kedılerden sankı beni yıyeceklerCocuklar okadar çok istelerki kıramadım uzun bir sure onun oldugu odaya gıremedım kedı fare mısalı hep kactım
Taki o bakışları içime işliyene kadar şuan kıymetlım çok seviyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…