Leke kremi aldım kızlar siz kullandınız mı memnun olan var mı??

içeriğinde ki Chilean Boldo yağının yan etkilerini biliyor musunuz ?

işte saçı döken bu ! saçı döküp krem sürdüğünüz bölgeyi kıllandırıyor.
bi bölgeyi kıllandırıp bi bölgenin saçını nasıl dökebilir? bu ürünü bu kadar karaladığınıza göre sizin önerdiğiniz ürün nedir?

İlk defa duyuyorum böyle bir kremi bu 3 kuruş kazanmak için insanlara vaddedilen bi işe yaradığı olmadığı gibi zararı olan ürünleri reklam amaçlı paylaşan insanlardan nefret ediyorum bide ürünü kendisini yırtarcasına anlatma çabaları çok beğendiysen sür her yerine

K Kazen Ay ben bu kremin hastasıyım. Yüzüme sürdüm leke gitti. Topuğuma sürdüm yumuşattı. Dişlerimi fırçaladım bembeyaz yaptı. Tırnağıma sürdüm ojeleri çıkardı. Gömleğimdeki salça lekesini çıkardı. Artık halılarımı koltuklarımı bile bununla temizliyorum. Geçenlerde arabanın buji başı meme yapmış bu kremle hallettik.

Geçmişime kara bir leke olan olayları da beyazlatabilirmişim ama henüz nasıl kullanacağımı bulamadım

ne oldugu belli işte. 1 hesapla konu acilmis. yeni birkac hesapla da ürün övülüyor. yersen tabi.. yani bana gore konuyu acanda ürünü kullandim memnunum diyenlerde ayni kişi..

Eğlence anlayışımız artık buysa, izolasyon bizi mahvetmiş arkadaşlar. Azıcık müzik açın madem, elimiz boş dönmeyelim başlıktan.
Ayrıca bilmem nereye iyi gelen kremlerin birilerine gerçekten iyi geldiğini de, mucizeler yarattığını da hiç duymadım. Ne demiş atalarımız: Para tuzağı yavrım bunlar, aman beslenmene, uyku düzenine tikkat et, doktora git, durum değişmiyorsa da olduğu gibi kabullen.

Bendede olmayan organları olduran krem var isterseniz
İhtiyacınız var gibide. Yardımcı olabilirim. Nerene sürersen sür etki ediyor.
Bana ismini yazar mısınız kocamın saçları döküldü, uzun saçları olsun istiyorum yine eskisi gibi sırma saçlı keman kaşlı kocam demeyi çok özledim, acayip dertliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…