Labioplasti -Anadolu yakasında Labioplasti yapan yerler varmı ?

diğer forumda anlattım okursan görürsün.ayrıca foruma sadece iyi deneyimi olanlar yazacak diye bir kural var da ben mi görmedim?ben insanca uyarı yaptım böyle sonuçlar da olduğu bilinsin istedim

Öncelikle bu agresiflik niye ??Okuyabiliyorum çok şükür sana durumu açıkca anlattım sende böyle anlatırsan iyi olur diğer arkadaslar ve benim açımdan dedim,gecmiş olsun dileklerimide ilettim.Diğer yazdığın cevapları takip etmek zorunda değilim burda 100ler 1000lerce forum ve konu var.Eger tartışmak istiyorsan bence başka foruma git.Evet hep iyi şeyler yazılıcak değil belki ama kötü şeyler yazıcaksanda bunu insanların moralini bozarak değil düzgün bir dille detaylı olarak anlatabilirsin.Tekrardan gecmiş olsun ama yaptıgın çok yanlış insanların moralini bukadar bozmaya hakkın yok

düzgün bir dille neyi anlatmadım? bunun daha detayı nasıl olur açıkça söylüyorum dikişlerim tutmadı ve ve çok kötü izlerim var.diğer doktorların söylediklerini de yazdım daha ne anlatayım.insanların moralini bozmak değil amacım tam tersi dikakkatli olmalırı için uyarıyorum. benim yaşadığım kötü duruma kimse düşsün istemedim.bunda art niyet neden arandığını anlamıyorum

ayrıca neyi ayrıntı istiyorsan neyi merak ettiysen sorarsın.ben de anlatırım.ama ben burada deneyimimi paylaşıyorum insanlar bana öfkeleniyor. ben çok mu yaşamak isterdim bu durumu.hem bana ne de diyebilirdim

ayrıca neyi ayrıntı istiyorsan neyi merak ettiysen sorarsın.ben de anlatırım.ama ben burada deneyimimi paylaşıyorum insanlar bana öfkeleniyor. ben çok mu yaşamak isterdim bu durumu.hem bana ne de diyebilirdim

Sevgili KIA ,seninle tartışmak istemiyorum ,ergenlik çağından beri cektiğim sıkıntıyı ilk burdan itiraf ettim.Buraya bu konuyu açarken bile çok zorlandım 1 aydan fazladır konuyu güncel tutmaya ve yardım almaya çalışıyorum.Sağolsun birçok arkadasım burdan destek oldu ,aralarında ameliyat olma diyenlerde vardı ama bukadar negatifce değil.Yaza düğünüm var, izin verirsen Konu başlığımda oldugu gibi İstanbul Anadolu yakasında dr önerebilicek arkadaslar varsa bana yardımcı olsun.Tekrar söylüyorum çok gecmiş olsun inşallah biran önce iyileşirsin

İyi Akşamlar

ben de tartışmak için yazmadım.kötü cümleler kullanmadım.(düzgün yaz,başka foruma git,yaptığın ayıp gibi)inan seninle bu konuşmayı devam ettirmek de istemiyorum.sana da geçmiş olsun

ben de tartışmak için yazmadım.kötü cümleler kullanmadım.(düzgün yaz,başka foruma git,yaptığın ayıp gibi)inan seninle bu konuşmayı devam ettirmek de istemiyorum.sana da geçmiş olsun

Ben gayet pozitif şekilde sordum sana bu soruları ,düzgün bir dille detaylı olarak anlatırsan insanlar daha iyi anlar dedim,İyi ozaman bende bir foruma gireyim heryere aynı şeyi yazayım.Detaylı olarak anlat derken bu ameliyatı kimde oldun hangi tekniği kullandı ,lokal anestezimi yoksa genel anestezimi yaptırdın bu şikayetlerin ne zaman ortaya cıktı gibi şeylerden bahsedebilirdin.Sakın yaptırmayın dersen benim gibi 100lerce kişinin içine bir soru işareti oluşuyor tabiki soracagım sana ne oldu neden böyle oldu anlatırmısın die zaten insanlar burda bille zor paylaşıyor bu tür sorunlarını .Ayrıca bu sitenin konu için ayrı bir konu açtırma yetkisi var .Yeni bir konu açıp böyle böyle bir olumsuzluk yaşadım diyebilirdin bütün konuların altına aynı şeyi yazmasaydın kimse sana sormazdı neden nasıl diye .Zaten aşağıda yazdıklarınla verdiğin cevaplarla hersey ortada dahada fazla birşey demek istemiyorum.Yinede senin bu tavrına rağmen inşallah iyileşirsin diyorum belkide burda ayıp ediyosun dediğin insanlar seni başka drlara yönlendirirler senin için çok iyi bir şans olur ,umarım o gün beni anlarsın

dut87 napıyosun canım gorusmeyeli gecmısı okudum da bıraz KIA diye bir arkadaşla tartısmanız gecmıs canım ben bu bayanın dm85 diye bir bayan vardı oda her konuya aynı şeyi yazıyordu onunla aynı kişi oldugunu düşünüyorum kenıdıysle mesajlasmsıtım hatta onun ameliyatı biraz talihsiz olmuş umarım onunda gönlune gore gelişir herşey ama neden burda ameliyt olmak isteyenlere karşı boyle bir tutum sergiliyor onu anlamış değilim korkutarak degıl açıklayarak yapsa herkes daha mutlu olur neyse onada gecmıs olsun dıyelım... neyse canım sen canını sıkma inşallah senin için iyi gelişir herşey ne yaptın görüşmeler nsıl gıdıyor

Merhaba laviniacım,evet o arkadasa pozitif yaklaşmaya çalıştım olmadı ne diyelim allah herkese yardımcı olsun.Canım ben önümüzdeki hafta cumartesi günü ablamın kendi gittiği doktoru var ona götürcek ablam beni en azından bizi biyere yönlendirir dedi,bu gittiğiimiz doktor pskolojimizi gercekten fazlasıyla bozdu bu işin bazı yerlerde sadece para almak için yapıldıgınıda öğrenmiş olduk.Ablamla konuştuk bir daha geri dönüşüm olmaz sonuçta allah korusun bir hata olursa cok sıkıntı olur çünkü kısmet ederse yaza düğünüm olucak.Önce ablamın doktoruna gidicez sanki o muayne oluyomuş gibi aradanda bana bakıcak ,sonrada senin tavsiye ettiğin doktora gidicez ablamla iyice araştırmakta fayda var,burdan adım adım yazıcam mutlaka,forumu hergün kontrol ediyorum canım benim seninde iyi haberlerini bekliyorum ,takipteyim seni :)

dut 87 canım benim eğer gideceğin doktor bir kadın dogum doktoru ise seni pek tatmin edecek bilgiler alamayabilirsin çünkü ben gitmiştim ve doktor dogru düzgün aldırış bile etmedi benim için bir sorun olmasına ragmen onu sorun olarak görmedi çünkü onlar çeşit çeşit kadınlar gördükleri için bizim psikolojimizi bile bozabilen bu durumu gayet normal olarak algılıyorlar benden söylemesi bu tarz bir yaklaşımla karşılaşabilrisin tabiki genede görünmende fayda var canım bir fikir verir elbette olumlu yada olumsuz hakkında hayırlısı olur inşallah canım bende devamlı buraya bakamıyorum arada bir seni merakımdan bakıyorum allah gonlune gore versın ... bende bebiş çalışmalarına devam ediyorum işte rabbım bana en kısa zamanda vermesini bekliyorum

Laviniacım uyardığınn için cok teşekkür ederim ona göre hazırlıklı gideyim ozaman:)Artık öyle bir duruma geldimki bu konu beynimi yiyip bitiryor ,acele karar verip riskede atmak istemiyorumm allahım yardımıyla inşallah iyi sonuç alırım,cumartesi gelişmeleri mutlaka yazıcam.

Bebiş haberinide bekliyorum canım benim sakın kendini üzme inşallah en doğru zamanda bebişin olurrrr çok çok öpüyorummm=)

kızzz dutt bizim topiclerde geziyorsunn kız güldürdün beni allahta seni güldürsün inşallah ameliyatını en kısa zmanda oldursunn en kısa zmanda iyileştirsinn muhteşem bir sonuçla karşılastırsın rabbım seni valla canım içim kıpır kıpr olduu hamile olcabılegımı soyluyor kızlarr heyecanla beklıyorummcanımm
doktora gıttıkten sonra bızıde haberdar et bırde doktora bu sıkınıtından bahsederken estetik kaygılarla degıl fıziksel olarak sıkınıtılarından bahset nebılım oturuken sıkısıyor canım acıyorr filan gıbı ozman doktor belkı daha ıyı ılgılneır işte bır kadın olarak acıyan agrıyan bı yerım var sıze basvurdum gıbı algılasın doktor bakalım ozman nasıl tavrı olackk hadi allah rast getırsın canımm

Napim lavinicaım bakma benim sorunum başımdan aşkında konu bebek olunca belki benimde yardımım olur die düşündüm :)))İnşallahhhh canımm yaa test yaptırdınmı çok mutlu oldum bak şimdi benimde içim kıpır kıpır oldu vallahiii=)

cumartesi günü daha tecrubeli olucagımdan inşallah bütün sorunlarımı anlatıcam bak sen diyince daha iyi oldu onunda söyliyim doğru diyosun ,ayy inşallah güzel haberler vercem size artık kurtulsam şu dertten allahımm başka dert vermesin tabide suan bütün piskolojimi bozan olay bu,bu olaydan bi kurtulayım allahın izniyle hepinizi düğünüme çağrıcam valla bol bol göbek atarız :)

canımm kurtulursun allahın izniyle bak bana nerdeyse 5 ay olcak ben bu derdımı unuttumda başka konulara kafa yorar oldumm ben ameliyat olmuşdum 6 gun olmuşdu off gecermı bu 6 ay dıy edusunur ogunlerde nasıl üzülürdüm bak daha 6 ay gecmeden bu derdımı unuttum gıttı ameliyat yerım hala tam olarak iyileşmedi cok ıyı oldu dıyemıyorum hala ama kafamdan attım artık onu bak sende tabıkı amelıyat olmanın yollarını ara ama bukadar kafanı kemırmesıne ızın verme zman gecıyor canım gerıye donup baktıgında hersey olmuş bıtmıss oluyorrrr yetrkı sen dogr doktoru bulmaya bakkk parada odenır bır sekıldee

İnşallah Öyle olur Laviniacım Şaka maka yaza düğün var kısmetse biran önce olmam lazım cumartesi inşallah güzel haberler vericem sana ,sende dikkat et kendine bak bebiş haberi geliyor gibi senden çok mutlu oldum vallahi takipteyim canım :))

tamam canım sende kendine cok dikkat et bende seni takipteyim valla şuan için belitiler filan var ama kesin değill bakalımm hayırlısı allahtan hadi gorusmek uzere canım benim kendine cok iyi bak moral bozmak yokk sende bende başaracagız allahın izniyle

Laviniacım doktora gittim ,görüşmem olumlu gecti baktı ve dediki evet sol tarafta bir simetri bozukluğu var düzeltiriz hiç sorun değil dedi,ama doktor tanıdık oldugundan ailenden gizli yapmayalım bunu narkoz alıcaksın dedi,başka bir yere gitmenide istemiyorum allah korusun yanlış bişeyler yaparlar söylemezler dedi bir anne şevkatiyle yaklaştı.Ablamla konuştuk anneme durumu anlatalım diye düşündük babamada dış tarafta kist var diyeceğiz ,ama nasıl anneme anlatıcaz bilmiyorum ,aslında üstüme çok düşüyor ama bu konuyu nasıl karşılıycak bilmiyoruz kafam karmakarışık öyle işte haber vermek istedim canım

dut87 emin ol annende bu durumu olumlu karşilicaktır..sen günlük hayattaki sıkıntılarından bahsedersen mutlaka yanında olur..fakat aile doktoru demişssin bu ameliyatı önceden yapmışmı bundanda emin ol tanıdık bir doktor güvelir bir doktordur ,fakat bence bu ameliyatı en azından önceden yapmışta olmalı diye düşünüyorum....sende içini ferah tut en azından çokta problem olmadığını söylemiş sana :)

herkese merhaba arkadaslar,

Anneme durumu anlattım ,okadar anlayışla karşıladıki ben biliyordum bir sorun oldugunu zaten 3 aydır yemek yemiyosun doğru düzgün dedi,detaylarıyla anlattım bikini giydiğimdeki çekincemi ,kot giydiğimdeki agrıyı ,hijyen açısından sorun yaşadıgımı hatta evlilikle ilgili olumsuz düşüncelerimi.Sakın üzülme hemen yaptıralım dedi babanada kist deriz dedi sonuçta bu sağlık sorunu dedi,şimdi yarın ameliyat için gün alacagım.Şunu belirtmek istiyorum burdan aldıgım destekler olmasa ne doktora gidebilirdim ne durumu ablama anlatabilirdim gercekten bu sürede verdiğiniz bilgi ve destek için canı gönülden hepinize dua ediyorum.Buarada doktorum daha önce bu ameliyatı cok kez yapmış evli çiftler bile buraya geliyor bu operasyon için üzülme dedi .YArın gelişmeleri yazacagım hepinize sonsuz teşekkürler şuan bu satırları yazarken ağlıyorum ama bu sefer ümitsizlik veya umutsuzluktan değil sanırım bunu anneme anlatarak cok rahatladım allah hepimizin yardımcısı olsun

dut87 çok sevindim senin adına yıllarca hep anlatmaktan çekindiğin belkide korktuğun bu durumu anlatarak bile zaten dertlerinin çoğundan kurtulmuşsun, umarım en kısa sürede ameliyatınıda olur ve çok mutlu olursun....güzel haberlerini bekliyoruz kendine iyi bak...

Canım cok tesekkür ederim ,bugün doktorla görüştük adetin bittiği günün ertesinde ameliyatını yapalım dedi,yani adet tarihim tahminen şubat 2 ,6 subattada bitmiş olsa 7 sinde inşallah ameliyat olucam ,haberleri vericem inşallah güzel haberler veririm,tabi sorunum çözüldü die foruma girmemezlik yapmıcam buralardayım hep :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…