Labioplasti -Anadolu yakasında Labioplasti yapan yerler varmı ?

Evet laviniacım ,mail attım doktora detayllı bilgi için cevap bekliyorum şimdi,çünkü labioplasti hakkında onunla ilgili pek yorum göremedim sanırım meme estetiği ve botox konusunda daha çok yorum var

Buarada inşallah beklediğin müjdeli bebek haberini çabucak alırsın hayırlısıyla sağlıkla İnşallah dualarım seninle . Bende ameliyat olurda normal hayatıma devam edebilirsem kısmet olursa hepinizi düğünüme beklerim.Ahhh allah nasip etse o günleri sanki çok uzakmış gibi geliyor bu sorunu aşamıycakmışım gibi geliyor

Son düzenleme:

ben 1 yıl önce ankarada oldum sonrasında 2 defa daha oldum aynı doktora dikişlerim tutmadı ve berbat izlerim kaldı birçok doktorla görüştüm bazıları dokunulursa daha da kötü olabileceğini söyledi bazısı hiç yapmak istemedi çok pişman oldum

Profiline baktımda heryere aynı şeyi yazmışsın.Çok gecmiş olsun kimse tabiki böyle olmasını istemez ama sende takdiredersinki bizim zaten pskolojimiz bozuk,burdaki arkadasların tecrubelerini okuyarak güç alıyoruz.Bence önceliklle dikişin neden tutmadı bunu öğrenmelisin,birde doktorun ismi nedir belki daha önce o doktora ameliyat olan birisi vardır.Tekrardan söylüyorum eger benim gibi arkadaslara yardımcı olmak istiyorsan tek kelime yazıp bırakma detaylı olarak anlat tecrubeni bizde ona göre tedbir alalım belki sana doktor önerebilicek birileri bile çıkar,tek cümle ile burdaki bütün insanların morali bozuluyor
İnşallah biran önce durumuna çare bulunur

diğer forumda anlattım okursan görürsün.ayrıca foruma sadece iyi deneyimi olanlar yazacak diye bir kural var da ben mi görmedim?ben insanca uyarı yaptım böyle sonuçlar da olduğu bilinsin istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…