Labioplasti -Anadolu yakasında Labioplasti yapan yerler varmı ?

dut. o kadar sevindim ki anlatamam en zorunu basardin iste, ameliyat olmak en kolayi cok cok mutlu oldum insallah cok da guzel kolay gecer tum sikintilar geride kalir, genelanestezimi lokal mi yapicak doktorun bi de hangi yontemi kullaniyo konustunuz mu?

Canımmm cok teşekkür ederim valla bende rahatladım meğer nekadar takmışım,canım genel anestezi ile yapacak ama okadar kötü oldumki doktorun yanında kendimi çok kasmışım ağlamaya başladım çok detayını soramadım ama sen merak etme kızım düzelticez bunu dedi,zaten sonra ben cıktım odadan ablamla konuştu ablama demiş gercekten cok takmış kafasına ,ama sakın başka yere gitmeyin demiş bu işi ticaret için yapan cok demiş ,20 senelik uzman gittiğim doktor ,adetin bittiği gün ona gidicem zaten o gün detayını konuşucaz büyük ihtimalle.Canım ya hep diyorum sizin destekleriniz çok önemli benim için ,nerden nereye geldim baksana :))inşallah ameliyatta güzel gecerde anlatırım şimdi şubat gelmez bana vallahi yaaa=)

canım ben bayadır yoktum neler olmuş çok sevindim :) bende şubatta olmuştum :) allahım yardımsız bırakmaz demiştik bak ne güsel hallolcak işte sonrada geldin davul zurna dut u gelin edelim

üstünden büyük bi yük kalkmıştır eminim canım yaa anneler hep idarecidir zaten hep destek olur sana işte ablanda kalmak zorundada deilsin oh daha nolsun valla senin kadar olamaz tabii ama çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk sevindim

canım adetin bittikten sonra ameliyat olmanda süper olmuş benim 1buçuk ay vaktim var diye adetimi bekleyememiştik tabi ameliyattan 1 hafta sonra adet oldum daha dikişler düşmeden vee çok korkunç dikiş ipim pede yapışmıştı acıdan ölmüştüm resmen seninki en doğru zaman bence allahım her zaman yanında olsun

Gülshennn sen nerelerdeydinnnn :) neler neler oldu sen yokken =))Ama sonunda doğru doktoru buldum canımmm ,inşallah dediğin gibi olur atlatırım biran önce ,şubatı beklemek çok zor geliyor şimdiii=))ama doktor dediki adetimde yeni bitmişti 4-5 gün olmuştu aslında olmaz dedi biter bitmez yapıcamki enfeksiyon kapmasın dediii,,Çok heycanlıyım vallahi dediğin gibi anneme anlattım ya sanki ameliyat oldum yani öyle rahatladımmm =))Sen neler yaptın canımm nie yoktun uzun süreee hayırdır kötü bişi yok dimiii?

canım ben bayadır yoktum neler olmuş çok sevindim :) bende şubatta olmuştum :) allahım yardımsız bırakmaz demiştik bak ne güsel hallolcak işte sonrada geldin davul zurna dut u gelin edelim

Ayy ayyy inşallahhh yaaa=)))canım ağzından bal damlıyor soğolasınnn=)

yok canım allaha şükür kötü bişey yok buraya çok fazla giremedim sonra aklıma geldin bu kız naptı dedim ve baktım ki yapmış yapcağını sonunda halletmiş sorunlarını çok şükür :) doktor iyi söylemiş buarada nişanlınada sölemene hiç gerek yok anlaşılmıo bile sende görcen inşallah dikişler düştükten sonra öyle doğmuşsun gibi oluyo

Kötü bişey olmamasına sevindim sevindim canım benim:)Vallahi uğrastım burdaki bir cok arkadasımda yardımcı senin gibi,sonunda doğruyu buldum sanırım.İnşallah dediğin gibi olur vallahi artık olsunda bitsin hemen istiyorum hayırlısıyla ,çünkü bizdede hazırlıklar başladı buarada daha nişanlanmadım aileler tanıştı işte isteme olayları olcak şbatta ,nasipse yazada düğünn oyyy bunun heycanını bilem yaşıyamadım bu stresten,erkek arkadasımda yazık cocuk soruyo hayatım bi soruunmu var noldu ,hiç gülmüyosun zayıfladın falan diye napim bende idareten işten cıktım ya bunaldım falan dedim :) son iki gündür iyiyim çok şükür .Sağoll canım benim iyi dileklerinnnn içinnnn çok çok öpüyorummmm

ooo sen bi iyileş bak o zaman stresleri gör tabii tatlı stresler :) allahıma şükürler olsun ki 2012 için benim yılım diorum çok güsel geçti benim için inşallah aynı şekilde 2013 de senin yılın olur bende öptüm kocamannnn şubatta görüşürüz

duttt canımmm benimm gözlerime inanamıyorummm ayy en az senin kadar sevindimmmm bak gordunmuuu hersey nasılda yolunaa gırdı hem ailen bile yanında olcakkkk senin hıc ama hıc korkmana gerek kalmayacak maddı manevı yanında olmaları cok iyi olacak ohhh cok sevındımm vallahı kızz hadı bakalımmm allah sonunu hayırlı etsın canımm benımm inşallah amelıyatında sorunsuzz başarılı ve süperrr gecerrr ve sonucunn da mükemmel olurrr umarımmm gelişmeleri yaz yine bizeee

Laviniacımm sen nerelerdesinn=)evet allahıma şükür olsun cok güzel gelişmeler olduuuu,şimdi şubatı bekliyorum ,allah razı olsun hepsi sizin destekleriniz sayesinde olduu çok teşekkür ederim.sen neler yaptın sizin forum çok aktif senin durumunu öğrenemedim canım bende meraktayım seninle ilgili inşallah en doğru en istediğin zamanda bebeğin olurr tatlımmm bende güzell haberler bekliyorumm sendennnn=))

yaa canım hiç sorma hastalandım ben cok yaa bu ay malesef bebişim gelmedi regl olunca bende hemen gıttım dişlerimle ilgili sıkınıtılarım vardı ya soylemıstım galıba sana , neyse işte dedım gıdeyım bari gec olmadan o tedavılerımı yaptırayım 20lik dişimi çekmekle başladılar off cok sıkıntı cektırdı bana rapor aldım gelemedım işe net ede gıremedım ama gırınce bı bakayım dedım dut ne yaptı bırde ne goreyımm ay cok sevındım canım benım bu arada bu doktr ablanın doktorumu canımm inşallah bu konuda deneyımlı bırıdır

Ayy canım cok gecmiş olsundemekki bebek için doğru zaman bu değilmiş sakın üzülme .
evet doktor ablamın doktoru daha önce cok yapmış bu ameliyatı,birde gercekten işinde iyi biri 20 senelik doktor,kendiside dedi ben yapamıycağım bişeyi yapmam derdim dedi ama bunu düzeltiriz dedi,çok tatlı bir kadın içimi rahatlattı hiç diğer doktor gibi değil,herkesinki farklı olur cocugum üzülme düzelticem ben bunu dedi:)allah böyle bir kapı actı cok şükür inşallh ameliyatımda iyi gecer .canımmm benimmm sizlerin desteği olmasaydı bu noktaya gelemezdimmm hepinizden allah razı olsunnn

teşekürler canım hayırlısı elbet zamanı vardır bnde şimdi senin gibi heyecanla şubatı bekliyorum ...umarım şubat ayı ikimizede güzellikler getırır hadi bakalım ozman ne diyelim dut cum Allah rast getırsın inşallah herşey gönlüne gore olur işin zor kısmını atlattın ohh gerıye ne kaldıkı ailenin yanında olunca rahatlıkla gırersın amlıyatına da.. onemlı olan bence ailenin bilmesi ve destegı ama bence sen genede fazla kımseye soyleme amelıyat fılan olacagını ınsanları bılıyorsun sorgulamaya bayılırlar sonra canın fılan sıkılır herkese yalan uydurmak zorunda kalırsın .. ee ozaman dutcum canımm Allah şimdiden kolaylıklar versin doktoruna el becerısı ve başarılar diliyorum mutlu haberlerini gormeyı nasip etsin allah bize
öptüm canımmm

şahsen ben önyargılı değilim ama gerek yok yani ameliyat riskine girmeye. bende de aynı sorun var hem de çokkk belirgin etli benim iç dudaklar. ameliyat olcak kadar sorun etmedim hiç koyu renk bikini giyiyorum belli olsa kime ne ya herkes bi aynaya baksın. evliliğimde de hiçbir sorun olmadı. bunu sorun ediyosanız yaptırın rahatlayın tabi ama bence gerek yok kimsenin her organı mükemmel değil. kotta rahatsızım diyosunuz erkekler napsın töbe töbe :)

Maalesef bu sağlık sorununu yaşamayanlar cok önyargılı..Allah kimsenin başına vermesin ama sadece bikinide bitmiyor olay..

dut87 arkadaşım benimde bu sorunum var canım fakat aileme söyleyemiyorum. sen dedin ya sadece bikinide belirgin olması sorun değil diye başka neylere yol açıyor bana söylermisin aileme onu bahane edip söylebilirim belki benim sürekli iltihep problemim oluyor fakat bununla ilgili demiyor ailem in yanında öyle dese en azından ameliyatta destek olurlar ama söylemiyor. bana yardımcı olurmusun ne gibi sağlık sorunlarını teşvik ediyor? birde klorist de gergin değil dışarıdan belli oluyor onuda düzeltebiliyorlarmı?

Bu ameliyatı kendim için olmak istiyorum ,erkek arkadasım veya bir başkası için değil,çok ufak yastan beri yaşadıgım bir sorun,düşünki klitorisim çok belirgin ve dudaklar simetrik değil ,bunun bir cok zorlugu var,kotta rahatsız oluyorum çünkü dudaklar uzun oldugundan yürürken sürtünüyor bu ağrı yapıyor erkeklerin durumu farklı spnuçta onların kotları bizimkiler gibi dar değil ve yapılarına göre kotlar üretiliyor,bu bir sağlık sorunu estetik kaygı değil tekrar belirtmek isterim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…