Labioplasti -Anadolu yakasında Labioplasti yapan yerler varmı ?

canım seni çok iyi anlıorum benim de aynı sorunum vardı. gerçekten o duyguyu yaşamayan bilemez. bende çok araştırdım bi dünya para istiyorlar. 2012 şubatın son haftası labioplasti oldum 2012 nisan ayında evlendim. düşün o zaman daha uygun bi yer bulunca apar topar yaptırdım. ama öyle çok acılı olmadı yani tabiki buz torbası gazlı bezi çamaşırsız etek giyme mecburiyeti falan oluyo :) ama 5gün rapor verdiler bana düşün sonra başladım işe eğer uygun biyer bulursan hemen yaptır düğünü ertelemeye gerek yok tatlım allah yardımcın olsun
merhabaa bende ameliyati hmen olmak istiyorum ama 4 ay sonra evlenecegim. ama cok korkuyorum nazen evlenmekten mi vazgecsem diye dusunmuyoe dwgilim bu durul cok moralimi bozuyor.amelyat olduktsn sonraki donemin yaninda evlenip iliskiye girme dueumuda gozumu korkutuyor.ilk olarak amelyat oldugin anlasiliyor mu.ve birlikte olurken aci cekmekten cok korkuyorum.internette ameliayattan 4 hafta sonra iliskiye girilebilecegi soylenmis.ama ameliayt sonucta 4 haftada iyilesme oluyor mu??yardimci olur musun lutfeeeennnn

merhabaa bende ameliyati hmen olmak istiyorum ama 4 ay sonra evlenecegim. ama cok korkuyorum nazen evlenmekten mi vazgecsem diye dusunmuyoe dwgilim bu durul cok moralimi bozuyor.amelyat olduktsn sonraki donemin yaninda evlenip iliskiye girme dueumuda gozumu korkutuyor.ilk olarak amelyat oldugin anlasiliyor mu.ve birlikte olurken aci cekmekten cok korkuyorum.internette ameliayattan 4 hafta sonra iliskiye girilebilecegi soylenmis.ama ameliayt sonucta 4 haftada iyilesme oluyor mu??yardimci olur musun lutfeeeennnn
lutfen bana cevap verinnnn:KK43::KK43: kimse girmiyir muuu kadinlaf kulubuneed:KK43:

ben bayadır girmiyodum kk ya canım yaa yeni gördüm mesajını :KK31:

4 ay sonra evleneceksen hiç korkma bile o zamana kadar hayli hayli iyileşirsin eski halini bile unutursun :KK34:
ameliyat olduğun asla anlaşılmıyor. ben biçok kadın doğumcuya muayene oldum hiç kimse farketmedi ve ameliyatın ilişkiye ağrı olarak hiçbir etkisi yok şuan 2.5 yıl oldu ben evleneli başta da yazdığım gibi eski halini unuttum bile :KK34: 4 haftaya kesinlikle iyileşmiş oluyorsun inan bana :KK34:

X