Labioplasti -Anadolu yakasında Labioplasti yapan yerler varmı ?

Dut arkadasim umarimhersey istedigin gibi olur ama bil ki klitoris operasyonunu her doktor iyi yapamayabilir...cok onemli...

kerr, kirmiziyedi, gulsheen ve lavinia çok teşekkür ederim destekleriniz için.Bende kartala yakın oturuyorum ama operasyon genel anestezi ile oldugu için ablamla gitmem gerek bu yüzden uzak olmaması lazım çünkü eniştemden gizli geliyor oda beniimledün kar kış kıyamet burdan sahraicedide zor gittik..ama doktor kesinlikle taviz vermedi fiyat konusunda ,bide dediki senin sorunun estetik değil bu bir sağlık sorunu mantar yapar dedi klitorisin üzerinde çok deri var gericem orayı dedi sadece dudakları kesmekle bitmiycek dedi ,ameliyatın 1 saatten fazla sürücek gördüğüm en düzelmesi gereken operasyonlardan biri dedi.Ameliyattan sonraki 4 gün çok önemli dedi.Ameliyat ücretinin bir kısmını kredi kartıylada ödeyebilirsin dedi..Nebiliyim kızlar cok hevesli gittim ama daha cok moralim bozuldu sanki gece hiçç uyuyamadım((

Son düzenleme:

hiç canını sıkma, sen bu yola girdin artık, eninde sonunda yaptıracaksın bu ameliyatı, allahtan çözümü olan bişey, şimdi anladığım kadarıyla tek sıkıntı ücret, istanbulda fiyatlar aşağı yukarın aynı aylin karanlıkda 3000 e yapıyo arada 500 var fiyat farkı, ama dediğin gibi ben mesela 2 de gittim hastaneye, 3 de operasyona girdim 45 dakka sürdü ,hastaneden çıktığımda saat 8 di,6 saat ortalama yani, sen sabahtan girersin öğleden sonra çıkarsın , önemli olan içine sinmesi, para bi şekilde toparlanır toparlanacakta, üzme kendini

Beni üzende doktorun çok meşakkatli demesi oldu ,tamam bekliyordum tabi bir anormallik vardı..Nebilim zaten cıktıktan sonra moralim bozuldu ağlamaya başladım.Aslında konuşmaları moral vericiydi ama ne bilim.Hiçbir şekilde indirim yapamam dedi çok fazla sürücek ameliyat dedi buda beni korkuttu birazcık ya düzgün olmazsa geri dönüş şansımda yok.Vaktim daralıyor yaza düğünüm var zaten böle çıkamam ilk gece erkek arkadaşımın karşısına Bir yandan parayı nasıl toparlarım die düşünüyorum şuan çalışmıyorum düğün üstü tamda ,kredide vermez bana banka ,kredi kartım var ama limiti bu parayı cekebiliceğim kadar yüksek değilki .Ablamdan yardım alamıyorum oda evli çalışmıyor eniştemden gizli birde geliyor benimle.Allahım bana bir yol göstersinde inşallah şu ameliyatı olurum.Destekleriniz görüşleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim ,buraya yazınca ve sizin yazdıklarınızı okuyunca rahatlıyorum.Tekrardan teşekkür ederim hepinize

canım yaa dünyanın sonu değil ya bu kadar karamsar düşünme nişanlın anlayışsız biri mi? evlendikten sonra olursun yani yaradılıştan olan bişey bu kim ne diyebilirki. bende parayı bulamasaydım yapmıcaktım ameliyatı çünkü düğüne 2ay vardı ve masraflar dağ gibi son anda kısmet oldu yani karamsar düşünme yaza daha var illaki bi yol bulunur !

canım lütfen üzme kendini, yaza daha çok var, sana en fazla 3 ay bile yeter diye düşünüyorum, kendin git bi başka doktorla daha görüş, bide onun fikrini al, bakalım o ne diycek,çok samimi söylüyorum ben seninle gelirim ameliyata yanında olurum istersen ,ciddiyim, yani karşıda bile olsa destek olmaya hazırım

Gulshencim anlayışsız diyemem ama bunu kaldırabilicek biri değil ,böyle bir sorunum var dersem yanlış anlayabilir acaba kızlıkla ilgili bir sorunmu var die , ilk gün nasıl böle karşısına çıkarım.Doktorda sorunun büyük diyince kendimi daha kötü hissettim zaten sorun oldugu belliydide ne bilim çok kötü hissediyorum kendimi çocuguda kötü davranmaya başladım.Geceleri düşünüyorum ayrılsammı die benden daha iyilerini hakediyo diye düşünüyorum bilmiyorum pskolojim zaten bozuktu iyice bozuldu

Kırmızıyedi nekadar iyisin allah razı olsun canım benim çok sağol ya duygulandım çok Geceleri uyuyamıyorum iyice düzenim bozuldu ,bu doktora 200 tl muayne parası verdim başka bi doktora gidince yine gidicek para zaten zar zor biriktirdim düğün üstü bide işten ayrıldım durumlar cok karıştı şimdi nasıl yapıcam bilmiyorum desteğin için cok teşekkür ederim senin için herzaman dua edicem arkadasım allah gönlüne göre herseyin en iyisini versin inşalllah..

canım benim asıl sen sağol inşallah herşey gönlünce olur, ama bak her doktor para almıyo öngörüşmelerden, benim gittiğim doktor almadı mesela, bi düşün yien de derim, hemen karamsarlıpa kapılma, böyle bi sebep yüzünden de sevdiğin insandan sakın vazgeçme, herşey yoluna girer çözümsüz bi dert değil ki hem, dur bakalım gün doğmadan neler doğar, güzel şeyler düşün güzel olsun, o para illaki toparlanacak ve sen bu ameliyatı olcaksın, ve buraya yazacaksın hep beraber mutluluğunu paylaşıcaz ben inanıyorum, ve söylediğim şeyde de çok samimiyim, istersen yanında olurum öpüyorum seni üzme kendini daha fazla

dut 87 dur hemen karamsarlıga kapılmıssın yapma canım gun dogmadan neler dogar .. kızlarında dedıgı gıbı dugune daha cok var 3 ay kala yaptırsan yeter sana bak ben sana soyle soyleyeyım benım ıcın bu amlıyatı olmak hayal gıbı bır seydı hıc bırıkım hıc bıseyım yokdu calısıyor olmamıza ragmen dugun esya borcalarına gıdıyordu gelırımız ama allah bır yerden kapı actı elımıze gecen bır nakıt oldu ama bız onu gerı odeyecektık dusun borc yanı ama nasıl olduysa allah esıme gostermıskı sıkınıtımı kendı teklıf ettı gel amlıyatını yaptıralım bu parayla dıye dunyalar benım oldu ....senınde onune bır kapı acılır ınsallah belkı bır kac aya bır ıse gırersın sonra kredı cekrsın calısyor olcagın ıcın ne bılım vs vs..ayrıca bu nebıcım doktor allah aşkına doktor dedıgın hasta psıkılojısınden anlar destek olmaya calısır benım doktoumdan allah razı olsun ben kadının yanında 2 saate yakın durdum 5 kurus para almadı hemde okadar anlayıslıydıkı ve benı rahatlattıkı cok kotu olmadıgını ama yapılsa ıyı olacagını fılan demısdı ben cıkınca nerdeyse amelıyat olmakdan vazgecektım ama olduktan sonra amelıyat raporunu bi okudumkı benım dudaklar 5 cm den kucultulmus klitoris ustu gerılmıs bayada gerek varmıs yanı dusun artık... ayrıca on gorusmede 200 lira yuhh yanı canım valla kafanı karsıtırmak gıbı olmalısın ama bu doktora benım hıc ıcım ısınmadı yaaa sen bıdadah baska bı doktoramı gorunsen :44::44::44: birde başka doktorların ağzından duyarsın olmak zorunda degılsın en azından fıkır olur benım doktoruma gorunebılıyorsan canım bı dene bakalım belkı sana yol gosterır fıkrı verır

Son düzenleme:

Çok teşekkür ederim kırmızıyedi ,dün ablamla konuştum seni üzmek istemiyorum ama dedi o kadın bana pek güven vermedi dedi ,okadar büyük bir problem gibi bahsettiki dedi sanki bu problemi yaşayan tek senmişsin gibi dedi.Başka doktora gidicez kendini bukadar yıpratma dedi,inşallah senin dediğin gibi olur kırmızıyedi buraya mutlu haberlerimi yazmak istiyorum artık ,desteğin için çok teşekkür ederim

Laviniacım çok teşekkür ederim yol gösterdiğin için,ablamlada konuştum okadın güven vermedi bana dedi başka doktora gidicez yıpratma kendini dedi ,hayati bir mesele bu sanki o ameliyatı o doktor yapınca sonradan bir problem çıkarsa yardım edicek gibi görünmedi bana dedi,birde fatura falan kesmediler bilgisayarda kayıtta tutmadı farkettiysen dedi o yüzden başka yere gidicez dedi,bakalım şimdi başka doktor aramaya karar verdik.Canımmm çok teşekkür ederim bana verdiği destekler için .Yine söylüyorum anadolu yakasında iyi bir doktor bilen arkadaslar varsa öneride bulunurlarsa çok sevinirim.

anladımm canımm bosver hayırlısı olsun bak canım ben amelıyat olmadan once forumda bir arkadasla yazısmısdım sen mecbur anadolu olsun deyınce hatırladım ama ısmını hatırlamıyorum oda anadolu yakasında MELİKE ERDİM di galiba umarım yanlıs hatırlamıyorum o doktora olmusdu cok memnundu bırde onunla gorus bakalım o nediyecek ayrıca onun bukadr pahlaı olcagınıda sanmıyorum yanlıs hatırlamıyorum anlayıslı bı doktordu inşallah bu gönlüne göre olur bu arada senin gittiğin bu doktor kimdi ??

Son düzenleme:

Benim gittiğim Doktor Yeşim Yerçok. Onada nasıl gittim biliyomusun lavinia sitesinde okadar olumlu yorum vardıki dedim heralde aradığım doktor bu ,ama maalesef gidince öyle olmadıPerşembeden beri uyku haram oldu banazaten zor yattım masaya bana görür görmez sorunumuz büyük dedi ,baya işlem görücek dedi,ablamada zaten en zor yapacağım ameliyatlardan biri demiş tabi fatura matura kesmedi kayıtta tutmadı bilgisayar yoktu zaten :/
Buarada çok teşekkür ederim verdiğin link için şimdi hemen inceliyorum

canım valla banada enterasan gelmişdi bu kayıt filan olayları .. banada kımse kayıt fılan tutmadı doktorun muayenenesınde gorundum orda konustuk anlastık hastanede ameliyat oldum ordada bişey vermediler fatura girdi çıktı hiç bişey vermediler benim eşim akıl etmişde hastaneden ameliyat raporu istemiş (bilmiyorum belki zaten vercekmiydi ) ama o raporu doktor veriyormuş hastaneden cıkmadan doktorumla son kez gorustuk imzalı raporuda aldık yani ilerde lazımolur diye canım.. sende ameliyatını olursan boyle bırseyı ıste ne olur ne olmaz hiç bişe vermiyolar valla tonla para verıyoz ortaya canımızı koyuyoruz imzali bi belge bi fatura bile yok ortada ..neyse senin aklında bulunsun

dut87 sakın canını sıkma sonuçta giderilemicek bir sorunun yok fakat sorun ne kadar büyük olursa olsun bir doktorun zaten bu durumdan psikolojisi bozuk olan bir insana biraz daha ılımlı konuşması gerekirdi diye düşüyorum..ben o doktorun çok gerçekçi konuştuğunu sanmıyorum aslında tamamen psikolojik baskı yapıp hasta kaçırmama düşüncesi vardı heralde...bence bu yakşalımdan dolayı en azından daha iyi ve daha profesyonel bir doktor bulma şansını kaynetmemiş oluyorsun.....hiç geceleri uykun kaçmasın hayat herşeye rağmen çok güzel ve sağlıklısın bunuda sakın unutma..lavinacım seni çok öpüyorum :)

baharrr seni gördüğüme cok sevindimmm canım sen nerelerdesin özlettin kendini bende seni cok öpüyorummmm

Merhaba Bahar cok teşekkür ederim evet pskolojim zaten bozuktu iyice bozuldu bakalım şimdi araştırmaya devam ediyorum inşallah iyi birini bulucam.

Buarada sendemi labioplasti oldun ,tecrubeni paylaşırsan cok sevinirim .Bide lavinia ile seni kavuşturmuş oldum çok sevindimm=)

dut canımm bahar benim kk da tanıstıgım bır arkadasım..hatta hamile kalınca kk da ilk sana soylecegım diye kendisine sözüm varr... ben labiaplastı olmaya karar verirken olsun olduktan sonra olsun benı hıc yalnız bırakmadı saolsun en buyuk destekcım sorularıma sorunlarıma sureklı cevap verdı oda benden 1 ay once kadar dı sanırım labiaplasti olmuşdu oyuzden benımle tecrubelerini paylaşmışdı...

sen nasıl oldun sana bahsettıgım doktor hakkında fikir edindinmi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…