Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

olsun sende bu gece uykusuz kalirsin n olcakkisengözlerimebaksanab

:kedi:sabah aşk-ı memnunun reklamını izliyordum aa dedim bu akşam dizi varmış dedim benimkide diyor biraz zor izlersin diziyi bu akşam:kedi:kaydirigubbakcemile3

biz nasıl stres oluyorsak adamlarda stres oluyor

esengülüm sen rahatlat adamcağızı iş hakkatten stres ediyo insanı ama allahtan bizim eve taşıma huyumuz yok ofiste kalır yani herşey sen azcık canım cicim et bak nasıl yanaşıyo limana:)))
:lepi:tecrube konusuyo kizlarr:lepi:kizlar n yapcakmisiz herifi yatakta bulamiyinca siz oturma odasina gidip usumusundur askim gel sana sarilim diyecekmisin kaydirigubbakcemile3oylemi gncmCADIARZU

benimkide bozocum şu kurtlar vadisi bi yok olsa ya yok olmasınada gerek yok günü değişse birinin yeterkötükedihüso

canim stress uykusuzluk yapii hakketen ama gecer canini sikma.. bizimkide durur durur yumurtlama gunnu tam regliye yakin tovbe tovbeeelmaz:sinir oluyorum vallahiii:hulya:

aman anlamıyorum vallahi bu erkekleri işde bu kadar eve yansıtılmzki ya off:gitme:

bozom işte bukadar Benim reglimi merak edenler ay sonunda 26 Ekim
Ekim ekimde ekilecekler çalışışn işçiler

hmm sen beni biliyonmu ben seni bilmiyom:kedi:aramıza giren yenilerden biliyomm
ask olsunn ben taaa 2 sene onceden o topige adimi yazdirmistimm canimm .ama bazi olayylarim oldu dusuk .vs. canimm arada girmedim topige o yuzdendirrmafoldumben

benimkide bozocum şu kurtlar vadisi bi yok olsa ya yok olmasınada gerek yok günü değişse birinin yeterkötükedihüso

benimki Allahtan kurtlar vadisini izlemiyor....bana diziyi izletmiycek çalışma olucakmış :kedi:

:lepi:tecrube konusuyo kizlarr:lepi:kizlar n yapcakmisiz herifi yatakta bulamiyinca siz oturma odasina gidip usumusundur askim gel sana sarilim diyecekmisin kaydirigubbakcemile3oylemi gncmCADIARZU

evet öle tabi sevgilim gel bi tansiyonuna bakiimm dicen bak nasıl geliyo:roflol:

bu akşam yanaşam bakam ama sanmıyorum:kedi:bizimkinin erkeklilk hormonları alınmış sanırsamkaydirigubbakcemile3gerçi bnde de vr bnde hemen yatağa yatar yatmaz uyuyorum:hulya:

benimki Allahtan kurtlar vadisini izlemiyor....bana diziyi izletmiycek çalışma olucakmış :kedi:

okadar erken çalışmamı olur ama desene sen bizim gibi akşam işi yapmıyosunki hatun gündüzden mis ediyo evi zaten bende at gibi koşuyorum yok ütü yok çamaşır yok yemek ....

aman anlamıyorum vallahi bu erkekleri işde bu kadar eve yansıtılmzki ya off:gitme:
canim benimki degil o benimki misil misil uyuyoo yumurtlama gunlerinde diger gunler aziyoo yaa ona sinir oluyommm gicik n olcak

CADIARZUbozocum aski memnu dizisinín reklami 15 dk suruyoo yapamiyomusunuz biseyler reklam arasi reklam arasii:CüvCüv:

okadar erken çalışmamı olur ama desene sen bizim gibi akşam işi yapmıyosunki hatun gündüzden mis ediyo evi zaten bende at gibi koşuyorum yok ütü yok çamaşır yok yemek ....

he valla eve gt yemek yap bulaşıkları hallet amannnn da amannnn hafta sonu ddesen yine tem.hele ütü

esracım naptın cnm adetm ioldun:gitme:

evet canım zaten hamilelik yoktu belliydi prolaktinde düşüktü dün 2 kez aldım söktürücüyü bugün sabah geldi adetim

nasil bildin kizz:lepi:benimki dogrulandi kizlar yaaa sizzzkaydirigubbakcemile5
benimde vardı ama çalışma sayılmaz :kedi: bizimki birazda.... anladınız iştee

hmm sen beni biliyonmu ben seni bilmiyom:kedi:aramıza giren yenilerden biliyomm

son 6 hafta kaldı canım hadi hayırlısı

ask olsunn ben taaa 2 sene onceden o topige adimi yazdirmistimm canimm .ama bazi olayylarim oldu dusuk .vs. canimm arada girmedim topige o yuzdendirrmafoldumben

erken yazılmandan değil aramıza yeni girenlerden sanmıştım geçmiş olsun ya unutmuş olabilirim bu yüzden kıssmaaa bana ben hassasım bakkkkkkkklmaz:

siz çalışıyorsunuz normal geç olması bizim hiç geç olmuyor:kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…