Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

okadar erken çalışmamı olur ama desene sen bizim gibi akşam işi yapmıyosunki hatun gündüzden mis ediyo evi zaten bende at gibi koşuyorum yok ütü yok çamaşır yok yemek ....

ayy cok guldummm:roflol: bozocum halis muhlis dinlenik guizelim n olackkii

gözün aydın diyim esra cığım geldi demek seninkiler hamiş olmadığını bilip beklemek daha sinir bozucu

bozocum bula bula bugünümü bulmuş senin herif lmaz:benimkide ben hamişim diye pek istemiyo benimde aklım hep bebişimde kalıyo zaten:kedi:bu akşamki diziyi ben nasıl izliycem eşimin normalde kahveye gitmesini istemem ama dün akşam dedim git akşama gitmem dedilmaz:

valla öle ravzanur tabiri caizse at gibi koşuyorum sonra yat bide çalış sabah erken kalk işe gel akşama gene başla koşmaya amaaaaannnn hayata bak valla....

:jeyyar:
erken yazılmandan değil aramıza yeni girenlerden sanmıştım geçmiş olsun ya unutmuş olabilirim bu yüzden kıssmaaa bana ben hassasım bakkkkkkkklmaz:
ask olsun canimm yaaa n kizmasii kaydirigubbakcemile5

yoksam kucuk nuri mi yi uyanmiyomu kizzzzkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3su dok basindan asgi bak nasil uyaniyo kerata

bizim bu ay maşallah gün aşırı sekmeden devam ediyor dün yoktu bugün var...töbe töbe oruçlu oruçlu ii çenem düştü benimde

esracım bakalım artık 38 haftadamı gelir 36.haftadamı gelir ama isterim 36.haftada gelsin 36.hafta iyibi hafta ama yinede nasıl güzel olucaksa öle gelsin fıstığımmmmmm

ne kadar ii oldu anlatamam oh be rahatladım iyice kızlar gelirse 1 kasımda gelcek benimse 3 kasım d günüm ne güzel olur ama şimdiden ümidim yok

valla öle ravzanur tabiri caizse at gibi koşuyorum sonra yat bide çalış sabah erken kalk işe gel akşama gene başla koşmaya amaaaaannnn hayata bak valla....
ahh canimm cift mesai isleri desenen kaydirigubbakcemile3biliyorum canim bilmezmiyimm bide guzel gorunmek icin ugras bi sikisiklikta .erkeler ohh n rahatt vallahii:hulya:

bak mesela yemeğim yok benim bu gece yaaaaa ne yicez derdi sardı bile ....

ne kadar ii oldu anlatamam oh be rahatladım iyice kızlar gelirse 1 kasımda gelcek benimse 3 kasım d günüm ne güzel olur ama şimdiden ümidim yok

sende mi akrepsin kızzzkaydirigubbakcemile5 benim de bu ay olursa bana da erken doğum günü hediyesi olucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…