Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

çalışıyorum durmak yok bu ay ilk 10 günü kaçırdık zati işte dün gece bir bugün iki yani artık nolur bilemem
neydi arkadaşlar parola:

olursa ekime olmazsa ..........:)))))))))))))))
hayat güzel dimi ama sağlık versin yeter.....

evet goncam sağlığımız yerinde olsun herşeyimiz olur...bizimde meleklermiz gelicekk

çalışıyorum durmak yok bu ay ilk 10 günü kaçırdık zati işte dün gece bir bugün iki yani artık nolur bilemem
neydi arkadaşlar parola:

olursa ekime olmazsa ..........:)))))))))))))))
hayat güzel dimi ama sağlık versin yeter.....

çalış çalışkaydirigubbakcemile2 inşallah bu ekim hepimize uğur getirir......:hulya:

tülayla ceylan nereye kaçtı gene bağlicam onları zıp zıp durmuyolar

kızlar bende eşimin sperm sonucunu aldım ama morfolojisini almadım henüz ameliyat sonrası hiç birşey değişmemiş hatta sayı düşmüş 15 mil 600 dü şimdi 12,5 milyon olmuş ileri harekette %20 olmuş benneyaptımki

inşallah sizinde böle kocaman göbüşleriniz olsunda taşıyamayın inşallah emiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikaydirigubbakcemile3

inşallah sizinde böle kocaman göbüşleriniz olsunda tşıyamayın inşallah emiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikaydirigubbakcemile3

ayyyyy ne güzell ya inş.......cnmcm bn ztn 49 kgyum hamile olunca bi tek karnım çıkar herhalkaydirigubbakcemile3ama çk büyük ya önünd ene gzllllllzemuszemus

kızlar bende eşimin sperm sonucunu aldım ama morfolojisini almadım henüz ameliyat sonrası hiç birşey değişmemiş hatta sayı düşmüş 15 mil 600 dü şimdi 12,5 milyon olmuş ileri harekette %20 olmuş benneyaptımki

tülay daha ne kadar oldu ki ama 6 aydan önce pek değişmezmiş güya yaa ne dedi doktor falan bide keçiboynuzu yapsana yaaa çok faydası oluyomuş ameliyat sonrasında

kurtuluyom kızlar göbüşümden kızım gelicek hayırlısıyla bakalım günüm belli değil daha ekimin 14ünde nst ye giricem sancı felan çıkacakmı bebişim nasıl kasılmalarım var ama bakalım vücut doğuma hazırlıyo kendini aman sağlıcakla olsun inşallah sizlerinde 2leriniz 3üzleriniz olsun inşallahhhhhhhhhhh

X