Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

canım şiddet 3.5 ama yeryüzüne çok yakın olunca biz 5 hissediyoruz.hele ramazanda olan 4,7 de evdeki tüm avizeler,vitrinler,mutfak yerinden oynuyodu.uğultulu bi sesi var çok korkutuyo.senağlama

ayy evet bi kersinde düzce depremiydi sanırım nsl hissedilmişti burda da çk kötü çok zor bi durum Allahım yaşatmasın bir daha öyle felaketleri:Saruboceq:

canım şiddet 3.5 ama yeryüzüne çok yakın olunca biz 5 hissediyoruz.hele ramazanda olan 4,7 de evdeki tüm avizeler,vitrinler,mutfak yerinden oynuyodu.uğultulu bi sesi var çok korkutuyo.senağlama

haklısın canım ben 17 ağustosu yaşadım o günden sonra çok korkuyorum allah birdaha yaşatmasın
resmen yerle bir oldu heryer hayat durdu sanki
çok kötüydü hatırlamak bile istemiyorum
allahım cümlemizi korusun

ayy evet bi kersinde düzce depremiydi sanırım nsl hissedilmişti burda da çk kötü çok zor bi durum Allahım yaşatmasın bir daha öyle felaketleri:Saruboceq:

Amin kızlar.ya illa heryer yıkılınca mı konuşup açıklama yapıcaklar anlamıyorum.biz konyada bu yıla kadar hiç deprem görmedik.şimdi hergün sallanıyoruz.insan çıkar bişeyler söyler.yoklmaz:

Amin kızlar.ya illa heryer yıkılınca mı konuşup açıklama yapıcaklar anlamıyorum.biz konyada bu yıla kadar hiç deprem görmedik.şimdi hergün sallanıyoruz.insan çıkar bişeyler söyler.yoklmaz:

işte türkiye cnm olur olmadık şeyler gündemde nsl haberler oluyo hani hiç olmassa ana haberin ilerleyen bölümlerinde verinde insanlar bilinçlensin:sinifsinif:

konya merkezdemisin canım
evet canım

işte türkiye cnm olur olmadık şeyler gündemde nsl haberler oluyo hani hiç olmassa ana haberin ilerleyen bölümlerinde verinde insanlar bilinçlensin:sinifsinif:
ben anlayamadım gitti.hiçbişeyi vaktinde zamanında yapmayız nedense.üstelik bugüne kadar anlattıkları da yanlışmış.depremde,masaların sıraların altına gizlenmek doğru değilmiş.sadece onların yanına cenin pozisyonunda yatılması gerekiyomuş.kızlar bunu yazarken yine oldu ya.

allah allah çok sık oluyo demekki

ben yine geldimmm çamaşır makinasını çok çalıştırdım bugünlük yeter bu kadar belim ağırdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…