Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

sağolun kızlar.büyük 6 ya girdi küçük de 4e.ilkte çektiğim zorluk gibi hiç görmedim.5 ay boyunca her ay 3 gün hastanede yatıp 10 ar şişe serum aldım.hamilelikte yememe hastalığı var ya ondan oldum.ama çok şükür 3,5 kg doğdu.şimdi de çok iri.kıyafetleri 8 yaş alıyorum.ikincide hiç aşermedim.herşey süperdi

şimdiki aklım olsa hiç ara vermeden kırkım çıkınca yapardım üçünü de.hiç olmazsa kariyere vakit kalırdı.hep yarım kalmazdı.size abla tavsiyesi.ikjinci yada 3. düşünüyosanız ara vermeden yapın.zor ama daha rahat herşey

ne gzl yaş farkıda yok aralarında

evet en mantıklısı da öyle valla mesela bnm kardeşimle aramızda 7 yaş vr anlaşmak ne kelime kdi köpek gibiydik inşallah birinci bi olaydıdasenağlama ikinciyi oy oy

maşallah allah nazarlardan saklasın inşallah 3. de birtane tosun paşa gelir böyle pıtı pıtı
allah gönlüne göre versin canım

hayırlısıyla ilkini bi alabilseydik kucağımıza mafoldumben

maşallah allah nazarlardan saklasın inşallah 3. de birtane tosun paşa gelir böyle pıtı pıtı
allah gönlüne göre versin canım

Amin canım.o kadar çok istiyorum ki canım.hayırlısıyla bi oğlum olsa.dünyalar benim olur.ama kızlarım da sağsalim ve mutlu olsun.onların saçının 1 telini 1000 oğlana değişmem.erkek çocuklarını çok seviyorum.tombul yanaklı olanlara bayılıyorum

hayırlısıyla ilkini bi alabilseydik kucağımıza mafoldumben

Allah tez vakitte nasip etsin canım.yalnızlık zor.görümcemin de olmadı.uğraşıyolar.Allah isteyen herkese versin.bu duyguyu yaşamadan dünyadan göçürmesinsenağlama

inşallah bi oğluşun olur canım kızlara sahip çıkar onları korur gözetir
eeee nede olsa erkek süprizzzzz

kızlar rep hakkım dolu.borcum olsun.inşaAllah gelecek sefere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…