Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

kaydirigubbakcemile3ama bn hepinizin başkentinde oturuyorum devletimizin başkentikaydirigubbakcemile3 valla akşam dönerken mhakkak bir devlet adamını arabalrda konvoy halinde görmek mümkün özllikle bnm bulunduğum yerin tam karşısı başbakanlık genel kurmay başkanlığı milli savunma baknlığı herşey burada:hulya:

bakanlıklardamısın kızz

ay 40 mız karışcak ay bebişlerimize şunalrı yaparız hahaha diye gülüyorlardı...çok kötü oldum eşim bile fark etti....sokakta hamile görünce hemen eşim suratıma bakıyor bakıyormuym diye mafoldumben

benim eşimde küçük bi çocuk görsün gözlerini ayırmıyo bende onu öyle görünce üzülüyorum çok seviyo çocukları

ne yapıyo tekmemi atıyo
bağırma kız kıyamam

tekme değil resmen karnıma koyuyo ayağını gezdiriyo karnım şişiyo iniyo şişiyo iniyokaydirigubbakcemile3ya bide büyüdü ya rahatsızlık duyuyorum çoğunlukla ama yinede güzel işte annelik değilmi herşeyine katlanıyosun darısı teker teker sizin başınıza kızlar :Saruboceq:

ay 40 mız karışcak ay bebişlerimize şunalrı yaparız hahaha diye gülüyorlardı...çok kötü oldum eşim bile fark etti....sokakta hamile görünce hemen eşim suratıma bakıyor bakıyormuym diye mafoldumben

ne biliyim 1-2 ay daha bekliyim diyorum aman yoruldum valla akışına bıraktım...

evet cnm KENDİNİ nsl iyi hissediyosannn kaydirigubbakcemile5 sabah tülaylada konuştuk dünkü yaprak dök.dede ultrasona giriyor fikret ne duyguluydusenağlama

tekme değil resmen karnıma koyuyo ayağını gezdiriyo karnım şişiyo iniyo şişiyo iniyokaydirigubbakcemile3ya bide büyüdü ya rahatsızlık duyuyorum çoğunlukla ama yinede güzel işte annelik değilmi herşeyine katlanıyosun darısı teker teker sizin başınıza kızlar :Saruboceq:

ay cnmmmm ne gzl yaa aminnn cnm

amin tatlım inşallah

X