Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

aman bu herifleride anlamak zorrr yanaş sırnaş kız sende:kediff bu konulrda bnde brzcık tecrübesizim:kedi:
canim yanasmazmiyim normalde bana dayanamazda cokk yorgun bu aralarr o yuzden sinirr oldum .hatta aksam dedimkii .sende beni kuduruk kari sancan ama hakliyim deme dedim o da haklisin hayatim ama cokk yorgunumm canim dedii:kedi:daha n yapimmm bizde sinir yoktur guzelim bu arada:kedi::kedi::kedi:

gidiyimde bişeyler atıştırıyım miydem bulandı tansiyonum düştü galiba...kendimi oruç sanıyorum bekliyorum yemiyorum:)))

suzanım yarın akşama kadar ben burdayım ondan sonra yokum 25 inden sonra gelecem bebişim varsada bana gezmede süpriz yapcak
İnşallah hamilesindir canım.
canim ben burdayimmm kizzz .bozom gitcekmis anasina benim yerimede op annenii kuzumm .bak kiskandim iste:sinifsinif:
hee benim soruma cevap yok n yapim ben bu herifii haaa:hulya:
girebilirsem görüşürüz artık.
canım bu ay test yapmıom çünkü ilaç tan sonra yumurta kendiliğinden çatlamıştı ondan zamanını bilmiom
İnşallah hamilesindir canım.

Hey kıslar bende burdayım hangı topıĞe gıtsem kuruyor ya :) kımse kalmıyor bırı bana ses versın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…