Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

slm.
esracım benim hamile kaldığım ay adete 1 hafta kala göğüslerim şişmişti.ilk defa şişti normalde adet olacağım zaman şişmezdi.
buarada bende kıza fitil yaptım uyudu kaldı yemeğimde pişiyor.ınşallah fitil iyi gelir.dün ilk olunca biraz huzursuzlandı galiba

Xara Canım bitanem inanamıyorum Şükürler olsun Allah sağlıklı kucağına almak nasip etsin Bizleri bırakma

Canlarım Allah razı olsun. Ceylanım hep dualarımdasınız inan. Biz 11 aydır istiyorduk. Başta benim hormonlar bizi biraz korkutmuştu ama yumurtlama problemim olmadığı için doktorum çok rahatlattı.6 ay deneyin dedi. Biz bir iki ay ara verip denedik ama nasip olmamıştı. Sonra iki ay klomen ve çatlatma iğnesiyle denedik, her seferinde 4-5yumurta gelişti ama nsip olmadı. Ben de bıraktım tedaviyi, zaten tatile de gittik doktora gidemedim yani. Tatil dönüşü memlekete annemlere gittik ve ben adet oldum. Yine doktora gidemedik tabi. Ramazan olunca çok da dikkat edemedik, 3 gün arayla falan ilişki oldu ve öyle saatlerce ayaklarımı dikip yatamadım. Sadece biraz ayaklarımı diktikten sonra sağıma dönüp cein pozisyonunda yattım.

Sonra Ankaraya adetime yakın ateş ölçmeye başladım ve son bir hafta ateşim diğer aylara göre daha yüksekti. Ben yinede adetimi geçmesini bekledim. Normalde 26 günde bir adet oluyorum. Ama 28 olduğu da olmuştu onedenle 29. güne kadar bekledim, ateşimde düşmeyince test yaptım ve çok şükür çift çizgiyi gördüm. Ertesi gün kan testine gittim değerim 78,97 idi. Doktor normal dedi ama korktum yinede. Bugün tekrarladım testi ve değerim 169,11 olmuş Rabbime şükür. Şekerim yüksek çıktı o biraz tedirgin etti beni doktor haftaya şeker yüklemesi yapalım yüksek çıkarsa kontrol altına almamız gerekir dedi. Akşam kendi doktoruma gideceğim bakalım ne diyecek. ınşallah sağlıkla devam eder hamileliğim ve bebeğime sağlıkla kavuşurum. Dualarınızı eksik etmeyin. Allah tez zamanda szlere de nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…