Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

goncam kendini fazla kaptırma belki geç sökülceksin sonra yıkılma arkadaşım....inşllh öyle değildir

anammmm gunaydinlar gunaydinlar bende ikidebir bakiyom yorum kimse yazmamis baska yerlere gidiyom .
demek burdamisinioz cancazlarr bopzm suzam goncam nasilsinizz ..ve diger arkadaslarr

off çok işim var bugün temizlik yapmaya kalkamıyorum yapıştım buraya

bnm yzdığımı kimse görmedi sanırım bn geçen hafta regl oldum ya hani sadece 2 gün sanmıyorum bişi olsun klomenden dyrm ama 2 gün oldu tak kesildi snrasında hiç bişi yok amannnnn adet olmuşum bana bakın hala bişiler arıyorum kafayı yemessek iyizemuszemus

yok bozocum kendimi kaptırmak falan yok yani gayet iyiyim merak etmeyin

vallahi bilmem bu aralar yumutlama gunum ama herif yanasmiyo bana yaa sinir oldum soylemekte istemyiom yumyurtalam gunum diye ozman hic konsantre olamiyo n yapsam hangi seytanlik yapasam ramazandada bisey dusunulmuyoki:kedi:

gncm sen nasilsinn coktandir gorusmuyozz ..
bozocum vallahi bugun benimde temizlik gunum saat 10 oldu ben daha camasir yikyicam offff.bukadar gec olmazdim ben bana n oldusenağlama

inanin wc gitmem lazim gitmiyomm .. neyse bayanalar ben yine gelirim buraya simdi cikmam lazimm gercektenn ,size iyi sohbetlerrr hayirli haberler

gncm sen nasilsinn coktandir gorusmuyozz ..
bozocum vallahi bugun benimde temizlik gunum saat 10 oldu ben daha camasir yikyicam offff.bukadar gec olmazdim ben bana n oldusenağlama

çamaşırları yıkattım da ütü yapmam lazım valiz hazırlıycam evi süpürüp silicem toz felan dışarı çıkıcam saçlarımı kestrcem kaşlarımı alıcam kocişle buluşcaz alışveriş yapıcaz...ayy kendimi oruç gibi hissedyrm yemek yemeyi unutuyorumkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…