Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

ahh suzan geçmiş olsun cnm cem g. bende çok sevindim ama üzüntümü gölgeleyemedi işten çıkarılıyorum:S 2 haftaya kadar çıkmama gerekiyomuş moral sıfır anlıcan
canım niye çıkarılıyorsun.
ayyy cnm bu uykusuzlukkk oyy çok zor ya....ohhh nsl iyi oldu adam kaç aydır istanbuldaymışşş bide daha çocuk mocuk diyolar neresi çocuk saçı sakalı birbirne karışmış:sinifsinif:
canım onun 2 ay sonra yaşı doluyormuş ya bence fazla ceza almasın diye ortaya çıkarttılar.Allah böylelerinin cezasını versinklava:

hamileyim diyee daha 5 aylıkız eksiklerimiz var diz boyu o yüzden üzülüyodum ssk da yok hiç birşeyden faydalanmamıyorum da

ayyyy cnm bnm onlarda nasıl işverenmişşş offf cnm bnm üzülme dycem ama zor bi durum sıkma canını özel sektör değilmi hepsi aynı cnm:teselli:

canım niye çıkarılıyorsun.

canım onun 2 ay sonra yaşı doluyormuş ya bence fazla ceza almasın diye ortaya çıkarttılar.Allah böylelerinin cezasını versinklava:

yaaaaaa tühhh böle insanlara olan canım insanlara oluyor ayy nsl bir ülkede yaşıyoruz insan artık yolda yürümeye bile korka korka valla şahsen bn öyeyim dengesi değişti bu türkiyenin:1no2:

hamileyim diyee daha 5 aylıkız eksiklerimiz var diz boyu o yüzden üzülüyodum ssk da yok hiç birşeyden faydalanmamıyorum da

üzüldüm canım ama sende fazla kafana takma artık sonuçta iki canlısın ve sen üzülünce o da üzülüyor.Allah büyüktür onunda rızkını verecektir.her şer de bir hayr vardır.

yaaaaaa tühhh böle insanlara olan canım insanlara oluyor ayy nsl bir ülkede yaşıyoruz insan artık yolda yürümeye bile korka korka valla şahsen bn öyeyim dengesi değişti bu türkiyenin:1no2:

bizim zamanımız böyle ilerde çocuklarımız daha kötü bir dünyada yaşıcak.Allah hepimizin yardımcısı olsun.

kızlar ben dün gece kahverengi lekelenmişim sahur öncesi ondan sonrada ne gelen oldu ne giden küçücük bi lekem olmuş okadar karnımda ağrımıyo normalde bildiğiniz adet kanaması gibi bi anda sökülüe heyecan yaptı bu bana bugün günümdü ayrıca yaaa

günaydın canım.hg. nasılsın?
hb canım iiym temizlik yapmadan bi bakıyım size dedim bugün dışarda çok işim var sen nasılsın uykusuz kalmışın yine

hadi hayırlısı bakalım.bugünde gelmezse bir test yaparsın belki çıkar.İnşallah hamilesindir canım

anlamadım bozo noluyorum bugünü bekliyelim bakalım

cnmcm önceden olurmuydu böyle bnm mesela önce leke tarzında kahvarengi ayda açık pembe glr ertesi gün başlar bugünde bi bekle yarına bişiy olmassaaa ohhh bayram yaparız burda....allahım inşallah gelmezler hiçç.....

ya kızlar bnde geçen hafta çarş.per.oldum ondan sonra tak kesildi 2 gün sadece bnde anlam veremedim ama klomene bağladım ztn belirti flnda yk......amannn adet oluyrz sonrasındada düşünceler beynimizi kemiriyo kızlar inşallah 2010 a hamiş olarak gireris yoksa bilmy:çok üzgünüm:nolur halimiz..

esengülüm benim bi anda akar öle gelmez yani ama yarına kadar belli olur nasılsa yaa durun bakalım

bu arada herkeze günaydınlar :))))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…