Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

karşı komşudada duadan sonra iftar verceklermiş sabah beri yemek yapıyolar evin içine kadar girdi kokular zaten fena oluyorum bir taraftanda burnum radar gibi ne pişirdiklerini anlayabiliyorum canım istiyo töbe töbe ne biçim şey bu ya

geçmiş olsun gaz sorunu da kötü ya bebek çok huzursuz oluyor

ilk ay bu gaz yüzünden kolik başladı.çok kötüydü.bebek kendi belirlediği bir saatte ama hergün aynı saat hiç şaşmıyor 3 saat aralıksız ve hiçbir nedeni olmayan ağlama krizine giriyor.o dönemde her türlü şeye alıştı.kucakçı oldu,ayakta sallanmaya alıştı,...
İnşallah sen böyle bir sorun yaşamazsın.

cnm bnmmmm isteyiver azcık kızzz canında nsl çekmiştir şimdiiiturkbayragi

dr bana sölemedi bişi
korunmuom zaten salak gibi spermler daha ii olur die düşündüğüm için iğneyi vurdurana kadar ilişkiye girmiodum bide yumurta iğnesiz çatlamadı ilk ay

tülayın dedikleri doğru ona dikkat edin yeter zaten sperm tahlillerinde de 5 günden fazlasını kabul etmiyolar

suzancığım emzirme şeklin bide yediklerine dikkat et bide rezene çayı ver tatlım

ayağa alıştırmışsın bari battaniyeyle sallamaya alıştırma sakın o daha zor tek başına asıl sallarsın inşallah bu dönemi çabuk atlatırsınız

heh iştee ben zaten korunmuom dr ilişki önerene kadarda ilişkiye girmiodum ah ahhh

cnm bnmmmm neyse bndan snra dikkat edersin o drda nsl drmuş söylemezmi insan mesela aşılama olurkende en fazla 5 gün cinsel perhiz istiyolar ideali 3-5 gün arası....pko da zor bir illet allah yardımcımız olsun glucophage verdimi drun sana?

cnm bnmmmm isteyiver azcık kızzz canında nsl çekmiştir şimdiiiturkbayragi

akşama gitçem ya kısmetse duadan sonra iftar azcık sabredeyim
bakın kızlar sizde olunca görceniz hiç olmadık kokuları alıyosunuz cam kapı kapalı olsa bile komşunun pişirdiği yemeğin kokusu bile geliyo burnuma eşim ben bişey duymuyom diyo ama ben duyuyom

ayyy cnm koku alma hisleriii artıyor demekki .....inş...cnmcm bizde yaşarız bu duyguları...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…