Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

goncam zaten adet bittikten sonra 10 gün ilişki olmuo malum ilaç kullanıpta dr talimatına göre ilişkiye girioz

10 gün içinde o spermlerin kalitesi düşmüyor mu canım.dr mu dedi adetten sonra ilişkiye girme diye.bence bu işte bir yanlışlk var.

su maydonozumu denesem acaba bide aman u flim cektireyimde bakarız artık allah ne verdiyse uygularız :)

olsun aşkım herşeyde bi hayır vardır senin durumunda olan ve peşpeşe hamile kalan bisürü hikaye sahibi insan var burda araştır görüceksin.....:teselli:

kızlar en iyisi adet bittikten sonra ara vermeden her gece bn ole hamile kalmıstım yumurtlama gününü kacırma ihtimalin olmuyo :)

cümleten hb kızlar.dün aşımı oldum kolum feci ağrıyor:bbo:

olsun aşkım herşeyde bi hayır vardır senin durumunda olan ve peşpeşe hamile kalan bisürü hikaye sahibi insan var burda araştır görüceksin.....:teselli:

tabi cnm vardır herseyde bir hayır ALLAHDAN GELENE BİŞEY DİYEMEYİZ BİZE GÖRE KÖTÜ AMA KİMBİLİR KANGİ SERRİ KOVDU BU BİLİNMEZ

biri beni burdan kaldırsın ütü yapçam yemek yapçam pazara gitçem ne güzel oturuyom
ama sizi bırakamıyom napıyım
tembelim işteeee

canım sen dr un dediği güne kadar ilşkiye girmiyomusunn ???

10 gün içinde o spermlerin kalitesi düşmüyor mu canım.dr mu dedi adetten sonra ilişkiye girme diye.bence bu işte bir yanlışlk var.

canım ben ilaç kullanıom ya yumurta büytücü ardından dr a gidiom çatlamış mı çatlamamışmı die ona göre ilişkiye giriom yanlışmı yapıom acaba kısaca be pco luyum arkadaşlar

tabi cnm vardır herseyde bir hayır ALLAHDAN GELENE BİŞEY DİYEMEYİZ BİZE GÖRE KÖTÜ AMA KİMBİLİR KANGİ SERRİ KOVDU BU BİLİNMEZ
bencede canım buna şükür
biri beni burdan kaldırsın ütü yapçam yemek yapçam pazara gitçem ne güzel oturuyom
ama sizi bırakamıyom napıyım
tembelim işteeee

3 olsun gidersin dur biraz daha.....

banada tuhaf gelid ve o yüzden hiç yorum yapmadım kızlar normal diil dimi

bende katılıyorum suzana eğer böyle yapıyosa yanlış bence çünkü süre çok olunca sperm kalitesi düşüyor en fazla 4 gün beklemek lazım sperm kalite konusunda uzman oldum kızlarr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…