Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

bnde suda kaynatıp buharına oturmustum tesadüfmü bilmiyorum ama o ay hamile kaldım ne kadarı dogru bilmem bnde incir yemiştim sogan içmistim hamie kaldıgımda bn fazla devam etmedim bnde demek tıkanıklık varmıs bi kac kez ictm soganı acmıs azıcık demek bebekte oraya tutundu sonra kaldı dıg gebelik oldu
dün basladım yine bakalım ne olacak

canım rahat ol dinlen beslenmene dikkat et stres üzüntü yapma hiç bişeyciklerin kalmaz 3 ay mide bulantıları elbet olur ama oda geçicektir beslenmene dikkat et şekerrr

cnm strea yok taktıkca düser tansiyonun normal bas dönmesi niye oluyor sanki hamilelikte tansiyon düsüyo die korkma

evet esta süt ve maydonozu kaynat sonrada maydonozla yat bigece adet biter bitmez
3 gün ilişki yok ayaklarını soğuktan kolla bu üç gün ayrıca

ben hatırladığım kadarıyla onu yaptınmı havlu sarıyosun ve hiç üşütmeden ilşkiye giriyosun sıcağı sıcağına senin öğrendiğin farklı biraz.benim bildiğim bu uygulama intihaplılar için intihabı atıyor ve tüpleri açıyomuş.

canım rahat ol dinlen beslenmene dikkat et stres üzüntü yapma hiç bişeyciklerin kalmaz 3 ay mide bulantıları elbet olur ama oda geçicektir beslenmene dikkat et şekerrr

dr da öyle dedi tuzlu ekşi şeyler ye sıcak bişey yeme soğuk şeyleri tercih et dedi daha az bulanırmış o zaman

bak işte gördünüzmü tıkanığız belki bizde aççak bu bizi aççak:)))))))))))))9

goncam zaten adet bittikten sonra 10 gün ilişki olmuo malum ilaç kullanıpta dr talimatına göre ilişkiye girioz

bununda ama cı aynı canım ama bi gece yatıyon maydonozla bunda buhara oturma falan diil yani

napalım bide bunu deneyelimde içimizde kalmasın....

hadi bakalım işe yarasa keşke ben kobayınız olmaya rağzıyım

3-4 ay önce eşimin bel rahatsızlığı nedeniyle kullandığı bazı bitkisel ilaçlar vardı eşim benden rica etmişti bitti sen gidip alırmısın diye bende onları almaya gitmiştim sonra burada hep okuyordum elma yağı varmış pede sürüp koyunca rahimi açıyomuş diye okumuştum adama sordum adam tip tip suratıma baktı bende utandım yok öyle bişey dedi o marka reklam yapmak için ürününü tanıtmak için yapıyodur dedi manyak adam ne var yani insanın hevesini kırmasan dimi bidahada gitmedim o dükkana eşim alıyo ilaçlarını

onu yaptıktan sonra ilişkiye mi giriceksin hemen
kızlar bende geldimmm :hulya: ne örüyonuzz

hg

bak işte gördünüzmü tıkanığız belki bizde aççak bu bizi aççak:)))))))))))))9

ah ah o tıkanıklıgı bilseydim simdi bunlar basıma gelrimiydi 6 sene önce apandistim patladı ame tam temizlememişler oda tüpü tıkamıs ne bileyim bilsem once film cektirip tüpü actırıp ole denerdim cocuk yapmayı bunca eziyeti cekemzdim ne yapalım yasamam gerekiyomus demek ama 8 ay olmadı bn biliyodum bir sorun var die esim daha erekn dedi doktorlarda 1 sene bekle ole dedi kısmet

vursaydın kafasına bitane:mymeka:
hoşgeldin suzancım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…