Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

milletin buradan haberi yok mu yaa.kimsecikler yok.yalnız kaldımmm:gitme:

herkezin var aşkım ama daha kimse vakit bulamadı işten güçten herhalde evdekilerde uyuyo olabilir malüm oruç...

kızı yıkadım geldim kaç defa mesaj yazdım sayfa hata verdi.şimdi düzeldi ama siz yoksunuz:sinifsinif:

bozocum dua et yinede sen bnde bugun son gün aksama bitsede diyom bakalım biterse zaten yarın flime gitcem etmem mi sanada ederim tüm isteyenlere edicem bizim halmizden ancak biz anlarız

ah ah bi gün bnde yazacakmıyım buralara melegim dogdu die

hb sen nasılsın kimse yok galiba ben seni pek tanımıyorum senin cocugun var mı yaz tatili girdi araya yeniler gelmiş yazın internet yoktu evde giremedim :)

hb sen nasılsın kimse yok galiba ben seni pek tanımıyorum senin cocugun var mı yaz tatili girdi araya yeniler gelmiş yazın internet yoktu evde giremedim :)

yok cnmcm yk çocuk:gitme:3 aydır aşılamam olcak olamıyo 2 aydır eşim rahatsızlanıyor tam aşılma günü bu ayda bayrama denk geldi öyle geçip gdyr günler bende pko vr eşimdede sperm değerleri düşük öyle işte cnmcm....mafoldumben

tanısalım bayagı ark oldu msn den bile görüstügüm kişiler var insanın kafası dagılıyor demi

tanısalım bayagı ark oldu msn den bile görüstügüm kişiler var insanın kafası dagılıyor demi

öyle valla cnmcm bizi bizden başkaları anlamıyor ztn...seninde yk dimi bebiş sanırım düşüğün vr dış gebelikmydi öyle hatırlıyorum....

X