Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

meraklı tosunlarım......
doktordan geldik biz..... kuzularım 2 tane:)))) keselerin içinde gördük kendilerini şükür şimdilik yolunda herşey hayırlısıylada öle gider inşallaaaahhhhh darısı isteyen herkezin başına inşaaallllaaaaaaaaahhh:nazar::nazar::nazar:

Oy ben onlari yerimmmmm masallahh allah saglikla kucagina almayi nasip etsin goncaaaaa super ya, bende ikiz istiomm bi daha formulu ver bakimm, hadi bakim dikkat et kendine :KK74:

Oy ben onlari yerimmmmm masallahh allah saglikla kucagina almayi nasip etsin goncaaaaa super ya, bende ikiz istiomm bi daha formulu ver bakimm, hadi bakim dikkat et kendine :KK74:

tüp yapıyosun 5. gün embiryosu sağlıklı olanından bölünüyooooooo bu kadar:))))))))))

meraklı tosunlarım......
doktordan geldik biz..... kuzularım 2 tane:)))) keselerin içinde gördük kendilerini şükür şimdilik yolunda herşey hayırlısıylada öle gider inşallaaaahhhhh darısı isteyen herkezin başına inşaaallllaaaaaaaaahhh:nazar::nazar::nazar:

ayyyyy maşallah canlarım benim ya....üçünüzede allah sağlık versin inşallah :nazar: :nazar:
yerim ben onları çıtıy çıtıy :KK66: :KK66:

zaman geçmek bilmiyor kızlar içimde korkularda bi okadar artıyor :18: ilk denemede negatif olcağını biliyodum o yüzden çok çabuk geçmişti.hatta en zoru beklemek dediklerinde anlamadım ama şimdi anlıyorumki gerçekten zormuş beklemek :KK31:
Gücüm varmı bilmiyorum negatif olursa bununla yüzleşmeye?
Dua edin unutmayın dualarınızda beni...
İnşallah güzel haberler veririm sizlerede...

tülaycım dualarım seninle hiçbir zaman umudunu yitirme bence çifter çifter gelecekler hazırlık yap şimdiden bol bol dinlen :)

canım benim inşallah çok güzel haberlerle geliceksin
dualarım hep seninle....bu güzel özel günde Allah dualarımızı kabul eder inşallahh​

tülay hayırlı uğurlu olsun Allah kucağında görmeyi nasip etsin bir avazda inşallah
bide ikiz olsun kızzz :))) ben çok istemiştim ama olmadı ikiz kardeşlerim var belki olur dedik ama yok :KK64:

X