Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

slm kızlar hepinizi kocaman öpüyorum...
umarım herkez iyidir
suzan canım özel mesajını aldım hemen ekliyorum tatlım sevgiyle kal.
herkezi kocaman öpüyorummmmm
opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

ben arada bakıyorum bozocum ama kimse olmuyor, eskiden ne sohbetler ederdik. herkes hayırsız çıktı. mafoldumben

Merhaaabaa sanırım bebek bekleyenler var,benm oğlum 3 yaşına gircek ama daha dün gibi herşey rabbim herkese yaşatsın,sağ salim kavuştursun inşallah hamilelik,bebek bambaşka duygular herşeye rağmeeen???
Bozo85 resmindeki bebek,ben hamileyken duvar kağıdımızdı eşimle hep onun gibi bir bebek isterdik daha tatlısı oldu valla,gerçeklik payı varmı nee?!

Merhaaabaa sanırım bebek bekleyenler var,benm oğlum 3 yaşına gircek ama daha dün gibi herşey rabbim herkese yaşatsın,sağ salim kavuştursun inşallah hamilelik,bebek bambaşka duygular herşeye rağmeeen???
Bozo85 resmindeki bebek,ben hamileyken duvar kağıdımızdı eşimle hep onun gibi bir bebek isterdik daha tatlısı oldu valla,gerçeklik payı varmı nee?!

amin inşllah
bakalım bizim ki nasıl olucak

kızlaaaar bize ne oldu böyle yaaaa mafoldumben ayran içtik ayrımı düştük ....artık kimseler yazmıyo arasırada olsa girip bakıyorum ama tek cümle yazılmamış.en azından uğradıkça bir iki satır yazında haberleşelim yaaaaaaaaaaaaaaaa.......

selam canlarım valla aynen öyle oldu yıldızcım....biz biraz yalnız bıraktık sanırım bebeklerin derdine düştük.zaten anca kendimize gelmeye başladık aylardır....bozoda öle bende valla...öpüyorum canım ...sen nasılsın

selam arkadaşlar uzun zaman oldu görüşmeyeli ben artık gün sayıyorum bu ay sonu bekliyoruz kızımı kısmetse Allah herkese hayırlı doğumlar nasip etsin banada inşallah
kendinize iyi bakın
en azından buraya girenler ne durumda olduklarını yazarlarsa birbirimizden haberimiz olmuş olur

selam kızlar ben fazla giremiyorum ne yazıkki. sizleri özledim valla. benim minik kuşum 9 nisanda dünyaya geldi, maşallah :nazar:geçinip gidiyoruz, darısı tüm isteyenlerin başına. allah sizlerede sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. a.s.

selam kızlar ben fazla giremiyorum ne yazıkki. sizleri özledim valla. benim minik kuşum 9 nisanda dünyaya geldi, maşallah :nazar:geçinip gidiyoruz, darısı tüm isteyenlerin başına. allah sizlerede sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. a.s.

canım Allah analı babalı büyütsün çok tatlı bi kızın var maşallahhh :nazar:

saol canım allah sizlerede sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin öyle güzel bir duygu ki anlatamam..

X