Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

hakkatten hep diyodu ben hastalanıcam diye demek doğruymuş demi bozo adet belirtisinden farkı yokmuş

bozoooooooo... canım hayırlı olsun.. valla sırf sana bakmak için girdim:) hadi gözün aydın.. allah kucağına almayı da nasip etsinnn :)

benimde 7 gün sonra evlilik yıl dönümüm ama maalesef benim hediyem gelmek istemiyor bir türlü.....

bozom bebeğine sımsıkı sarıl bırakma onu oldu mu....

valla bozom bende deli gibi iş yapıom kış gelmeden hafiletiim diom işleri geçen hafta sonu evi yıkadım (tabi kaydım düştüm o ayrı ) bazayı bile çektim altını temizledim hemde tek başıma zaten gelmicek bebek adet gelcek neye her seferinde aman bişi olmasın die çaba gösterim

benimde 7 gün sonra evlilik yıl dönümüm ama maalesef benim hediyem gelmek istemiyor bir türlü.....

bozom bebeğine sımsıkı sarıl bırakma onu oldu mu....

canım. allah ın izniyle inşallah sende güzel haber verirsin... zamanını bekliyorlar işte bak.. bozocum için doğru ay bu aymış. belki senin içinde gelecek aydır :)

valla bozom bende deli gibi iş yapıom kış gelmeden hafiletiim diom işleri geçen hafta sonu evi yıkadım (tabi kaydım düştüm o ayrı ) bazayı bile çektim altını temizledim hemde tek başıma zaten gelmicek bebek adet gelcek neye her seferinde aman bişi olmasın die çaba gösterim

adet tarihin ne zamn canım...

bozo bizi duandan eksik etme ne olur.....hamileisn dualar daha da makbuldur belki...

X