Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

günaydın canlarım hayırlı cumalar hepinize
opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

slm bebeğimiz nasılsın nasıl gidiyo üzüyormu ufaklık seni
mide durumun nasıl oldu canım

sağol yıldızım iyiyim çok şükür önceki gibi fazla bulantım olmuyor
kursum başladı yarım gün oraya gidiyorum pek fazla uğrayamıyorum buraya
sen nasılsın

sağol yıldızım iyiyim çok şükür önceki gibi fazla bulantım olmuyor
kursum başladı yarım gün oraya gidiyorum pek fazla uğrayamıyorum buraya
sen nasılsın

aman iyi olda gerisi önemli değil canım
bende iyi sayılırım grip vurdu atlattım ama vücudum kırgın biraz canım hiçbişey yapmak istemiyo öyle boş boş oturuyom
televizyon internet takılıyom
üzerimden daha pijamalarımı bile çıkarmadım
çok halsizim anlıycan

geçmiş olsun dikkat et kendine bende dün soğuk su içmiştim boğazlarım ağrıyo inşallah çabuk geçer

selam canlarım nasılsınız cumamız mübarek olsun inşallah kızlar dün dün iki dede bi anane bide ben çarşıdaydık yatak aldık bebişime lila renginde battaniye felan aldık ayın 14ünü bekliyorum hayırlısıyla nst ye giricem ağrılarım başladı artıkın kızlar sizler nasılsınız nasıl gidiyo herşey yolundamı çalışmalar nasıl:kedi:

oooo gene kimseler yok. neyse ben dr dan geldim canlarım. ikili test sonuçlarımız normal çıktı çok şükür. tansiyonum ve kilomda ii. hatta kilo vermişim. 300-400 gr almaya çalış dedi dr. onun dışında kuşumu göremedik geçen hafta baktık bu kadar sık bakmayalım dedi drumuz. kasım başı gidicez cinsiyetimzi öğrenicez artık. siz napıyosunuz bakim. nerdesiniz? ben istanbula gidicem bugün. sizleri göremezsem öpüldünüz. opuyorumnanaktan

oooo gene kimseler yok. neyse ben dr dan geldim canlarım. ikili test sonuçlarımız normal çıktı çok şükür. tansiyonum ve kilomda ii. hatta kilo vermişim. 300-400 gr almaya çalış dedi dr. onun dışında kuşumu göremedik geçen hafta baktık bu kadar sık bakmayalım dedi drumuz. kasım başı gidicez cinsiyetimzi öğrenicez artık. siz napıyosunuz bakim. nerdesiniz? ben istanbula gidicem bugün. sizleri göremezsem öpüldünüz. opuyorumnanaktan

oh maşallah çok güzel canım çok şükür Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah:Saruboceq:

güzel canım yaa sizi özlemiştim bir bakayım ne var ne yok dedim:))hani ceylan hani bebeğimiz felan neredelrr ben geldim yaa yine kimse yokkaydirigubbakcemile3

slm kızlar iyi valla siz napıyosunuz çalışmalar nasıl gidiyo devam değilmi bence ölesine devam edin üstüne düşmeden en iyi yöntem bu sanırım

X