Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

:))))))
tamam kız kaçmıyorum hadi anlat bakalım burdayız sabaha kadar dancee:))))))

kaydirigubbakcemile5
ne anlatayım canım du bak şimdi dinle benii..kaydirigubbakcemile3
Ramazanı bitirdikten sonra (ramazanda olanları bilahare anlatırım)...kaydirigubbakcemile3
bayrmı yaptık salı günü bittikten sonra çarşamba günü ben bursaya gittim benim koa bebek tarhana hastası tarhanayla uğraşmaktan nevrim döndü...-tatlicadiarzu-
araya turşuyu da sıkıştırdım sonra reçeldi konserveydi derken ben değil bir kışlık 3 kışlık malzemeyle geri döndüm...:roflol:
Daha anlatayım mı dinlicen mi...
istersen ramazan maceralarımı da anlatayım 2 dakika da...:nazar:

tabi dua ederim...yerimseniben
Allahim gonlunuze gore versin.hayirlisi olsun...saglikli cocuklariniz olsun insallah AMinnnnn...:Saruboceq:eek:puyorumnanaktan

Amin bitanem ..:Saruboceq:
kimin duasının kabul olunacağı bilinmez...:1hug:

ohoooooo kışısende geçirelim bari ne diim baksana maşallah vallaha arkadaşıma bizde bayramı bursada geçirdik malüm kaynanam giller orda:))))))

ohoooooo kışısende geçirelim bari ne diim baksana maşallah vallaha arkadaşıma bizde bayramı bursada geçirdik malüm kaynanam giller orda:))))))

Hadi yaaaaaa neresindeler ...
buyur gel şekerim hiç anlamam ama yengem olmasaydı yaşa basmıştım yaniii...kaydirigubbakcemile3
hazır alır ben yaptım diye yuttururdum benimkinee.....:roflol:
sende bursalı mısın yoksa...
eşin mi oralı...fisfisfis

eşim oralı ben 2 sene orda oturdum sonra döndük benim memlekete iş kurdu eşim saolsun burda:))))beraber çalışıyoruz bi sene oldu buraya gelelidaha
yeşilde oturdum ben kayınvaldemlerde incirlide oturuyo

Bizimkilerde inegöldeler ama ben istanbulluyum burda doğup büyüdüm..
bizde eşimle birlikte çalışıyoruz..
eğitim danışmanlık şirketimiz var eşim psikolojik danışman bne de onun asistanlığını yapıyorum...

sen nerde oturuyordun istanbulda ben floryadayımm..
ofisimiz avcılarda...

bizimde yazılım firması ben muhasebedeyim aslında tekniğe eşim bakıyo
kadişim yatıyorum anacım kusura bakma yaa yarın devam edelim koca bebek yatmıyo tuttu damarı
öptüm seni iyigeler olsun

ben maltepedeyim ofiste maltepede arası az evle işin

bizimde yazılım firması ben muhasebedeyim aslında tekniğe eşim bakıyo
kadişim yatıyorum anacım kusura bakma yaa yarın devam edelim koca bebek yatmıyo tuttu damarı
öptüm seni iyigeler olsun

tamam tatlımm görüşürüz...
öpüyorum...opuyorumnanaktan

716.jpg

günaydın.ilk günaydın kızımdan olsun istedim.

saçlarımız daha yeni yeni çıkıyor.birazcık erkeğe benziyoruz.:-)))

Kız nasıl demeyiz Maşallah :nazar:Allah nazarlardan korusun :nazar:Merak etme bizim topicten nazar değmez..Ayy yerim o günaydını kocaman gençkız olmuş çok teşekkür ederiz annesi bizleri çok mutlu ettin..

Kız nasıl demeyiz Maşallah :nazar:Allah nazarlardan korusun :nazar:Merak etme bizim topicten nazar değmez..Ayy yerim o günaydını kocaman gençkız olmuş çok teşekkür ederiz annesi bizleri çok mutlu ettin..

Allah sanada böyle bir melek nasip etsin canım.
büyüdük artık çenemiz baya düştü ama cadılığa tam gaz devam

Allah sanada böyle bir melek nasip etsin canım.
büyüdük artık çenemiz baya düştü ama cadılığa tam gaz devam

Benimde üst komşumun kızı var suzanım bir görmen lazım temmuz20sinde doğdu ama candan agulamaya başladı görmesem rahat edemiyorum her yerde fotoğrafı var ..:Saruboceq:Allah inşallah duaların kabul olsun yerim ben onları..Bir ara bende koyuyum Şeniz

Ukla hamile duydunmu suzanım..çok sevindim bir aspirin birde ben kaldım en eskilerden

Ukla hamile duydunmu suzanım..çok sevindim bir aspirin birde ben kaldım en eskilerden

çok sevindim yaa duymamıştım.kutlarım uklayı.Allah kucağına almayı nasip etsin.
canım günü geldiğinde sende meleğine kavuşacaksın.herşeyin bir vakti zamanı var demekki.belkide hiç beklemediğin bir zamanda bu mutlu haberi alacaksın.(İnşallah)

X