Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

hamile kalınca yazarız kocaman HAMİLEYİM diye kaydirigubbakcemile5 nede olsa ilk göz ağrımız orası

evet canım yazmadan olmaz okadar eskittik sayfaları ağladık yazalım dimi kaydirigubbakcemile5

ayyy kıyamam sana heryere yaz sen annem sırf o topik yetmez.......opuyorumnanaktan

evet yazcam heryere herkese dicem özellikle sürekli sorup duranlara beşe varmı kızz diyenlere delikafadulden

rüzgar daha bozoyu okumadan erkek geçti içimden benimde

ayy kızlar inşallah içinizden geçen olur ben çok istiom biliyosunuz, sağlıklı olsun tabikide herşeyden önce ama napim hep erkek geçio içimden. ne güzel spor ayakkabılar gördüm bi görceniz.

iyi sayılırım adet oldum bitmesini bekliyorum bitince rahim flimi cektircem

doktorun ne dedi söledinmi funda
yok biliyoda devamlı ölçtür dedi o kadar o perşembe dedi bugün sağlık ocağında ölçtürdüm 13 dedi
kızlar benim tansiyon çıkmış biliyonuzmu 14tü perşembe bugün 13 korkuyom kötü bişey olmasın yaamafoldumben[/Qc

canım benim korkma hemen drun ne diyor snaıırm son evrelerde olabiliyor...

hiç bişey önemli felan dedi devamlı sağlık ocağından ölçtür dedi sağlık ocağıda evinde ölç dedi çıkabilirmiş bebekte etkileniyomuş bundan hayırlısıyla dünyaya gelsinde bebişim mafoldumben

bnm de bebek kıyafetlerim var profilde tavsiye edrim bakın

nasılsınız hanımlar
hg sen nasılsın?
ayy kızlar inşallah içinizden geçen olur ben çok istiom biliyosunuz, sağlıklı olsun tabikide herşeyden önce ama napim hep erkek geçio içimden. ne güzel spor ayakkabılar gördüm bi görceniz.
hayırlısı olsun canım bende öle diyodum tersi çıktıkaydirigubbakcemile3
diğer topikte kimse kalmamış bizden :hulya:kaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3sırnaşık şey:roflol:
iyi sayılırım adet oldum bitmesini bekliyorum bitince rahim flimi cektircem

geçmiş olsun şekercikk

X