Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

kızlar ben hamile kaldığım ay kafamdan çıkarmıştım kendimi başka işlere verdim. deli gibi kiralık ev aradım o ay hiç düünmedim bile. merdivenleri ikişer atladım zıpladım hiç dikkat etmedim kendime bol bol temizlik yaptım çamaşır suyuyla uğraştım. o ay 5 gün gecikti ben yine ihtimal vermedim kesin ev bulamadım strestendir dedim. eşim test aldı yaptık 2.çizgi silik çıktı yine sevinmedim. kanda çıkmayınca sevinemem dedim. kan testi yaptık Allah sevinçten havalra uçtum.
Allah isteyen herkese nasip etsin. benimki böyle oldu işte.çok kafama takıyordum üzülüyordum bu ay olcakmı olmayacakmı diye ama boş kızlar lütfen üzmeyelim hem kendimizi hem eşimizi strese girmeyelim sakın...

kızlar ağır bi duygu çarpışması içindeyim evet şuan daha iyi anlıyorum ki benim pis. çöktü salak salak sağa sola bakıom sadece tek düşündüğüm yemek yemek bu bebek işi beni bozdu

hee valla orda yenilerle aynı şeyleri yaşa yaşa hepten sıkılmıştık belirti dinlemekten dinleye dinleye ne olduysak sanki bir senedir....

hiç güleceğim yoktu valla. bizler kaşarlandık iyice dimi :))))
deli kız

kızlar ben hamile kaldığım ay kafamdan çıkarmıştım kendimi başka işlere verdim. deli gibi kiralık ev aradım o ay hiç düünmedim bile. merdivenleri ikişer atladım zıpladım hiç dikkat etmedim kendime bol bol temizlik yaptım çamaşır suyuyla uğraştım. o ay 5 gün gecikti ben yine ihtimal vermedim kesin ev bulamadım strestendir dedim. eşim test aldı yaptık 2.çizgi silik çıktı yine sevinmedim. kanda çıkmayınca sevinemem dedim. kan testi yaptık Allah sevinçten havalra uçtum.
Allah isteyen herkese nasip etsin. benimki böyle oldu işte.çok kafama takıyordum üzülüyordum bu ay olcakmı olmayacakmı diye ama boş kızlar lütfen üzmeyelim hem kendimizi hem eşimizi strese girmeyelim sakın...

bende saldım bu ay bakalım ne olcak

esra sen hamilemisin ayyy çok sevindim yaa. işler yoğun giremiyorum eskisi kadar. kaç aylıksın

bu öyle böyle değil çok acayip bişi artık istemiyorum hiç bişii bebekte istemiyorum biliyorum allah beni bebek vermeyerek sınıyor çok zoruma gidiyor yaşamak

öyle deme esra zamanını bekliyoruz...böyle konuşma....kendine gel bakıyım

esracım kusura bakma uzun zamandır giremiyordum. sende öyle yazınca hamilesin sandım kusura bakma

X