Kv. eşimi dudağından öpmeye çalıştı.

Yer olmadığı için nasıl ayrı kanepelerde yatıyor karı koca yatak odanız ne güne duruyor ki hadi kaynanan orada yatıyor diyelim tek başına insan niye koca yatakta yatıyor başka kim kalıyor ki sizinevde yer yok? siz niye kanepeyi açıp birlikte yatmıyorsunuz ayrıca eşiniz tepki verdiyse niye aynını tekrar yapsın ki anlayışsız değildir o kadar herhalde bence tepki aldınız diye bunu öne sürüyorsunuz şimdi çünkü hiç mantıklı değil eşinizde herhalde öptürmüş değildir karar verdim zaten diyorsunuz ne karar verdiyseniz verdiniz bizi bağlamaz da dedikleriniz inandırıcı değil kusura bakmayın kayınpederin nerede tüm bunlar olurken?

Yuh kadin abartmis koskoca adami dudagindan opmek mi belliki size gicikligi var, daha once oyle birsey yapmiyorsa kesin size gicikligindan yani. Ama hic normal degil kesinlikle. Bebekmi opup mincikliyorsun yani, kaldiki bebegi bile dudagindan opulmesine karsiyim ama hani ornek olarak verdim.

Kv kafayi yemis, herseyin edep cercevesinde bir olcusu var, koskoca adamin orasini burasini minciklamak ne demek ya. Sarilirsin sacini seversin yanagindan opersinde bana fazla pek mi vicik vicik ve seviyesiz geldi hos esinizde git basimdan demis ama.

Öpecek başka yeri mi kalmamış.

Artık 3.de tam isabeti tuturacak kaynana hazretleri..
Çekirge misali bir zıplar sonra hopp oluvermiş öpücüğü..

Ama sizde de hata var. Bu münferit bir konu değil, başka konularda da böyleymiş. Bileziklerinizi satıp kendi paranızla aldığınız arabayı sizden almışlar, 6 aydır geri vermiyorlarmış. Siz çok ezik durdunuz sanırım. Bütün bu konuları eşinizle aranızı bozmadan halletmenin bir yolunu bulun lütfen. Aranızı bozmadan hakkınız olanı alın. "Aşkım beni yanlış anlamanı istemiyorum. Anneni kıskandığımı zannetmeni istemem. Asla böyle bir şey yok. Aynı şeyi baban da yapsa aynı şekilde düşünürdüm. Dün sabah sen uyurken annen gelip seni dudaklarından öptü. Bu hiç hijyenik değil. Onda bir mikrop olur ondan sana, senden bana geçer. Seni benim dışında kimsenin öpmesini istemem. Hijyenik bulmuyorum. Sen de beni annem ve babam dahil kimse öpsün istemezsin. Bu konuyu annenle konuşup halledersen sevinirim" deseniz eşiniz ters tepki verir mi?

Bir iki hafta sonra da eşinize "Canım benim işlerim oluyor, araba olmadığı için yapamıyorum. Zaten arabaya ihtiyacım olmasa almazdık. Babamlar arabayı alalı 6 ay oldu. Bu geri isteyebilmek için makul bir süre. Ben mi konuşup geri isteyeyim, sen mi konuşmak istersin?" deseniz ters tepki verir mi?

Canımcım bak sana anlatayım kendi evimizde değil başka bir evdeyiz koltuklar açılmayan koltuklardan olduğundan ayrı yatmak zorunda kaldık.
kv mi tanımadığın için böyle konuşuyorsun ama seninle tartışacak ne. halim ne. de vaktim var!
rica ediyorum konuyu tartışmaya sürükleme.
sanırım ben pasif bir insanım kimse üzülmesin kimse kırılmasın derken kendi kendimi yiyorum. fikirleriniz için teşekkürler umarım uygulayabilirim.

Sağol canım benim, ben de düşünüyorum işte kara kara bi çözüm bulucam elbet.
Birşeyleri tam anlamlandıramayan,okudugunu dahi anlayamayan ve sadece konuşmak için konuşanlar her yerde çıkar aldırış etme...
ben tartışma yanlısı bir insan değilim o yüzden sadece sinirlendiğimle kalıyorum. dertlerim yetmezmiş gibi bir de başkalarına laf anlatmaya çalışıyorum.

konu sahib ben seni anlıyorum annesi o an ne siiii ii onu doguran bu yasına getiren kadın.Demekki oglunu canını verecek kadar seviyor.ya ben oğlum için canımı verir ayaklarının altınıda öperim ya canım ben seni anlamıyorum senden önce o kadın vardı ya o kadın kansermi veba tövbe haşaaaa.senin evladın yokmu tamam bende kv cok sevmem ama anneyle ogul arasınada girmem

Ya canım bak beni anlamıyorsunuz ki.
ben sevmesine laf etmiyorum ya tabiki annesi tabiki çok seviyorduur. tabiki vebalı kanserli değil.
EVET BENİM EVLADIM YOK ÇOCUĞUM OLMUYOR BİR TÜRLÜ ÇÜNKÜ! ANLAYAMAM ŞUAN!
bu yüzden bana tuhaf!

Konu sahibinin çocuğu yokmuş ama madem bunu anlamak için çocuklu olmak lazım. Benim var, daha küçücük ama hiç dudağından öpme ihtiyacı hissetmedim. Sevgi ayrı şey, mahrem ayrı şey. Kaç yaşında olursa olsun dudak insanın mahrem bölgelerinden biridir. Saygı duymak lazım. Kaldı ki kocaman adamın dudağından öpmek! Töbe haşa gülesim geldi

Erzurum'luyum asla bizde böyle şeyler olmaz. Kv.'in kişisel sapıklığı o. Siz neden sessiz kaldınız ki? Ben baya baya bozardım. O ne yaa minnacık çocukları dudağından öpen anneleri de sapık buluyorum.

Koca adamı öpmekle minicik çocuğu öpmek aynı şey mi? Sapık demek biraz ağır olmuyor mu şehvetle mi öpüyoruz küçücük çocuğu tövbe estağfurullah!

Koca adamı öpmekle minicik çocuğu öpmek aynı şey mi? Sapık demek biraz ağır olmuyor mu şehvetle mi öpüyoruz küçücük çocuğu tövbe estağfurullah!

O kadın da oğlunu şehvetle öpmemiştir. Sapık olmak için şehvet duymaya gerek yok ki. Çok çirkin bir görüntü. Çoluk çocuğun kaç tane öpecek yeri var. Dudak mı kalmış bi. Çocukların da psikolojisi bozulur. Dudak öpülmeyi normal bişey sanar kim öpmek isterse hayır demezler. Kırdıysam özür dilerim ama gerçekten çok çirkin.

Uygun görmemek başka bişey, sapık demek başka bişey. Psikolojik olarak hataya yol açabilecek bir davranış. Ama sapık diye yaftalamak olmaz.

Küçük çocuk mahremiyeti henüz kavrayamaz bu başka bişey. Ama koskoca adamın ağzını öpmek edebe aykırıdır işi annelik duygularına dem vurup çirkin davranışlar göstermenin de lüzumu yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…