Kv. eşimi dudağından öpmeye çalıştı.

Şehvet tabiki de değil. Bu durumu normal karşılayanların eşlerini anneleri hep dudaktan öpüyor olmalı.

Hahahahaoheuuu kv nin hareketine
guldum.ama sasirdim da boylesi az
gorulur. Kv nin akli gitmis belli
Sessiz kaldigin iyi olmus. Cunku esin cevabini vermis. Esini op basina koy deminden beri anasina ablasi diyince osuran mican erkeklerden dertli bir ton kadinin yazisini okudum. Kv ile araniza mesafe koyun.

öyle konuları gördükçe şükrediyorum zaten
kv me alıştım artık herhalde. çoğu şeyine sessiz kalıp duymamazlıktan, görmemezlikten gelmeye başladım.umarım düzelir.

Dile getirmene, illa yaptiginin yanlisligini vurgulamana gerek yokki su an.. Esin zaten soylemis hoslanmadigini.. Tekrar konuyu acip konusmanin anlami yok..

Ya tabiki şehvetle öptüğünğ iddia etmedim ama başkaları öyle anlamış üstelik beni kötü fikirli olarak nitelendirmişler halbuki aklımın ucundan bile geçmemişti bence bunu düşünüp bana yazanlar fesat...
bence de öyle hoş bir davranış değil. sorunumda bu zaten.

başkası yazssa sen ne anlardın peki

İdrak yeteneğim var merak etmeyin yani. Ama sonuçta koskoca kadın ve kendi kızı da var orada. Hani öpme eylemi gerçekleşmemiş ki önce konunuzda eğildi dediniz sadece sonra yorumlar geldikçe kendinizi savunmak için yok işte eli çenesindeydi zaten çenesinden öpemezdi yok bir kere daha yeltendi eşim yüzünü çevirince dudağının kenarından öptü bunlar ilk konu açtığınızda yazmadınız burada tepki geldikçe eklediniz ilk yazdığınız kaynanam eğildi eşimde kızdı itti dediniz öptü dudağının kenarından demediniz yani ayrıca eşiniz tepkisini verdiğine göre tekrarlanmaz daha neyin konusunu yapıyorsunuz ki siz. Dudaktan öpmeyi normal kabul etse daha önce de böyle eylemleri olurdu herhalde. Çok sert cevap veriyorsunuz sakin olun

Ben pek tartışma yanlısı değilim beni anlayabilenlerin yorumlarıyla ne yapacağıma karar verdim zaten!
üstelik kv bugün sabahta eşimi uyandırmaya geldiğinde aynı şeyi yaptı. kocam uykudayken( ayrı kanepelerde yatıyoruz yer olmadığı için mecburen)
o yüzden kusura bakmayın ama benim gördüklerim yaşadıklarım gayet net.
uzatmaya gerek yok bence.
herkese teşekkürler

E ama kabak tadı vermiş eşinle konuş bence. Annen öptükten sonra seni öpesim gelmiyor de. Babam öpse şap şu öpse sen de öpemezsin çok sağlıklı gelmiyor de. De yani bu ne yaaa

Son düzenleme:
kv öpmeyi başardı mı sonuçta?!?

hani ben de ilk yorumumda eşin tepki vermiş, sen karışma demiştim ama.
konu baya uzamış baksana.
sanki kv yi köşeye çekip hop deme zamanı gibi...

maganda tavırları kimseye yakıştırmasam da bazen gerekiyor sanki...

İğrenç kadın ya. Manyak mıdır sapık mıdır nedir.

hiç sağlıklı değil niye panikledi bu kadın birden böyle saçmalıyor çok ilginç...

E ama kabak tadı vermiş eşinle konuş bence. Annen öptükten sonra seni öpesim gelmiyor de. Babam öpse şap şu öpse sen de öpemezsin çok sağlıklı gelmiyor de. De yani bu ne yaaa

işiyle alakalı problemleri olmuş eşimin morali çok bozuk bugün değil ama en kısa vakitte uyarırım zaten.

ilkinde başaramadı ikincisinde dudak kenarı bu sabah yapabildi.
çok swviyor oğlunu herhalde ondan.
ama bana çok tuhaf geliyor yahu..
yıldım valla

Ay bu erkek analarını anlamak cidden imkansız.
Kocası kızını öpse sinirlenir kendi koca kazık adamı öpüyor.
Siz de iyi sabırlısınız. Ben bu gece derim yani dayanamam. Gerekirse de annesine sert uyarı verene kadar öpmem öptürmem. O manzarayı gördükten sonra içim almıyor derim.
Böyle şuursuz anne olacaksam olmayayım ya. Anne olunca da beynim normal çalışsın diye dua ediyorum resmen.
Ben sarılıp oturma ve çok öpmeye tahammül edemiyorum ya. Yine iyi sabırlısınız.

ilkinde başaramadı ikincisinde dudak kenarı bu sabah yapabildi.
çok swviyor oğlunu herhalde ondan.
ama bana çok tuhaf geliyor yahu..
yıldım valla

?!?!?!?!?!? anlayamıyorum.

ama ne yapabilirsin düşünüyorum da.

hani inatlaşmak için yapıyor diyen arkadaşlar haklı olabilirler bence.
ama ben dayanamazdım herhalde.

eşimi ya da kayınvalideyi köşeye çekerdim. (destekçi görümce bir karışmasın muhabbete) Ve aşağıdakine benzer bir konuşma yapardım;
"bu tarz laubaliliğin anne-oğul arasında bile olmasını normal bulmuyorum. davranışlarınızı ya düzeltirsiniz ya da ben kendi ailemi devreye sokacağım, bu konuda onlara danışacağım. zira ben ailemde böyle bir şey görmedim. Benim aldığım terbiyeye göre bunlar hoş hareketler değil"

Birşeyleri tam anlamlandıramayan,okudugunu dahi anlayamayan ve sadece konuşmak için konuşanlar her yerde çıkar aldırış etme...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…