Kv. eşimi dudağından öpmeye çalıştı.

Ne susuyorsun sen, anne biz evlenmeden önce böyle dudağından mı öpüyordun? Ay, ne ayıp falan de, hayret bir şey valla ya evlenince ne yapacaklarını şaşırıyorlar bunlar .

Şok oldum, bu nasıl bir sevgi şekli ya iğrenç. Neyseki eşiniz annesi gibi problemli değilmiş ya oda normal karşılasaydı bu durumu

Canım hiç muhatap olma kıskanç belli ki boşver tartışırsan sen zararlı çıkarsın

Acikcasi bu konuyu kesinlikle yüz yüze esinizle konusun.Anladigim.kadarıyla o da size hak verecektir

Babanin öz kizina sehvet duyma fetvalarını okudugumuz, duydugumuz su memleketde yapılanı ilginc bulmadım nedense.
Daha neler görücez bakalım.

Ay Hijabi sinir bozucu birsey ama bisver canim kocam zaten gereken cevabi vermis. Bence gorumcende hoslanmamistir annesini ezdirmemek icin demistir. Kendi kaynanasi gorumcenin kocasina yapsa bakiyim ne yapardi. Bebek icin hayirli olsun saglikla buyusun insallah. Darisida bizim basimiza insallah

Şok oldum, bu nasıl bir sevgi şekli ya iğrenç. Neyseki eşiniz annesi gibi problemli değilmiş ya oda normal karşılasaydı bu durumu
Ay onu düşünmek bile istemiyorum. Hakikaten bir tepki vermeyip öpmesine izin verseydi Ay Allah korusun

güzel yürekli arkadaşım bebeği de ihmal etmemiş inşAllah canıım inşAllah biz de bu günleri yaşarız

Görümcem görmedi sanırım. gördüyse de dediğin gibi annesine laf kondurtmak istemediği için öyle dedi.
Ay kendi kocasına yapılsa çılgına döner herhalde

başlığı görünce hani derler ya 'şeytan yokladı'
şöyle bi omuzlar ileri geri titrer aniden,ürperir insan
hah işte öyle oldum

benim kayınvalide adayım da erkek arkadaşımı kimse yokken öpüyormuş dudağından küçücük bir şekilde, hatta erkek arkadaşımla evde otururken yanımıza gelip beni de öptü hafifçe yani tam anlayamadım ama dudağıma değdi, sevgilim de annemin sende gözü var diye dalga geçti hatta
bazı annelerin sevgisi farklı oluyor bilmiyorum ama amcamların da babaannemi hasta olunca dudağından öptüğünü görmüştüm

Aman ne takıyorsun eşin zaten yapmış yapacağını. Tamam annesi sevecek ama dudaktan opcek diye birsey yok. Ben ne zaman boyle yorumlar yapsam hep basima geliyor ben olsam orası benim yerim sen git kocanın dudagından op derdim derimde

Görümcenizin destek çıkması da tuhaf. Benim görümcem gibi, o da uyuz. 'Aaa, herkes kendi kocasını öpsün olur mu canım öyle' deseydiniz keşke, tepkisiz bırakmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…