KV & Bebeğim (İsim)

KV'nin içinde hep bi kırgınlık kalmaz mı sizce ? Bu yüzden de oğlu ile arası açılabilir ? :KK43: şimdiden başladı zaten triplere ???

Açılırsa açılsın sana ne

Sen koydurmam desen de açılsa belki benim yüzümden dersin de adam istemiyor anası küserse küssün sana ne

Sanki kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez diyorsun yani küserse maddi destek vs gider diye mi korkuyorsun

Kaynanan inan sana madalya takmayacak yada goklere cıkarmayacak.
Bu ısrar niye.nasıl ayse Fatma olsun farketmez içinde bir can tasıyosun hiç mi bu kızla hayalin yok da kv isminle yetiniyosun

Ayy inanamiyorum. Tamam seversin kV yi onunda sevgisini hissedersin ozaman koy adını seve seve fakat senin durumun vahim. Ne ısrar ediyon bacim yarın birgün kendi çocuğuna kizdiginda benim adım bana kızıyon diyecek. Boşver sen yeri gelir ben koyacaktır oğlun istemedi dersin sen yücelirsin. Salla gitsin. Sanki yaranacan

ay çok ilginçsiniz valla
ne bu ısrar eşiniz istemiyor işte
ortak başka beğendiğiniz isim koyun
sırf bu konu yüzünden anne oğul arası da açılıyorsa açılsın, bu kadar mı pamuk ipliğine bağlı ilişkileri

Aaaa... Oğlu pek "ANA KUZUSU" !!! Son zamanlarda ne olduysa değişti ???

Sen bunları neden bu kadar düşünüyorsun ki? Bırak koyulmazsa koyulmasın kv ismi. Kendini böyle bir konuda parçalaman çok saçma. Arası açılırsa açılsın niye bu kadar içlerine giriyorsun ki? Allah dert vermesin ne diyeyim. Sana da hayırlı doğumlar şimdiden.

Teşekkür ederim :)

Karnınızdaki bebişe çok üzüldüm ama ben size çok güldüm ya.

Asla dalga geçmek değil amacım ama sinirimi bozdunuz resmen.

Eski konularınıza da baktım. Koca dediğiniz şahıs daha birey olamamış, siz zaten aile olamamışsınız, adını bebeğinize koymak uğruna kocanızla kavga ettiğiniz kv sizi kusura bakmayın ama damızlık getirtmiş Türkiyeden.

"Oğluşum yanımdan ayrılmasın, ama torun da istiyor canım, eh ev işlerini yaptırıp diğer oğlanların pisliğini temizleyecek biri lazım" demiş, sizi getirmişler işte. Yani sizin vazifeniz evde hizmetçilik yapıp torun doğurmak. Haddinizi ve yerinizi bilirseniz sıkıntı çıkmaz.

Siz sanıyor musunuz ki o bebeği size bırakırlar? Her şeyine karışacaklar, aynı evin içinde bebeğinize hasret kalacaksınız. Ama size müstehak yani.

20 sene sonra da konu açarsınız "kızıma iyi bir anne olamadım" diye.

Bir de konunuz var hayıt tohumu mu ne varmış, hamile kalamıyormuşsunuz onu kullanıp şifa bulmuşsunuz.

Keşke rahminiz yerine aklınıza yarayacak şeyler kullansaymışsınız.

İlk okulu Almanya'da okumuşsunuz, diliniz var, düzgünce araştırın haklarınızı, bebeğiniz orada doğacak, belki oturum da alırsınız, çıkın gidin Allah aşkına bu nedir hakikaten asabım bozuldu.

Sinirlenmemek elde mi? Ben bile düşündükçe sinirleniyorum, aynı evde oturduğumuzdan dolayı bazı şeyleri sindirmek zorunda kalıyorum, artık o hayvan Kayınlarımın odasını toplamıyorum zaten, evin işlerinden de elimi ayağımı biraz da olsa çektim??? Çocuğuma gelince, asla karışmalarına izin vermeyeceğim !!! Buna müsade yok?? Bana istediklerini yapsınlar, ama çocuğuma el sürdürmem :KK43: KV'ye bunu her fırsatta belirtiyorum zaten ??? O konuda asla ses çıkaramaz

Siz de ki bu ısrar ne onu anlayamadim. Hayır yani niye kayinvalide ismi olsun ki. Gözüne görmek için mi yapıyorsunuz? ? Bırakın allah aşkına. Ne güzel bak oğlum koydurmuyor diyor. Bunu biliyor. Daha fazla baskı yapmayın ne munasebet kendiniz farklı bir isim koyun. Bu saçma ısrarada son verin.

Israr etmiyor zaten artık, eşim ne istiyorsa o olsun :)

Hakkaten kaşınıyorsunuz ama.
Bireyler çocuk yapmadan önce olgunluk, düşünme yetisi ve yeterliliği testinden geçseler keşke.
En azından mantıklı düşünen bireyler çocuk sahibi olur.
Koyacağınız isim bir vazoya değil bir çocuğa verilecek hanfendi onun bunun gönlü olsun diye mi doğuruyorsunuz.

Haklısınız. Manyaklık benim ki işte :KK43:

esin istemiyosa neden diretiyorsun anlamadim.gozune girmek icin mi kaynananin?
o cocuk esininde cocugu onunda soz soyleme hakki var adam begenmiyosa koyma.ha sen ustune duseni yapmisin zaten kaynananda gormustur oglunun istemedigni.gerisi ikisinin arasinda.kuser barisir ana ogul.seni baglamaz.bence ortak bi isim bulun
.

Yaniii :)

Tam dayakliksiniz biliyormusunuz :sopa:.. Niye gozunu girmeye calisiyorsun kardesim.. Durduk yerde bu hamile halinle hem kendine hem bebisimi uzuyorsun.. Aile icine farkli isimler sokun, niye hep ayni isimler.. Boyle bir konu daha acilmisti.. Oda koymak istemiyorum diye dertliydi.. Bak Hümeyra guzel bir isim onu koy :KK66:.. Gozune giremiyorum diyen kisinin ismini ne yapacan..

Ben ANA-OĞUL ilişkisini düşündüğümden !!! Yoksa benim aklımda da güzel isimler var... Mesela "Deniz, Derin, Nehir" gibi :)

X