KV & Bebeğim (İsim)

Ufff ne gerek var ya başka isim koyun, aynı isim olması kadar saçma bir şey yok. Moda şimdi bu mu KV, KP ismi koymak. Senin annenin adı olsun ya da neden KV? Hatalı olan sensin, oğluyla arasını düşünme, millete de yaranmaya çalışma. Yok yani KV'nin ismi Şukufe, Mahmudiye olsa böyle romantik ve duyarlı olur muydun merak ediyorum. Hayır bir de sana iyi davranmayan bir kadın, ilerde aranız çok bozulursa çok pişman olursun.

Onu bende düşünüyorum ???

Sanane ki niye ısrar ediyosun ne güzel işte oğlu istemiyo. Kendin de diyosun sen istiyosun diye alkışlanmayacaksın ya da yılın gelini seçilip kaynananla bir ömür mutlu mesut yaşamayacaksın. Kendi istediğiniz güzel bir isim belirleyip onu koyun. Daha da konusunu açma.

Açmıyorum konuyu artık, ama hala geçiştiriyor ??

Açmıyorum konuyu artık, ama hala geçiştiriyor ??
Biz hamileliğim boyunca hiç isim düşünmedik. Birsürü sıkıntımız vardı ona sıra gelmedi. Doğum yaptım bebeğin ismini kulağına okuyalım dediler de bişeye karar vermek zorunda kaldık. Şimdi çok da memnunuz. O kadar da sıkıntı yapılacak bişey değil. Oturun kendiniz bi liste yapın. Eşinize de gösterin bak benim aklımda bu isimler var diye. Onun da fikri varsa yazın, yoksa üstelemeyin.

Biz hamileliğim boyunca hiç isim düşünmedik. Birsürü sıkıntımız vardı ona sıra gelmedi. Doğum yaptım bebeğin ismini kulağına okuyalım dediler de bişeye karar vermek zorunda kaldık. Şimdi çok da memnunuz. O kadar da sıkıntı yapılacak bişey değil. Oturun kendiniz bi liste yapın. Eşinize de gösterin bak benim aklımda bu isimler var diye. Onun da fikri varsa yazın, yoksa üstelemeyin.

Bakalım bakalım :)

X