Kurbana kadar 10 kilo .

Bende 64.2 :))

Verirsin tabiki akşam yememek çok önemli bide eğer yapabiliyosan yürüyüş bende 65 tim sadece yürüyüşle 2 haftada 3 kilo verdim şimdi diyetde yapıyorum
Aksam hep meyve vs biseyler yiyerek geciyo evde yoksa spor da yapiyorum ama nafile bi eksigim de hic su tuketemiyorum ins aksam yememeye dikkat etcem

Canım 61.7 yim bu sabah itibariyle

Bende sabah ve öğlen tost yedim şekersiz nescafeyle aralarda yaban mersini badem fındık atıştırıyorum çok az akşamada zeytinyağlı patlıcan ve ayranlı çorbayla günü kapatıcam inş

Benim günümde şu ana kadar gayet iyiydi
sabah aç karnına önce büyük bir bardakta sirkeli su ve maydonuz kürü yaptım

kahvaltı: 1 dilim tam buğday ekmeği 1 kk beyaz peynir söğüş 2 kücük salatalık ve domates 4 zeytin ve 1 yumurta

ögle arası 1 yeşilçay ve yeşil ekşi elma

Öglen: semizotu yemeği ev yogurdu ve 2 kücük salatalık

Ara öğün 1 maden suyu ve 3 tam ceviz

Akşam ise bir büyük salata bol yeşillikli ve nohutlu bir de yanına yoğurt düşünüyorum

Şu ana kadar 1.5 lt den fazla su tükettim akşama kadar 2.5 yaparım yatmadan da 1 yeşilçay ve yoğurt kürüyle günü kapatmayı planlıyorum

Kahvalti yok
Öğlen bi tabak domates soslu spagetti
Ara öğün bi bardak sut ve bi seftali
Aksami da corba ve yogurtla kapatcam ins kizlar

yaa ben bugün tüm gün evde olunca yemek yemek istiyorum sürekli.
bir küçük dolma yedim şimdi

merhaba kızlar bende dahil olmak istiyorum. Boyum 1.66, kilom 64 (tartım bozuk olduğu için bayramın 1. günü olan değeri yazdım en kısa zamanda güncel kilomu belirteceğim). hedefim 54 kilo.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…