Kurbana kadar 10 kilo .

Hoşgeldin canım :KK54: ne kadardır devam ediyosun isveç diyetine ben yanılmıyosam 2 haftalık bir diyet diye biliyorum
merhaba canım evet 13 gün ama istersen 6 günlükte uygulayabilirsin tam bi protein diyeti... zaten diyetler genel başlıkta protein yüklü olurlar... bana uygun çünki bende etçilim ve çok tutuyo özellikle tavuk ve yumurta:kk77:

hoşgeldiin :)
daha önce kaç kilo verdiniz isveç diyetiyle ?
merhaba hoşbuldum... 12 mayısda başladığımdA 6 KİLO VERDİM..ama daaha sonra ekmege dikkat ettim hep malum bayramda beyaz ekmek bol yemek derken 1.5 kg almıştım şimdi 1 haftada 3 kg verdim.. ama az olmasının sebebi regl devam ediyo.... bi yandanda yediklerimi kalori hesabı ilede kontrol edip amacım uzatmak... biraz karatay gibi oldu ekmek seker un pilav yok yani 70 lere düşerim inşallah

merhaba kızlar bende dahil olmak istiyorum. Boyum 1.66, kilom 64 (tartım bozuk olduğu için bayramın 1. günü olan değeri yazdım en kısa zamanda güncel kilomu belirteceğim). hedefim 54 kilo.

bende katılmak istiyorum kızlar kilom 75 boy 162 hedefim 60

aramiza hosgeldinizz :)
yaşasinnn gittikçe kalabaliklasiyoruz. birbirimize daha cok destek olabilirzzz. :)

Aksam bamya yemeği ve yoğurt yedim
şimdi de bir bardak çay içtim.

yarın pek eksilecek gibi durmuyorum ya hayırlısı ..

merhaba beni de alın aranıza 69 kilo 1.63 boyundayım 1 aydır spor salonuna gidiyorum fakat ramazandan dolayı kiloda oynama olmadı sadece basenden 7 cm inceldim. Artık sporla birlikte kilo da gitsin istiyorum

Bende akşamı bir muzla tamamladım canım çok pasta çekti regliden dolayı tatlı krizim tutmuştu ama kazasız atlattım şükür ben 3. Haftamdayım ama 1.5 kilo ilk hafta gitti başka gitmiyo

X