Kurbana kadar 10 kilo .

hep aldım hep verdim..
diyete girdim zayıfladım bırakınca gene şiştim şiştim simit oldum :KK43:
ÇÜNKÜ ÇOK DENGESİZİM.
ya oldukça az yerim ya da çok fazla :KK76:

Şimdi eminim bu diyetle zayıflayacağım. ama önemli olan korumam olacak :)

Hadi bakalıııım :KK45:

START !

Başlangıç : 15 temmuz 2016
kilo : 67.7

Hedef : (kurban bayramına kadar ) yani yaklaşık 2 ay

58 olmak :)

güncel (günlük bidiri.)

başlangıç : 67.7
1.gün : 67

Bende 10 kilo vermek isterim kurbana kadar

Bende varım bende bende :KK24: konu sahibi aslında bir liste yapmış olsan haftalik takip etsek kilolarimizi nasıl olur :super: ben deniz bayramdan sonra kilo almıştım 67 ye dayanmistim bir haftadır iyi dikkat ediyorum bu sabah 64.4 tüm. BoyuM 1.62 hedef 10 kilo :KK49::spor::KK6::KK9:

evet liste fikri mantıklı aslında yapabilriz. fakat ben her gün tartılıyorum . bildirimi haftalık mı yapalım diyorsunuz siz ? :)

Kızlar hepinize merhaba :KK25: bende varım
tartı günümüz var mıdır ne zaman yapalım mesela

ben her gün tartılıyorum :KK70:
ama istersenniz bi düzenleme yapabilriz. arkadaşın dediği gibi ilk sayfaya da liste eklerim

sabah tartildim 68.900 ile start veriyorum

hadi bakalım Allah yardımcımız olsuuun :)
bol bol eksilelim inşallah :)

eveet bu sabah - 300 ü gördüm. 66.7 çıktım :)

bugün malum pazardı ve pazar kahvaltıları mükemmel olur biliyorsunuz :)
ama been naptım. kendimi stopladım:spor:

sabah : 1 bardak çay şekerli , yarım dilim yumrtalı ekmek , çok küçük dilim beyaz peynir , 2 çatal patates salatası

ikinci öğün olarak : 1 kase çorba , 1 büyük bardak limonata

kızlar eğer bi 5 kişi falan olursak liste yapalım diye karar verdim şu anda.
katılmak isteyenler varsaaa bildirsin :dondurma:

evet liste fikri mantıklı aslında yapabilriz. fakat ben her gün tartılıyorum . bildirimi haftalık mı yapalım diyorsunuz siz ? :)

ben her gün tartılıyorum :KK70:
ama istersenniz bi düzenleme yapabilriz. arkadaşın dediği gibi ilk sayfaya da liste eklerim

hadi bakalım Allah yardımcımız olsuuun :)
bol bol eksilelim inşallah :)

Canım aslında bende hemen her gün tartılıyorum diyet yaptıgım zamanlar ama burda bildirimi haftalık yapsak daaha kolay olur sanki hem senin için hemde kilo vermemiz yavaşladığında morallerimiz bozulmamamış olur :KK48: liste fikrine de katılıyorum haftalık bi liste yaparsak daha iyi gözlemleriz kendimizi :KK52:

Canım aslında bende hemen her gün tartılıyorum diyet yaptıgım zamanlar ama burda bildirimi haftalık yapsak daaha kolay olur sanki hem senin için hemde kilo vermemiz yavaşladığında morallerimiz bozulmamamış olur :KK48: liste fikrine de katılıyorum haftalık bi liste yaparsak daha iyi gözlemleriz kendimizi :KK52:

tamam o halde pazartesileri tartı günümüz olsun kizlaar :) yanii yarın herkes kilosunu bildirsin ben de listeyi olusturayimm :)

Merhaba arkadaşlar bende kurbana kadar 10 kilo versem cok iyi olur o kadar azimli değilim ama sizinle ins bende diyet yapabilirim diye katılıyorum kilom 64.5 boyum 160 bende 54 kilo olmak istiyorum :KK66:

Merhaba arkadaşlar bende kurbana kadar 10 kilo versem cok iyi olur o kadar azimli değilim ama sizinle ins bende diyet yapabilirim diye katılıyorum kilom 64.5 boyum 160 bende 54 kilo olmak istiyorum :KK66:

Verirsin tabiki akşam yememek çok önemli bide eğer yapabiliyosan yürüyüş bende 65 tim sadece yürüyüşle 2 haftada 3 kilo verdim şimdi diyetde yapıyorum

Tamam canım anlaştık :KK66: yarından itibaren bildirimlere başlıyoruz hadi bakalım rast gele :KK55:

bekliyorum kilo bildirimlerinizi :)

hoşgeldinizz :KK9:
sizi de listeye yazıyorum o halde.
önümüzde zaman çok bence bayrama kadar hhepimiz incecik olacağızzz :KK28:

Bugün tartıldım maalesef bi değişiklik yok regliden dolayı:KK43:((61.4

olsun moralnizi bozmayın azimle devam edelimm inşallah :21:
ben şimdi güzel bir liste oluşturayım herkes hem kendini hemde yol arkadaşlarının kilo verme sürecini takip etsiin :)

X