Kurbana kadar 10 kilo .

Bende katilmak istiyorum sanirim 69 kiloyum tstilden dondum mslesef kilo da artti hep beraber toparlayalim

Bende 10 kilo vermek isterim kurbana kadar

evet liste fikri mantıklı aslında yapabilriz. fakat ben her gün tartılıyorum . bildirimi haftalık mı yapalım diyorsunuz siz ? :)

Kızlar hepinize merhaba bende varım
tartı günümüz var mıdır ne zaman yapalım mesela

ben her gün tartılıyorum
ama istersenniz bi düzenleme yapabilriz. arkadaşın dediği gibi ilk sayfaya da liste eklerim

sabah tartildim 68.900 ile start veriyorum

hadi bakalım Allah yardımcımız olsuuun :)
bol bol eksilelim inşallah :)

eveet bu sabah - 300 ü gördüm. 66.7 çıktım :)

bugün malum pazardı ve pazar kahvaltıları mükemmel olur biliyorsunuz :)
ama been naptım. kendimi stopladım

sabah : 1 bardak çay şekerli , yarım dilim yumrtalı ekmek , çok küçük dilim beyaz peynir , 2 çatal patates salatası

ikinci öğün olarak : 1 kase çorba , 1 büyük bardak limonata

kızlar eğer bi 5 kişi falan olursak liste yapalım diye karar verdim şu anda.
katılmak isteyenler varsaaa bildirsin

Canım aslında bende hemen her gün tartılıyorum diyet yaptıgım zamanlar ama burda bildirimi haftalık yapsak daaha kolay olur sanki hem senin için hemde kilo vermemiz yavaşladığında morallerimiz bozulmamamış olur liste fikrine de katılıyorum haftalık bi liste yaparsak daha iyi gözlemleriz kendimizi

tamam o halde pazartesileri tartı günümüz olsun kizlaar :) yanii yarın herkes kilosunu bildirsin ben de listeyi olusturayimm :)

Merhaba arkadaşlar bende kurbana kadar 10 kilo versem cok iyi olur o kadar azimli değilim ama sizinle ins bende diyet yapabilirim diye katılıyorum kilom 64.5 boyum 160 bende 54 kilo olmak istiyorum

Merhaba arkadaşlar bende kurbana kadar 10 kilo versem cok iyi olur o kadar azimli değilim ama sizinle ins bende diyet yapabilirim diye katılıyorum kilom 64.5 boyum 160 bende 54 kilo olmak istiyorum

Verirsin tabiki akşam yememek çok önemli bide eğer yapabiliyosan yürüyüş bende 65 tim sadece yürüyüşle 2 haftada 3 kilo verdim şimdi diyetde yapıyorum

Tamam canım anlaştık yarından itibaren bildirimlere başlıyoruz hadi bakalım rast gele

bekliyorum kilo bildirimlerinizi :)

hoşgeldinizz
sizi de listeye yazıyorum o halde.
önümüzde zaman çok bence bayrama kadar hhepimiz incecik olacağızzz

Bugün tartıldım maalesef bi değişiklik yok regliden dolayı((61.4

olsun moralnizi bozmayın azimle devam edelimm inşallah
ben şimdi güzel bir liste oluşturayım herkes hem kendini hemde yol arkadaşlarının kilo verme sürecini takip etsiin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…