Kurban bayramına bebişlerimizle beraber girelim diyenlerrrr,,buyrunn ;)

Kizlar acilde hcg yapiyorlar mı? Özel poliklinik ve ozel hastane yok burda şaka gibi pazartesiyi beklim dedim ama bekleyemiyorummm..

tebrik ederim bayram şekerin gelmiş :)sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim :)
selam kızlar .epeydır yoktum bende de bu ay bebıs yok. bazı sorunlardan dolayı gıremıyorum hepinizi cok özledim ( en kısa zamnda gelcem
kısss özledim seniii ((
Huuu kimse yokmu hamileyim cok sukur cok mutluyum pazartesi doktora gidicem Allahim isteyen herkese nasip etsin
:)tebrikler.seninde gelmiş bayram şekerim.güzel bi hamilelik geçir inşallah :)
yaptım canım gece gece...negatifti fakat sabaha silik çizgi vardı bayağı silikti ama vardı..bu nedir şimdi bilemedim..

hayatım 10 dk sonra alınan sonuç geçersizdir bi daha tekrarla istersen.

Canım inşallah hamişsindir.yarın sabah tekrarla testi yine silik çizgi görürsen pazartesi kanda baktırırsın bugün kendime sevindim bide sana sevinelim yaz mutlaka yarınki sonucu :)))))

Hadi Bakalım Bendimahiş, topik sahibemiz hamiş olsun da bizi de peşinden sürüklesin inşallah

Son düzenleme:
Hadi Bakalım Bendimahiş, topik sahibemiz hamiş olsun da bizi de peşinden sürüklesin inşallah

masallah guzel haberler artıyo bebısler cogalcak gibi hadi bakalım darısı olmayanlara.....buarada donuyorum ben kızlar kıs bırden bastırdı bugun actım kaloriferleri valla zaten kanım cok dusukmus bnm donuyorum

oo harika bak cıkmıycam bekliyorum bana kesın yaz kuzu allahım inş hamişsindir

cnm ne yaptın cıkmaDIMI SONUC OLDM MERAKTAN

canımmmmm telefon trafiği derken anca fırsat buldum:))) sonuç 227 canım pazartesi doktora gidicem inşallah yükselir :))) Allah isteyen herkese, hepinizeee nasip etsin.Bütün dualarım sizinle kocaman öpüyorummmm

canımmmmm telefon trafiği derken anca fırsat buldum:))) sonuç 227 canım pazartesi doktora gidicem inşallah yükselir :))) allah isteyen herkese, hepinizeee nasip etsin.bütün dualarım sizinle kocaman öpüyorummmm

hamilesin yanı ....cok sevndm tatlım tebrk ederm hayırli olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…