Kurban bayramına bebişlerimizle beraber girelim diyenlerrrr,,buyrunn ;)

mrb kızlar benim etime 5 gun vardı kan testi yaptırdım 1.20 cıktı gunum 30 da normalde ama bu ay dr 6 tane yumurtan olmış 2tane side çatlamış dedii yükselirmi acaba daha sonra

mrb kızlar benim etime 5 gun vardı kan testi yaptırdım 1.20 cıktı gunum 30 da normalde ama bu ay dr 6 tane yumurtan olmış 2tane side çatlamış dedii yükselirmi acaba daha sonra

Nasıl 6 yumurta oluyor canım bir tane olmuyor mu dr düzenli kontrol mu oluyosun yumurta takibimi yaptırıyosun

inşallah olur bende kaç aydır belirti var gibi ama bu ay göğüslerim kaç gündür ağrıyor. eşim bile ne oldu diyor dokunamıyorum. kaç aydır yumurtalıklarımda sancı oluyordu bu ay yok ve şu an sanki hasta olacakmışım gibi ağrı var.3 gündür az az kahverengi lekelenme var.birde karnıma bir bıçak saplandı çıktı sonrada ayağım uyuştu ama değilim bende herhalde.nasip kısmet.rabbim ne zaman nasip ederse artık.sen görsen benim provaları. şimdi burda anlatamayacağım herkesin içinde :)

inşallah belirtiler hamilelik belirtileridir canım kavuşursun bebeğine ooo senin provalara hasta oldum :KK52::KK52: benim son 2 günüm 30 u bakalım ama adet ağrılarım başladı benim sanırım bende bayramı bbebekle karşılayamayacağım...

inşallah belirtiler hamilelik belirtileridir canım kavuşursun bebeğine ooo senin provalara hasta oldum :KK52::KK52: benim son 2 günüm 30 u bakalım ama adet ağrılarım başladı benim sanırım bende bayramı bbebekle karşılayamayacağım...

bende hasta oldum ve yeni topik açtım beklerim :)

her ay bir ümit.şu 4ay da duygularım okadar değişti ki. ancak beni sizin gibi anne adayları anlar. duygularım okadar yoğun ki kapı komşumun bebeği oldu, geceleri bebek ağlıyor annesiyle babası ninni söylüyorlar, onları dinlemek çok hoşuma gidiyor. hatta bir gün bebek ağlarken dayanamadım bende ağladım :) belki çok istediğim için ağladım.

:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:çok kötü bir duygu seni anlıyorum benimde karşı komşumun kızı gelmişti annesinin yanına doğum yapmaya benim burnuma bebeğin kokusu gelirdi rabbim hepimize ninni söylemeyi kokusunu içimize çekmeyi pamuk elleri öpmeyi nasip eylesin tez zamanda amin

ben ne işe yaramaz bir insanım. yine adet oldum.olmayacak benim artık anladım ben

sayfa sayfa okuyordum mesajını yeni gördüm canım niye öyle diyorsun senin işe yaramazlığınla ne alakası var üzülme ben 2 yıldır deniyorum olmuyor inşallah olacak bizimde bebeklerimiz üzülme lütfen

kızlar bende dün hamile oldugumu ögrendim kanda deger 44,72 çıktı çok yeni dedi doktor keseyi göremedik sizcede yeni diyemi görünmemiştir ne zaman görünür

kızlarrr bat a 6 gün kala kan testinde çıkar mı hamişlik sizce...nişan yıldönümümüz var da mutlu haberi (varsa tabi) yetiştirebilir miyim acaba diye düşündüm:26:

kızlarrr bat a 6 gün kala kan testinde çıkar mı hamişlik sizce...nişan yıldönümümüz var da mutlu haberi (varsa tabi) yetiştirebilir miyim acaba diye düşündüm:26:

Valla canım istersen yaptır ama çıkmazsada zamanı var daha de üzülme 6 günden sonra yükselen oluyo çünkü

hayatım henüz çok erken varsa da çıkmayabilir.
bekle bence adet gününde yaptır.

kızlar bende dün hamile oldugumu ögrendim kanda deger 44,72 çıktı çok yeni dedi doktor keseyi göremedik sizcede yeni diyemi görünmemiştir ne zaman görünür

hayırlı olsun bebeğiniz sağlıkla kucağınıza alın inşallah...
değer 1500 olduğunda kese ancak görülebiliyor.henüz sizin ki doktorun dediği gibi çok yeni.
kaç gün geçmişti adetiniz?

X