Kurban bayramına bebişlerimizle beraber girelim diyenlerrrr,,buyrunn ;)

bilemiyorum ki canım hamilelikle gebelik belirtileri aynı derler.eğer normal her ay ki durumdan değişik bişeyler yaşıyosan umut var demektir :)

Son günden bir gün önce başlar regl ağrım bu sefer 5 gün önce başladı ama benim kafama takılan şu göğüslerim acıyo ama uçlarında koyulaşma yok illa olurmu ki

Son günden bir gün önce başlar regl ağrım bu sefer 5 gün önce başladı ama benim kafama takılan şu göğüslerim acıyo ama uçlarında koyulaşma yok illa olurmu ki

mrhb...benim gebeliğimin ilk belirtisi gögüs uçlarımın acımasıydı..koyulaşması çok sonra oldu...umarım hamilesindir..

mrhb...benim gebeliğimin ilk belirtisi gögüs uçlarımın acımasıydı..koyulaşması çok sonra oldu...umarım hamilesindir..
Genel olarak acı var canım ama kasık ağrım var bu ay bebişim benimledir rabbimin izniyle inşallah

Son düzenleme:
Genel olarak acı var canım ama kasık ağrım var bu ay bebişim benimledir

kasık ağrısı adet önceside olur...sen belirti arama kendinde...adet günün geçince git kan ver..idrar testiyle uğraşma onlar yanıltabiliyor...inş.bebiş seninledir..

canım normalde de bu durumu yaşıyo muydun yoksa reglin hemen sökülüyo muydu?

Canım 7 ay oldu evleneli son 3 ay adetimde düzensizlik oldu daha önce sürekli akıntım bardı dr gittim ilaçla durdu hiç leke yoktu bu ay dünden beri var,daha önce şimdiye kan dahil çok test yapmıştım ama şimdi korkuyorum:KK43:(

sayfa sayfa okuyordum mesajını yeni gördüm canım niye öyle diyorsun senin işe yaramazlığınla ne alakası var üzülme ben 2 yıldır deniyorum olmuyor inşallah olacak bizimde bebeklerimiz üzülme lütfen

teşekkürler desteğin için yarın doktora gideceğim.inşallah hepimizin olacak

evet sayfa sayfa okuyarak gidiyordum sonradan gördüm hasta olduğunu... yeni topik yeni umut ayy hamiş olarak ziyaret edeyim diyecem ama sanırım banada umudu ekime kalanlar topiğine yol göründü

inşallah hamile olarak ziyaret edersin olmazsa da bekleriz

kızlarrr bat a 6 gün kala kan testinde çıkar mı hamişlik sizce...nişan yıldönümümüz var da mutlu haberi (varsa tabi) yetiştirebilir miyim acaba diye düşündüm:26:

benimde evlilik yıldönümüm bugün bende ona yetiştireyim demiştim ama olmadı.yarın hasta olmam lazımdı dün oldum

bat a 6 gün kala kan testiiiiii

yaptır diyenleeeeeeeeeeeeer

yaptırma diyenleeeeeeeeeeeeer??????????????

ankete sunuyorum :)

yaptırma sebebi nişan yıldönümüne bi sürpriz olabilir mi düşüncesi:KK8:

kızlar bende dün hamile oldugumu ögrendim kanda deger 44,72 çıktı çok yeni dedi doktor keseyi göremedik sizcede yeni diyemi görünmemiştir ne zaman görünür

canımm değer 5000lere ulaştığında yada ancak 5 haftalık olduğunda görülür.. senin çok yenii.. belki de geç döllenmee.. hadi hayırlı olsun..

X