Küçük Mucizeme Şimdi Daha Yakınım

Canım benim inşallah güzel haberlerle döneceksin,inşallah mucizemize kavuşacağız,meleğimiz gelecek ben inanıyorum birtanem :CüvCüv:
Güzel şeyler düşünüyorum,inşallahda güzel olucak hayırlısı ile..

Mesajını gecenin bir yarısı gördüm telefonumda ve canım nasıl mutlu oldum anlatmam sana yatarken dua ettim(kontör almayı unuttum)Teyze olacağımı öğreneceğim günü sabırsızlıkla bekliyorum...

canım benim inşallah güzel haberi alırsın bide canım lucrinle adet olduktan sonra toplamda kaç gün sürdü tedavin

canım allah yardımcın olsun.işallah bebişlerin sana sıkı sıkı tutunurlar.dualarımız seninle..

Son düzenleme:
cnm heycanını anlıyorum RABBıM hayırlısıyla gönlüne göre güzellikler yaşatsın inş

12 gün sonra pozitif sonuçu alırız inş

yüreği güzel kendi güzel damlam bu sefer olucak allah ın izniyle :Saruboceq:
sen kendini stresten uzak tut ve bol bol dua et allah ım sana hayırlısı neyse onu versin :Saruboceq:
güzel haberlerini bekliyoruz inş. 11 gün sonra müjdelerini duyucaz :emir_bebek:
aman nasıl yakışıcak hamişlik sana :CüvCüv: :nazar:
söz ver ama kutlama yapıcaz dimi izmirde yerimseniben
çok öptüm seni kendine çok dikkat et Şeniz

O kadar güzel moral veriyorsunuzki :asigim: gözlerim doldu okurken... Adımlarımı o kadar emin atıyorumki bu defa... en yakınlarım bile bu kadar yanımda duramadı... hatta inanırmısınız günde en aşağı 7-8 defa telefonum çalıyor ve hepsi kadınlarkulübünden arkadaşlarım... birde anneciğim :asigim: sizlerin duaları ve desteğiyle buraya kadar geldim... Ayrıca KAZEN sana çok çok teşekkür ediyorum Şeniz Osman hocam, nurgülüm, şerifem, gül hemşire, ebru hemşire (üstüne kustum :roflol:), bütün maya personeline sonsuz teşekkürler... yarın büyük gün transferim 11de yapılacakmış... bebeklerime kavuşuyorum sonunda :Saruboceq:

hayırlsı hakkında arkadasım ALLAHIM yanında olsun meleklerin sana sıkıca tutunsun bi dahada hic bırakmasın saglıkla mutlulukla kucagına al arkadasım

allah gönlünüze göre versin inşallah...tüm isteyenlere sağlıklı bir hamilelik ve sağlıklı bebekler nasip etsin

Rabbim...

canım ya ben bu hbrlere cok sevınıyorum......morfolojının de cozumu varmıs sukur.....hadı bakalım bebıslerın beklıyor senı ınsallah 10 12 gun sonra cıglık cıglıga kutlamalar yapılır burada........onları ALLAH a emanet et,gerısını dusunme.....sevgılerımlea.s.a.s.

canım dualarım senınle olsun inşallah tutar bu defa rabbım hayırlı evlatlar nasıp etsın..

hayırlı olsun canım, senin adına çok sevindim inan..
inşAllah mutlu haberini de okurum buradan..
Allah emeklerinin karşılığını güzel bebişlerini göndererek versin inşAllah ..
ve tüm isteyenlerin inşALLAH..

17 aydır uğraşıyoruz evet tam 17 ay oldu benneyaptımki 6 ay boyunca klomen yuttum olmadı. 20 kg aldım üstüne... Sonunda karar verdik tüp bebek yaptıracaktık... herşey ayarlandı tedavi başladı... Maya tüp bebek merkezinde karar kıldık ve iyikide öyle yapmışız... cuma günü tam 18 yumurta toplandı 13 tanesi işleme girdi ve 6 tanesi döllendi... Bebeklerim 6 tane hihoyyyt transfer pazartesi günü :asigim: arkadaşlar ilk defa bu kadar yaklaştım.. elimden gelen herşeyi yaptığıma inanıyorum... bundan sonrası Allah'a kalmış :Saruboceq: inşallah 12 gün sonra pozirif haberide alırım ve dünyanın en mutlu insanı olurum :CüvCüv:

yaşananlar aynı sen 17 aydır uğraşıyormuşsun
ben 13 senedir
sen 20 kilo almışsın ben 18 kilo ki verdim 13 kilosunu
ben 1 tüp negatif 2 ci tüp bu hafta son buluyor
inşallah her ikimizde hayırlı haberler alırız
ve beklenen özlenen nazlı bebişlerimiz gelirrr
allahın izniyleeeee

tabiki sen tedbiri almışsın takdir allahın
hakkımızda hayırlısı inşallah

cnm benim senin kalbin o kadar temiz ki o kadar iyi bir insansın ki
bunlar sana mükafat olarak geri dönecek ve ben inanıyorum ki olucak
inş ikiz :emir_bebek:senin için çok dua ediyorum ALLAH inş dularımızıı kabul eder :Saruboceq:
su da bir gerçek ki sen de biliyorsun ben senden çok daha heycanlıyım
canımsınnnnn. Şeniz Şeniz Şeniz

4 bebeğim benimle :asigim: acaba benle kalacaklar mı yoksa yine bu yola yanlız mı devam edeceğim... gördüğünüz ışıklar benim kelebeklerim :asigim: şuanda hepimiz 5 kişiyiz bakalım kaçımız yola devam edeceğiz :uhm:
dsc00229u.jpg

4 bebeğim benimle :asigim: acaba benle kalacaklar mı yoksa yine bu yola yanlız mı devam edeceğim... gördüğünüz ışıklar benim kelebeklerim :asigim: şuanda hepimiz 5 kişiyiz bakalım kaçımız yola devam edeceğiz :uhm:
dsc00229u.jpg

dıptıstıs dualarım seninle inşallah hep birlikte sevineceğiz:Saruboceq:yerimseniben

X